2018 m. rugsėjo mažiausieji (Archyvas iki 2018.02.21)

1. 2018.01.21 14:43 (prieš 9 mėn.)

Mes vežimo nenaudojam praktiškai, tai ir negalvoju nieko ?

2. 2018.01.21 16:52 (prieš 9 mėn.)

Mamytės, kokias arbatas geriat?

3. 2018.01.21 17:07 (prieš 9 mėn.)

Sveikos merginos, šiandien ryte per 3 h labai susalau kojas ir pradejo durstyti pilvo apačia, vėliau nuėjus į tualetą pamačiau tepliojima: išsigandau... Kadangi buvau darbe nieko nelaukus issiprasiau namo. Tikiuos pagulėjus pailsėjus viskas bus gerai. Šviežio kraujavimo nebuvo. Tad patarsiu ir jus laikykite kojas šiltai. ?

4. Mykolas 6 sav. 4 d.
    Emilis 11 m. 9 mėn.

2018.01.21 17:15 (prieš 9 mėn.)

Sveikos, jungiuosi į jūsų būrelį?esu iš Kauno, 3 nėštumas, turiu 11m.sunu ir 3 metuku dukryte.man 32m.

5
  5. Mykolas 6 sav. 4 d.
    Emilis 11 m. 9 mėn.

2018.01.21 17:17 (prieš 9 mėn.)

Salvuks parašė:
    A kam pareina strenu skausmai kart kartemis, bet tokie nelabai malonus? ? kazkaip pradejo durstyt strenas ir taip nemaloniai , panasiai kai pries mm pradeda

Man būna, buvo ir su 2 nėštumu, sakė nieko baisaus tada?

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.21 17:20 (prieš 9 mėn.)

Robertina89 parašė:
    Sveikos merginos, šiandien ryte per 3 h labai susalau kojas ir pradejo durstyti pilvo apačia, vėliau nuėjus į tualetą pamačiau tepliojima: išsigandau... Kadangi buv…

as neprisimenu kada buvau be kojiniu, ypac miegant ?

1
  7. 2018.01.21 17:27 (prieš 9 mėn.)

BOZENA M. parašė:
    Na ir aš sian rašau su problemom. Pasirodė šviesus kraujas. Savyjauta visa diena bloga silpna labai, pilvas pradėjo skaudėti bet ne zimiai. Įdomu ar sunerimti verta…

Pries metus,kai laukiausi 7 sav pradejo dazneti pilvo skausmai ir pradejo teplioti (vos ne juodai,bet be kraujo),jau sekancia diena nulekiau pas gine, toji priezasties nemate ir pasake,kad daktarai vis vien nieko negali padaryti iki 12 sav. Arba issivystys arba ne... Visai nenuramino,o po poros dienu persileidau. Po to dare keleta tyrimu,bet taip ir nenustate kodel.
    Visgi manau turite pasirodyti ginei, paciai bus daug ramiau! Kiekviena mes individuali,galbut ir nera del ko jaudintis, bet 9 sav tai nera normalu..Linkiu sekmes!

1
  8. Estela 7 m. 1 mėn.

2018.01.21 18:03 (prieš 9 mėn.)

Laura.K parašė:
    Pries metus,kai laukiausi 7 sav pradejo dazneti pilvo skausmai ir pradejo teplioti (vos ne juodai,bet be kraujo),jau sekancia diena nulekiau pas gine, toji priezast…

Vakar pasirodžiau sako viskas gerai. Šiandien negausiai bet kraujoju visa diena, baisiai silpna, guliu. Ne važiavau jau į priimamąjį, gal jūs mane pasmerks it bet atidaviau Dievo valiai, jei man lemta persileist reiškia taip ir bus ir net daktarai nieko negalės padaryti. Nes kaip skambinau šiandien daktarėi sakė kaip bus taip mes nieko nepakeisim.vaziuosiu ryt tiesiog pas savo ginekologė

6
  9. Pagrandukė <3 2 mėn. 4 sav.
    Graži panelė 18 m. 2 mėn.

2018.01.21 18:05 (prieš 9 mėn.)

BOZENA M. parašė:
    Vakar pasirodžiau sako viskas gerai. Šiandien negausiai bet kraujoju visa diena, baisiai silpna, guliu. Ne važiavau jau į priimamąjį, gal jūs mane pasmerks it bet a…

O ka sake kad atitinka 6 savaites, kai pas jus pilvukas 9 sav? Ar nereguliarios menesines pas jus? Girdejo sirdele?

2
  10. Vilte 7 m. 10 mėn.

2018.01.21 18:06 (prieš 9 mėn.)

ingoole parašė:
    Man būna, buvo ir su 2 nėštumu, sakė nieko baisaus tada?

Tai gerai, nes labai jau nemalonus jausmelis, jautri as nugaros skausmams

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.