2018 m. rugsėjo mažiausieji

Komentuoti
  1. Berniukas 6 m. 2 mėn.

2019.01.20 19:47 (prieš 1 mėn.)

bonifa parašė:
    Mamytes, ka duodat maziukam nuo kosuliuko? Kazkaip niekaip nepraeina mums kosuliukas,slogyte dingo, o vat vis reykatciais pakosto..

Aš duodu Prospan, maniškis visai negražiai kosti :/

2. Berniukas 6 m. 2 mėn.

2019.01.20 19:49 (prieš 1 mėn.)

evelinamackevic parašė:
    Sveikos gal kas primaitinima jau pradejot nuo kokios darzoves pradejot maitint?

Aš nuo bulvės abu primaitinti pradėjau. Po to bulvė+morka, bulvė+morka+cukinija ir t.t.t.

1
  3. 2019.01.20 21:04 (prieš 1 mėn.)

Cowgirl parašė:
    Aš duodu Prospan, maniškis visai negražiai kosti :/

Tai vat ir mano kazkaip pradeda nepatikt visai jo kosuliukas, buvo sumazejes ir atsikosedavo, o dabar vel..

4. 2019.01.20 21:05 (prieš 1 mėn.)

Sakykit, ar geriat kokius vitaminus ar papildus, kurios maitinat mp? Kazkaip lb jau slenka plaukai, zinau, kad turi kazkiek, bet palyginus su pirmu nestumu tai cia kuokstais, jau visai pelytes uodegyte pasidarius

5. Berniukas 6 m. 2 mėn.

2019.01.20 21:33 (prieš 1 mėn.)

bonifa parašė:
    Sakykit, ar geriat kokius vitaminus ar papildus, kurios maitinat mp? Kazkaip lb jau slenka plaukai, zinau, kad turi kazkiek, bet palyginus su pirmu nestumu tai cia …

Aš nusipirkau Elevit maitinančiom, bet išgeriu tik kai prisimenu man su nei vienu neslinko plaukai, bet aš ir taip jų turiu šešis

6. 2019.01.20 22:12 (prieš 1 mėn.)

Elevit zindancioms 😊

7. 2019.01.20 22:27 (prieš 1 mėn.)

bonifa parašė:
    Sakykit, ar geriat kokius vitaminus ar papildus, kurios maitinat mp? Kazkaip lb jau slenka plaukai, zinau, kad turi kazkiek, bet palyginus su pirmu nestumu tai cia …

Elevit maitinanciom geriu nes kitaip jauciu toki silpnuma ir mieguistuma.

8. Aretė❤❤️ 4 mėn. 4 sav.
    Džiuginta❤❤️ 2 m. 11 mėn.
    Tajus ❤❤️ 4 m. 1 mėn.

2019.01.21 12:27 (prieš 1 mėn.)

bonifa parašė:

pas mane irgi ziauriai slenka, kai plaunu galva kuokstom eina... gerai kad storus turejau dabar jokiu nebegeriu o pries tai pabaigiau sugert elevit (nesciosiom) buvo beveik pakelis likes ismest nesinori- o info lapuke rase kad ir maitinanciom tinka

9. 2019.01.21 12:43 (prieš 1 mėn.)

bonifa parašė:

Man irgi baisiai slenka. Jų pilna visur. Ant mano drabužių, ant vyro, ant vaikų, skalbimo mašinoj randu nemažą kuokštą po skalbimo, katė net prisiėdus jų buvo. Toks jausmas, kad jie tiesiog klando ore..
    O vitaminų negeriu.

10. Emilis Osvald 5 mėn. 3 d.

2019.01.21 12:52 (prieš 1 mėn.)

As jau dukart svogunu sultim pasitepus namie vaiksciojau, ir vel darysiu, vyras sako tikiuos verta, nes kvapelis tai pacios zinot 😁

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras