2018 m. sausio mėn. mamukai (Archyvas iki 2018.01.30)

1. 2018.01.20 10:28 (prieš 10 mėn.)

Gretute867 parašė:
    Labas rytas, stiprybes ir kuo lengvesnio gimdymo! As visa nakti nemiegojau.. Tuoj i ligonine bijau as to skatinimo. 42 savaite pas mane nieko neivyke. Kaip mum šian…

Labas rytas! Nebijokite, viskas bus gerai! Pozityvios mintys yra milijona kart vertingesnes uz negatyvias, o laiko atima tiek pat. Tikekit kad viskas praeis lb sklandziai, jeigu nuosirdziai tikesit ir teisingai vizualizuosit, taip ir bus! Neleiskim baimem musu paveikti. Mes stipresnes uz viska;))

2. 2018.01.20 10:29 (prieš 10 mėn.)

lavile parašė:
    O mane sianakt, kad sueme, ir pykino ir skausmas baisiausias, o paskui prasidejo reguliarus saremiai kas 5 min. Atvykom i VGN, atsiverimas tik 3cm, bet saremiai lab…

Laukiam su Jumis kartu;))

3. 2018.01.20 10:34 (prieš 10 mėn.)

Gretute867 parašė:
    As ir jau keleta menesiu nenesioju ziedu. Ir batu tik 2 poros belike kur telpu.. Vandens atrodo nera bet viskas permaza..

Ziedu nenesioju ir as, bet skaiciau, kad pirstai gryzta i viena. O stai su batais neramu, nes esu girdejusi, kad kojos dydis gali ir pasikeisti. Sakykit, gal kas susiduret su tuo ir zinot kaip yra is tiesu?

4. 2018.01.20 10:41 (prieš 10 mėn.)

Ausryte47 parašė:
    VGN?

Planuojame ir mes VGN gimdyt. Sakykit, o kaip ten elgiamasi jei mamyte neturi pienuko maitinimui is kruties? Reikia tureti kokius misinukus ar bando bet kokiu atveju isspaust kazka?

5. 2018.01.20 10:42 (prieš 10 mėn.)

beneva parašė:
    Bet šajės kaip greit kol nueit iki gimdyklos pilnai atsivėrė. Ir aš taip norėčiau.

Kad visos užimtos buvo ilgai. Realiai atvedė normaliai jau guldyt, prašiau prileisti vonią nes maniau numirsiu koks skausmas. Tai kokia 20 min praėjo ir pagimdžiau, vonia nespėjo pribėgt. ? bet per dvi valandas 8cm atsivėrė tai maniau išlipsiu pro stogą lauk. ?

Jalina parašė:
    Sveikinimai! Nu ir greitis! Ir as taip noriu! Kur gimdei??

Gimdžiau mažylio gimdymo namuose, pas Sutkų papuoliau 3ioje gimdyklose 6 gimdyvės tai čia konvejeriu kepėm tuos leliukus ?

Harmoniija parašė:
    Sveikinimai nuosirdziausi, linkim paties geriausio

Pagimdžiau 39+2, truputį plyšo per seną randą, nes su pirmu kirpta buvau. Skaitau, kad labai pasisekė o jaučiuos be galo laiminga ir sakyčiau lengviau atsigaunu nei po pirmo.

6. 2018.01.20 10:45 (prieš 10 mėn.)

RutaPt parašė:
    Planuojame ir mes VGN gimdyt. Sakykit, o kaip ten elgiamasi jei mamyte neturi pienuko maitinimui is kruties? Reikia tureti kokius misinukus ar bando bet kokiu atvej…

O jūs jau žinote, kad pieno neturėsite?

1
  7. 2018.01.20 10:49 (prieš 10 mėn.)

brigela parašė:
    Labas rytas mamytės, na va ir aš jau išsiritau. Vakar suėminėjo paruošiamieji, bet įlindau po dušu atleido. Nuėjau miegot. 11.30 prabudino mane kas 5 min. Atvarėm į…

Sveikinimai!

8. 2018.01.20 10:50 (prieš 10 mėn.)

Gretute867 parašė:
    Labas rytas, stiprybes ir kuo lengvesnio gimdymo! As visa nakti nemiegojau.. Tuoj i ligonine bijau as to skatinimo. 42 savaite pas mane nieko neivyke. Kaip mum šian…

Laikykites! Daktarai ismano savo darba, viskas bus gerai

9. 2018.01.20 10:51 (prieš 10 mėn.)

Labutis merginos, na aš ir supuoju savo mažytį vyruką, sąrėmiai prasidėjo 11 h. toki kas 20 min, namie iškenciau iki 4 h, kai sąrėmiai jau buvo kas 7 min, bet stiprus. Vyras sakė negaliu žiūrėti kaip šitaip. Kaklelis neatsidarinejo iki kokios 13 val dienos buvo tik du cm, pasišalino kamštis ir nuleido vandenis. O po to kai pradėjo tai iškarto iki 9 cm. Ir 19.40 pagimdžiau sunyti. Mažutėli 2,890 g. 50 cm, gimė 10 dienų anksčiau nei turėjo. Sunkokai man viskas ir kirpo ir siuvo, bet dabar jau visiškai vienodai, net keista kaip greitai blogas emocijas keičia šypsena žiūrint į tą mažą klecka.

6
  10. 2018.01.20 10:52 (prieš 10 mėn.)

Debesėlis_ parašė:
    O jūs jau žinote, kad pieno neturėsite?

Na kol kas nezinau. Tiesiog norisi apsidrausti ir issiaiskinti viska, jei taip nutiktu

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.