2018 m. rugsėjo mažiausieji (Archyvas iki 2019.05.03)

1. 2019.01.21 21:51 (prieš 5 mėn.)

Sveikos mamytes. Visai nebeturiu laiko forumo skaityt ir rašyti 😜 man ir pradėjo plaukai slinkti. Ir svoris visiškai nekrenta. 10kg turiu viršaus. O pilvas kaip nėščios 🙄

2. 2019.01.21 22:30 (prieš 5 mėn.)

Ieva.tu.ka parašė:
    O tai jus buvot nesirgus ar cia uzejo visgi antra banga?

Buvau nesirgus, ir poliklinikoj per antro mėnesio apžiūra prie daktarės kabineto kartu su vejaraupine mergaite pasėdėjom... ir va.

3. 2019.01.21 23:00 (prieš 5 mėn.)

Garbi parašė:
    Buvau nesirgus, ir poliklinikoj per antro mėnesio apžiūra prie daktarės kabineto kartu su vejaraupine mergaite pasėdėjom... ir va.

Nu jo, jie greit kimba. Tik as taip pagalvojau, kad jus drasios, kad nepasiskiepijot pries nestuma, man todel ir idomu pasidare 😊 as savo sesei vis liepiu issitirt ar ji turi antikuniu, nes as sirgau, o ji ne, nebent kokia nematoma eiga prasirgo, ir jei neturi, pasiskiepyt.

4. 2019.01.21 23:07 (prieš 5 mėn.)

Ieva.tu.ka parašė:
    Nu jo, jie greit kimba. Tik as taip pagalvojau, kad jus drasios, kad nepasiskiepijot pries nestuma, man todel ir idomu pasidare 😊 as savo sesei vis liepiu issitirt …

Turiu kaip tik klausima del skiepo sito, ar ji galima atlikt kol dar nebaigiau zindymo?🤔

5. 2019.01.21 23:12 (prieš 5 mėn.)

Ange89 parašė:
    Turiu kaip tik klausima del skiepo sito, ar ji galima atlikt kol dar nebaigiau zindymo?🤔

As nesidomejau labai, bet logiskai mastant turetu buti galima, nes gi daug kas serga ir toliau zindo, o cia susilpnintas virusas. As savo dvimete pries savaite paskiepijau, tai labai lengvai pernese.

6. 2019.01.21 23:24 (prieš 5 mėn.)

Aš penktadienį pas kirpėją keliausiu, taip sutapo, kad paskutinį kartą apsikirpau ir naktį išvažiavau gimdyti. Tai tikiuosi paguodos is kirpėjos dėl plaukų slinkimo, turiu tankius ir storus, kurie jau iš po pirmo nėštumo pradėjo keistis - praranda pigmentą ir stygos tiesumą.

Dėl vėjaraupių bijau ką patarti, pirma mintis buvo toliau žindyti,bent jau iki skambučio gydytojai.

7. 2019.01.22 01:36 (prieš 5 mėn.)

Ange89 parašė:

Aš domėjaus, tai nelabai rekomenduoja skiepytis žindant, bent man kaip sakė ši vakcina yra gyva ir yra tikimybė (nors nedidelė) kad kūdikis susirgs vėjaraupiais tau pasiskiepijus 🙄🙄

8. 2019.01.22 05:00 (prieš 5 mėn.)

Ieva.tu.ka parašė:
    Nu jo, jie greit kimba. Tik as taip pagalvojau, kad jus drasios, kad nepasiskiepijot pries nestuma, man todel ir idomu pasidare 😊 as savo sesei vis liepiu issitirt …

Anokia cia drąsa, pries pirma nėštumą pasiskiepijau viena doze vakcinos, o antra planavau po nėštumo pasidaryt. Bet planuoji, o Dievas juokias-kol pastojau(nuo skiepo ne mažiau 3 men turi praeit), kol išnešiojau ir pan, imunitetas ir dingo, o šitas buvo netyčiukas, tai nebespėjau. Uztai vyresniuosius paskiepijau, kad namo neparnestu per nėštumą ir dabar tuo labai džiaugiuos, nes jei dar du vaikai kartu butų sirgę, būčiau nupušus...

9. 2019.01.26 14:58 (prieš 4 mėn.)

Sveikos mamytes turiu klausimeli kas gali but mano leliukui? (Pas odos daktare kitoj savaitej keliaujam)
    Praktiskai sukakus 1men prasidejo veido odos serpetojimas raudonas berimas daugiau niekui neberi tik veiduka jei netepciau riebiu kremu net odele pleiskanot pradeda.
    Maitinu mp pati praktiskai valgau tik darzoves ir vistiena atsisakiau kvietiniu produktu pieno kiausiniu ir pan kas galetu alergizuot bet nepraeina buna kad sumazeje bet kad praeitu visiskai nebuvo.

10. Augustė 7 m. 6 mėn.
    Akvilė 10 m. 4 mėn.

2019.01.26 15:33 (prieš 4 mėn.)

Kristina415 parašė:
    Sveikos mamytes turiu klausimeli kas gali but mano leliukui? (Pas odos daktare kitoj savaitej keliaujam)

Gastroenterologė sakė, kad vištiena stiprus alergenas, geriau kiauliena. Iš mano raciono ir vištiena išbraukta

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.