2018 m. rugsėjo mažiausieji (Archyvas iki 2019.05.03)

1. 2019.04.16 16:03 (prieš 1 mėn.)

Simona_M parašė:
    Sveikos mamos, man dar vis kyla klausimų dėl primaitinimų... Vis dar nesuprantu kaip turėčiau daryti. Ar vienas maistelio valgymas turėtų visiški pakeisti mišinuko …

ne visai juo naudojamės, bet gal bus aiškiau.

2. 2019.04.17 14:26 (prieš 1 mėn.)

DovileKa parašė:
    Mes nusipirkom sportinuką Baby Jogger city mini ir labai jis mum fainas, sesė ir tokį turi 😊 nes norėjau, kad būtų lengvas (7.5 kg, viena ranka susirenka) ir nebarš…

O kaip vaikui sekasi miegoti nuleistom kojom, nes nera pakeliamo pakojo? Ir kaip del buomelio, jis ieina i komplektacija ar ne?

3. 2019.04.17 21:14 (prieš 1 mėn.)

bestarlet parašė:
    O kaip vaikui sekasi miegoti nuleistom kojom, nes nera pakeliamo pakojo? Ir kaip del buomelio, jis ieina i komplektacija ar ne?

Dabar kai mažas tai ištiesęs pilnai kojas miega, tai užtenka ilgio (ūgis 72 cm), o vėliau kiek bent pas sesę praktika rodo vaikai miega sulenktom kojom, tai nereikia to ištiesimo...ne, buomelis atskirai 😊
    Šiaip allegro.pl net ir tas priedas kojom yra, bet kolkas poreikio jam nėra

4. 2019.04.19 08:42 (prieš 1 mėn.)

Mamos, patarkit, baigiu uzsizombuoti.. Vaikas visa gyvenima paryciais ant (.) kabodamas miegojo, bet pagrinde ramiai, yra (.) ir jis ramus, kartais tik pasispardydavo. O paskutine savaite nezinau kas nutiko, bet sukiojasi kaip prisuktas, pasiurbia kelias sekundas, tada paleidzia (.) ir staigiai issiriecia i kita puse, nurimsta, pabuna gal minute ir vel staigiai i mano puse, suranda (.), paciunkina 10 sekundziu ir vel i kita puse, visa tai miegodamas. Negaves (.) aisku pradeda verkti, budinasi, o neretai buna kad ir siaip per miegus apsiverkia. Kas cia vyksta, dantys ar kas? Ar yra pas ka panasus reikalai?

5. 11 m. 6 mėn.

2019.04.19 09:20 (prieš 1 mėn.)

Annabelle parašė:
    Mamos, patarkit, baigiu uzsizombuoti.. Vaikas visa gyvenima paryciais ant (.) kabodamas miegojo, bet pagrinde ramiai, yra (.) ir jis ramus, kartais tik pasispardyda…

pas mus, man jau nervai nelaiko, ypac kai vakare uzmigdau, tai kas pusvalandi keliojas. tai nei nusipraust nei tv paziuret ar galu gale su vyru pasikalbet ir ne tik
    o ryte nuo to siurbimo amzino atpila dar

6. 2019.04.19 18:59 (prieš 1 mėn.)

Mamos, kurios turejote tridiene karsine gal galit pasakyti ar tai panasu i tai? Mergaite 3 dienas karsciavo, ketvirta temperaturos nebera, bet pradejo berti

7. 2019.04.19 19:06 (prieš 1 mėn.)

Julija39 parašė:
    Mamos, kurios turejote tridiene karsine gal galit pasakyti ar tai panasu i tai? Mergaite 3 dienas karsciavo, ketvirta temperaturos nebera, bet pradejo berti

Taip mum taspats yra dabar

8. Berniukas 6 m. 5 mėn.

2019.04.19 20:52 (prieš 1 mėn.)

Julija39 parašė:

Taip, mano viduriniajam lygiai toks bėrimas buvo.

9. 2019.04.19 21:41 (prieš 1 mėn.)

Annabelle parašė:
    Mamos, patarkit, baigiu uzsizombuoti.. Vaikas visa gyvenima paryciais ant (.) kabodamas miegojo, bet pagrinde ramiai, yra (.) ir jis ramus, kartais tik pasispardyda…

Maniskes suoliu specifinis bruozas sitas “ciumpa-meta”, galiu maitint tik ant ranku per suolius 👀 arba dar kartais buna, kai nori taip ukiskai pirstelt 😂

10. 2019.04.19 22:03 (prieš 1 mėn.)

Cowgirl parašė:
    Taip, mano viduriniajam lygiai toks bėrimas buvo.

O kiek laiko buvo tas berimas?
    Ar galima eiti i lauka ir pan?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.