2018 m. rugsėjo mažiausieji (Archyvas iki 2019.05.03)

1. 2019.03.25 09:06 (prieš 1 mėn.)

Sveikos, ar gali kūdikiui užkietėt viduriai jei maitinu MP bet ir pradėjau primaitinimą košėm (kol kas buvo bulvė ir bulvė+morka). Kad maitinant mp nekietėja, tai šitą žinau, bet kaip yra su primatinimu jau?

2. 2019.03.25 09:19 (prieš 1 mėn.)

bonifa parašė:
    Mamytes, kaip priziurite veido oda turincios pigmentiniu demiu? Gal galite rekomenduoti tikrai veiksminga krema. Kazkaip nestumo metu atsirado ir niekaip nedingsta,…

Man pigmentines dėmes prieš porą metų panaikino Iwostin Lucidin kremas. Bet jo kiek matau lyg nebeparduoda 🤔 bet tikrai turėtų būti kitokių kremų hiperpigmentuotai odai

3. 2019.03.25 09:36 (prieš 1 mėn.)

Medeina parašė:
    Sveikos, ar gali kūdikiui užkietėt viduriai jei maitinu MP bet ir pradėjau primaitinimą košėm (kol kas buvo bulvė ir bulvė+morka). Kad maitinant mp nekietėja, tai š…

Gali, bulvė ir morka kietina vidurius, pabandykit moliūgą ar cukiniją - laisvina

1
  4. 2019.03.25 09:51 (prieš 1 mėn.)

Katt parašė:
    Gali, bulvė ir morka kietina vidurius, pabandykit moliūgą ar cukiniją - laisvina

O velnias, buvau įsitikinus kad ne, tik kakis kad tirštesnės konsistencijos pasidarys. Nes jau trečia para ir nieko, nors visada bent minimum kaip kartą per dieną padarydavo kažką, tai jau neramu pasidarė. Vakar net nedaviau nieko, tik mp, galvojau gal pramuš, nors kažkokio diskomforto kaip ir nerodo ji, tik va pilvą pūst pradėjo. Bandysim moliūgą tada šiandien, dėkui!

1
  5. 11 m. 6 mėn.

2019.03.25 10:30 (prieš 1 mėn.)

Medeina parašė:
    Sveikos, ar gali kūdikiui užkietėt viduriai jei maitinu MP bet ir pradėjau primaitinimą košėm (kol kas buvo bulvė ir bulvė+morka). Kad maitinant mp nekietėja, tai š…

gali uzkieteti, mano dukrytei uzkietejo butent nuo bulves. db koses ragaujam grudines tai geriau.

2
  6. 2019.03.25 10:32 (prieš 1 mėn.)

Oka3 parašė:
    gali uzkieteti, mano dukrytei uzkietejo butent nuo bulves. db koses ragaujam grudines tai geriau.

O per kiek laiko pagerėjo?

7. 11 m. 6 mėn.

2019.03.25 10:54 (prieš 1 mėn.)

Medeina parašė:
    O per kiek laiko pagerėjo?

na per kelias dienas. bet moliugas man nelaisvino ne kiek, nors daviau kelias dienas is eiles.

1
  8. 2019.03.25 10:56 (prieš 1 mėn.)

Medeina parašė:
    O velnias, buvau įsitikinus kad ne, tik kakis kad tirštesnės konsistencijos pasidarys. Nes jau trečia para ir nieko, nors visada bent minimum kaip kartą per dieną p…

Na mes jau 6-sav kaip primaitinima pradejome tai is pradziu 2 sav kakojo kas 2-3 dienas ir paskutines 3-4 savaites is viso kakojame kas 4-6 dienas, bet kakojant nesteni, neverkia, kakis tirstos koses konsistencijos, gydytoja sake, kad iki 9 paru viskas ok, tik kiek klausiau kada turi susinormalizuoti, kad bent karta dienoje butu tai sake cia individualu 🤷🏻‍♀️ o valgome dazniausiai moliuga, na dabar jau ivedeme dar ir grudu kosyte.

9. 2019.03.25 14:11 (prieš 1 mėn.)

Sveikos,
    gal kas uzsakinejo nesenai is brilliante.lt sauskelniu kaip su kokybe?
    Aciu!

10. 2019.03.25 17:20 (prieš 1 mėn.)

Ange89 parašė:
    Na mes jau 6-sav kaip primaitinima pradejome tai is pradziu 2 sav kakojo kas 2-3 dienas ir paskutines 3-4 savaites is viso kakojame kas 4-6 dienas, bet kakojant nes…

Mum kol kas matyt panašiai tada yra šiuo metu, pasirodo neužkietėjo visgi. Negalvojau kad kada taip apsidžgiausiu kai vaikas kakų padarys :DD Penktadienį eisim pas daktarus, tai reiks irgi pasiklausinėt kaip ten kas.

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.