2018 m. rugsėjo mažiausieji (Archyvas iki 2019.05.03)

1. 2019.04.19 23:14 (prieš 4 sav.)

Annabelle parašė:
    Mamos, patarkit, baigiu uzsizombuoti.. Vaikas visa gyvenima paryciais ant (.) kabodamas miegojo, bet pagrinde ramiai, yra (.) ir jis ramus, kartais tik pasispardyda…

Pas man analogiška situacija 🙄 galvoju gal dantys, nes viršutiniai baltuoja ir vienas jau jaučiasi...bet aš tiesiog jau nebegaliu, 3 dienos tokios, tiksliau naktys 😱 o kai jis ir taip kas 1.5 val ir dažniau keliasi tai dabar nebepakeliama, nes vartosi, duodasi, budinasi, blaškosi...paryčiais kai neapsikenčiu vyras supuoja ir valandą pamiegu 🙈🥺

2. 2019.04.20 13:23 (prieš 4 sav.)

Sveikos mamos nutiko nelaime esma isvyke su mažyliu i svecius vyras po darbo turejo pasiimti namuose prakiuro vandens vamzdis vinioje ir skubei reikia gryšti namo o auto kedutes neturim pusesere parvestu taciau turim tik sportine dali gal galit pasakyti ar galiu virsutine sportine dali pritvirtinus su automobilio saugos dirzu sodinti vaikuti ir ten dar prisiekti su vezimo diržais? Ar galima sitaip vesti vaika? Sos🤦🏻‍♀️

3. 2019.04.20 13:26 (prieš 4 sav.)

Cukriuke parašė:
    Sveikos mamos nutiko nelaime esma isvyke su mažyliu i svecius vyras po darbo turejo pasiimti namuose prakiuro vandens vamzdis vinioje ir skubei reikia gryšti namo o…

O toli važiuoti? Jei netoli, aš geriau vežčiausi ant kelių 🤔 net nežinau, ar vežimai pritaikyti segti mašinos diržais

4. 2019.04.20 13:26 (prieš 4 sav.)

Cukriuke parašė:
    Sveikos mamos nutiko nelaime esma isvyke su mažyliu i svecius vyras po darbo turejo pasiimti namuose prakiuro vandens vamzdis vinioje ir skubei reikia gryšti namo o…

Teoriskai ne, bet praktiskai sprendziat jus. Kadangi situacija ekstra, as vesciausi. Tik sportine dali nusukot nuo kelio ir atsarguma vaziuojant padidinti kelis kartus.

5. 2019.04.20 13:27 (prieš 4 sav.)

Katt parašė:
    O toli važiuoti? Jei netoli, aš geriau vežčiausi ant kelių 🤔 net nežinau, ar vežimai pritaikyti segti mašinos diržais

Labai toli 🤦🏻‍♀️

6. 2019.04.20 13:32 (prieš 4 sav.)

Cukriuke parašė:
    Labai toli 🤦🏻‍♀️

Jei tolima kelione, nevesciau. Magistralej greitis didelis, ne jus, tai kitas gali nesuziuret, ilgasis savaitgalis, masinu daug. Tegu pussesere viena nuvaziuoja ir uzsuka ta vandeni.

1
  7. Deimantė 9 m. 2 mėn.

2019.04.20 14:45 (prieš 4 sav.)

Annabelle parašė:
    Mamos, patarkit, baigiu uzsizombuoti.. Vaikas visa gyvenima paryciais ant (.) kabodamas miegojo, bet pagrinde ramiai, yra (.) ir jis ramus, kartais tik pasispardyda…

Pas mus dabar tas pats. Kaltinciau suoli, bet kad nekaba ant papu. Ir kazkaip primaitinant jau gal tu suoliu nebebuna. O seip pats laikas dantukams, mes 2 apacioj turim tai manau ir kiti pareina, nes daviau misini karta, pavalge o piktumas isliko, kelios dienos zirzua. O paryciais maitinant irgi ima meta pro miegus, uzsisuka, vel atsisuka vel griebia ir makaluojames taip kol truksta kantrybe. Tada isnesam i lovyte, ten soske, migdukas i rankas ir karuseles gamtos garsus tyliai paleidziu, tada luzta.

8. 12 m.
    18 m. 4 mėn.

2019.04.21 21:01 (prieš 3 sav.)

Nuoširdūs sveikinimai Šv. Velykų proga, būkite visi sveiki ir laimingi!!!

9
  9. Berniukas 6 m. 5 mėn.

2019.04.21 22:18 (prieš 3 sav.)

Julija39 parašė:
    O kiek laiko buvo tas berimas?
    Ar galima eiti i lauka ir pan?

Kažkaip nebepamenu, kelias dienas laikėsi. Kai nebebuvo temp, vedžiau į lauką

10. 2019.04.22 15:06 (prieš 3 sav.)

Su šv. Velykom!

Mamytės, ar jūsų vaikučiai visada atsisuka pašaukus juos vardu? Aš jau pradedu bijot dėl vaikučio klausos. Anksčiau į vardą reaguodavo geriau, o dabar retai kada atsisuka. Jei žaidžia ar kažką įnirtingai graužia taip pat į kitus garsus ne visada iš karto sureaguoja... Žinoma, pas daktarus važiuosim, bet kažkaip neramu man, kad ne viskas gerai. O gal gali būt tiesiog užgultos ausytės, nes jis apie 5 sav slogavo?

7

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.