2018 m. rugsėjo mažiausieji

Komentuoti
  1. 2019.02.12 02:54 (prieš 1 sav.)

bonifa parašė:
    Mamytes, ar jau pradejot galvoti apie vasaros atostogas ir keliavimus su leliukais? mane truputi neramina maitinimas, kaip reiketu jam kosytes gaminti, ar tiesio…

Mes jau turejom pirmas atostogas prieš porą savaičių, buvom Barselonoj 😊👌Galiu pasakyti tik nuo jūsų pačių priklauso koki nusistatymą turėsit, aš manau kad kiekvienam pasaulio kampelį yra tų pačių darzoviu,kruopų mėsos, beje juk galima tu tyreliu prisivirti ir vestis su savimi😊nematau problemos😘 Žinoma reikia atsižvelgti ir į vaiko poreikius, būdą... tikrai su kai kuriais niekur neišeina isvaziuot tolėliau🙉🙊🙈ačiū dievuj mums pasisekė bet gal todėl kad mes tik pirmą mėn ramiai namie sedejom, o paskiau prasidėjo mūsų gastrolės (nes patys nemegstam uzsisedet, ir labai patinka keliauti) žinoma iš pradžių toliau nei 2val spinduliu nuo namų nevaziavom bet vėliau didinom atstumus, 3men skridome į Lietuvą, va 4men į Barseloną, dabar planuojames kelionę į Norvegiją 🤩🤗 tiesa kol kas maitinu vis dar MP jokių primaitinimu nepradejom, bet pagalvojant apie ateitį tikrai neizvelgiu kažkokio diskomforto😊👌

6
  2. 2019.02.12 08:56 (prieš 1 sav.)

Soneita parašė:
    Sveikos mamytes, pas mua pirmas vaikas,tai nelabai isivaizduoju kaip turi atrodyti dygstantys dantukai. Ar gali buti,kad pirmasis pradejo lyst sone,kaip iltinis? Ar…

Sveiki,man kiltu tas pats klausimas viska griauzia su pykciu asarom bet kisa i sona kaip jus sakot iltiniu puse.Jau net zandena nudraskes.Taip pat gal kas patartu ar duodat vaistuku dantuku ramybei 🤔mum daktare sake nereikia jokiu nors as duodavau hemeopatines tabletytes buvo ramesnis,tepaliukai nereaguja,graudu i vaika ziuret kaip su viskuo burnyte drasko ir asaroja 😑o dantukai niekaip neaplanko

3. Adomas 5 mėn.

2019.02.12 09:20 (prieš 1 sav.)

bonifa parašė:
    Mamytes, ar jau pradejot galvoti apie vasaros atostogas ir keliavimus su leliukais? mane truputi neramina maitinimas, kaip reiketu jam kosytes gaminti, ar tiesio…

Planuojam vaziuoti rugsejo pradzioje masina i Kroatija 😁🙊
    Kadangi vyksime ne pirma karta nebaisu, vyksime su nakvine pakeliui, bet kelio gabalas neblogas gaunasi, per diena apie 900km
    Bet manau viskas bus gerai, del maisto kadangi bus jau beveik metukai ir gaminsimes patys tai bus ok

1
  4. 11 m. 3 mėn.

2019.02.12 09:58 (prieš 1 sav.)

Labas rytas,

Na pratesem savo masazus ir mankstas, atgal griztant luzo kenguroj

Ange89 parašė:
    Planuojam vaziuoti rugsejo pradzioje masina i Kroatija 😁🙊
    Kadangi vyksime ne pirma karta nebaisu, vyksime su nakvine pakeliui, bet kelio gab…

O, kaip faina, Kroatija viena is saliu, kuria svajoju aplankyti

5. 2019.02.12 14:24 (prieš 1 sav.)

Liustra parašė:
    Mamukai, pasikalbekim vyriskai 😂
    Rekomenduokit auto, kad gale laisvai tilptu 2 kedutes ir mama per viduri 😂 savo ro…

Mes pirkom sharan'a ir su jau imontuota kedute vyresneliui, tai labai patogu

1
  6. 11 m. 9 mėn.
    18 m. 1 mėn.

2019.02.12 17:09 (prieš 1 sav.)

bonifa parašė:

Mes į Angliją planuojam, tai tik svarstom skristi ar patiems vykti savo auto, skristi greičiau, bet kiek reikia su vaikais visko tai.... bagažinę pilną prisikrovei ir ramu, šiandien mano vyriausioji išvyko į Vokietiją savaitei pasisvečiuoti taip prašė, kad ir broliuką duočiau vežtis, sakiau neišprotėk, nes tada išprotėsim abi 😂😂😂 o šiaip mūsų vaikiukai gan ramūs, miega mašinoje arba žaidžia tai, manau ir skrendant keleiviams nebūtų baisu šale mūsų ir auto vykstant kelte neišsilakstytų liaudis

7. 2019.02.13 00:23 (prieš 1 sav.)

Zivile34 parašė:
    Mes į Angliją planuojam, tai tik svarstom skristi ar patiems vykti savo auto, skristi greičiau, bet kiek reikia su vaikais visko tai.... bagažinę pilną prisikrovei …

Va va aš apie tą patį😊mūsų irgi rami, mašinoje miega arba žaidžia (dažniausiai miega), lėktuve visada miega😆 Kai skridom į Lietuvą viena bjauri boba už nugaros sakė va čia ta maža visą kelione klyke ne savu balsu, tai suveikė man kažkas atsisukau ir pasakiau šita maža kaip jus sakot pramiegojo visą kelione net garso neišleido o vat kas klyke reikėjo ir pasidomėti o ne ant kitų loti nežinant😒butumet maciusios jos reakcija isputus akis žiūrėjo perbalus 😆😆😆😆negaliu pakęsti tokių bjauriu bobų...

9
  8. Emilis Osvald 5 mėn. 3 d.

2019.02.13 08:39 (prieš 1 sav.)

Mes jau dukart skridom į Lietuvą, gegužę skrendam į Vengriją. Nuomosimės apartamentus su virtuve, tai jokių problemų, be to kolkas pati maitinu. Mes su vyru aktyviai gyvenam, mėgstam žmones, keliauti, po gimdymo kitą dieną grįžom 30 min pėsčiom namo 😁 žodžiu ir savo lelių adaptuojam prie mūsų

3
  9. 11 m. 9 mėn.
    18 m. 1 mėn.

2019.02.13 12:17 (prieš 1 sav.)

vėtrungė7 parašė:
    Mes jau dukart skridom į Lietuvą, gegužę skrendam į Vengriją. Nuomosimės apartamentus su virtuve, tai jokių problemų, be to kolkas pati maitinu. Mes su vyru aktyvia…

Modestina99 parašė:
    Va va aš apie tą patį😊mūsų irgi rami, mašinoje miega arba žaidžia (dažniausiai miega), lėktuve visada miega😆 Kai skridom į Lietuvą viena bjauri boba už nugaros sakė…

Šaunuoliai
    Va aš ko gyvenime nesuprantu tai tokių ne nuotaikoj ar kaip čia jūs pasakėt bjaurių žmonių, kodėl jie tokie, kad ir kaip sunku būtų juk smagiau šypsena atsakyti kitam, aš būna matau, kad kokia darbuotoja ne nuotaikoj, tai nestoviu irgi susiraukus, tarkim aš kaip tik kažką gražaus pasakau, tada matau kaip nusišypso, nuotaika pagerėja ir visai kitaip pradeda bendrauti, nereikia atsakyti piktam piktu, patiems nepatinka jei kas įžeistų tai aš niekada nesistengiu kažko įžeisti savaime, kam to reikia, man noris aplink gėrio, ramybės
    Anadien va neveikė internetas, paskambinau, darbuotoja matau ne nuotaikoj jau, sakau neveikia, ji liūdnai atsako žinau, gedimą registravom jau, o aš sakau tai tiek ir tenorėjau sužinot, ar eit savo routerį operuot ir prikelt antram o gal paskutiniam 9 tam gyvenimui ar jis sveikas ir kaltė kitur, tai ji taip juokės, sako kaip smagu, kad jūs pajuokaujat, papokštaujat, nes kiti tik šaukia, rėkia, juk ne jų ten kaltė, kad ryšiai kartais nutrūksta, paskui dar 20 min kalbėjonės apie bele ką, sakiau ryšys atsiras per tą laiką jau gal o jūs skambučių piktų nesulauksit, nes užimta bus 😂😂😂
    Kitas įvykis buvo kai į klinikas su dukra atvykom, ten laukė tėveliai su neįgaliu vaikiuku, talonėlis gal 20 tas nuo manęs, burba visi ten pikti, paskambinau vyrui į mašiną sako abu miega mažiukai, o aš su savo septyniolikmete dar jai bv 17 ka gruodžio vidury laukiau, tai galvoju, mažieji miega, kodėl nepadaryt kam nors kažką gero ir va kai nematė sukeičiau talonėlius vietomis, kai užsidegė mano eilė už minutės, jie nesitikėjo, registratūroj garsiai paklausė kieno numeris, pažiūrėjo tėveliai, nesuprantu nieko girdžiu moteris vyrui sako, mūsų, kokiu būdu, kaip? Mūsų už geros valandos lyg turėtų būt😂😂😂 taip gera širddy buvo kai jie su vaikeliu nuvyko o mes ir sulaukėm savo eilės, 55 min net valandos nereikėjo laukt, grįžom po daktarų dar mašinoj abu pagrandukai pūtė į akį
    Kartais gera daryti smagiau nei bumbėti :)))

20
  10. Berniukas 6 m. 2 mėn.

2019.02.13 15:22 (prieš 1 sav.)

Zivile34 parašė:
    Šaunuoliai
    Va aš ko gyvenime nesuprantu tai tokių ne nuotaikoj ar kaip čia jūs pasakėt bjauri…

Nu jūs faina :)) aš tik įsivaizduoju, kaip mano vyras aiškintųsi, kas kaip kodėl neveikia ir grasintų sutarčių nutraukimais

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras