2018 m. sausio mėn. mamukai (Archyvas iki 2018.01.30)

1. 2018.01.20 12:00 (prieš 1 m.)

deita parašė:
    sveikos mamos kurios supuojat leliukus.norejau paklausti ar nakciai po kiekvieno maitinimo nesat vaika i lovyte ar migdot prie saves nes labai jau tingisi nakty nes…

Lovyte pastatyta salia musu lovos. Po kiekvieno maitinimo maziukas salia dar biski paguli, o paskui perkeliu i lovyte. Buna truputi pasimuisto ir papyksta, bet po to greit uzmiega

1
  2. 2018.01.20 12:00 (prieš 1 m.)

Sweet_Dream parašė:
    Ten labai maloniai padeda ir pataria žindymo klausimais. Mišinuko tikrai niekas neskubės nešti užtat parodys, kaip dėtį naujagimį prie krūties, kaip rankom nusitrau…

Super. Ačiū labai už atsakymus.

3. 2018.01.20 12:04 (prieš 1 m.)

O sakykit, pagimdžiusios mamytės, ar geriat kokias gerasias bakterijas nuo pilvuko putimo maziukui pacios profilaktiskai iki kol nepradejo pust, ar tai nieko neduotu?

4. 2018.01.20 12:09 (prieš 1 m.)

Polivigla parašė:
    Gal kas susidurete, visa nakti maudzia pilva ir nugara, paruosiamuju nejauciu, tik maudzia. Ryte atsikelus pasirode siek tiek sviezio kraujo.. gleiviu nepastebejau.…

Važiuokite pasitikrinti,šviežias kraujas nėra gerai..?

5. 2018.01.20 13:00 (prieš 1 m.)

_Dew_ parašė:
    Pas mamuką pilvuke gerai yra, todėl ir neskuba Man irgi sakė ginė, kad oj dar mažylis tikrai nesiruošia ateit į pasaulį, ramiai nešiok, bet netikėtai vidury nakt…

Seip palyginus normaliai jauciuos. Bet naktim kartais uzeina maudimas toks klubu skaudejimas ?

6. 2018.01.20 14:32 (prieš 1 m.)

Mona01 parašė:
    Lovyte pastatyta salia musu lovos. Po kiekvieno maitinimo maziukas salia dar biski paguli, o paskui perkeliu i lovyte. Buna truputi pasimuisto ir papyksta, bet po t…

Mes ir taip darom.pamaitinam,pakeiciam,paliuliuojam kol uzkimarina ir dedam i lopsiuka. Irgi buna paniurzga ir uzmiega

2
  7. 2018.01.20 14:38 (prieš 1 m.)

ingutte23 parašė:
    Važiuokite pasitikrinti,šviežias kraujas nėra gerai..?

As jau po patikros na, tikriausiai nepastebejau kaip gleiviu kamstis pasisalino, kraujas del beprasiveriancio kaklelio, dabar 1.5 cm atsidares. Vaziuojam namo toliau laukti.. o mano paruosiamieji saremiai tai nugaros maudimas.. pagal aprasymus tikejausi kitokiu

1
  8. 2018.01.20 16:53 (prieš 1 m.)

avizinis_sausainis parašė:
    Mes ir taip darom.pamaitinam,pakeiciam,paliuliuojam kol uzkimarina ir dedam i lopsiuka. Irgi buna paniurzga ir uzmiega

Aš dar vis eksperimentuoju, nes pakeisdavau prieš maitinimą, tik bėda kad maitinimo metu vėl prisidaro. Tai dar ir po maitinimo keičiu, kartais labai išsibudina ir neina uzmigdyti..o siaip į lovyte guldau ir susuku kaip į vokelį, kad nesimuistytu man kaip tik baisu prie savęs, kad dar užspaustus ja naktį

2
  9. 2018.01.20 19:09 (prieš 1 m.)

Laukime18 parašė:
    Aš dar vis eksperimentuoju, nes pakeisdavau prieš maitinimą, tik bėda kad maitinimo metu vėl prisidaro. Tai dar ir po maitinimo keičiu, kartais labai išsibudina ir …

As keiciu vidury maitinimo,Kai pakeliu atsirugti.tada dazniausiai jau buna padares.bet buna atveju kad dar ir veliau padaro.tenka vel pakeisti.jeigu nori duodu dar pienuko kol uzsnusta.o jei nenori tada paguldau I lovyte ir pasiraites uzmiega.

2
  10. Žirniukas 1 m. 1 mėn.
    13 m. 7 mėn.
    21 m. 3 mėn.

2018.01.20 19:18 (prieš 1 m.)

brigela parašė:
    Kad visos užimtos buvo ilgai. Realiai atvedė normaliai jau guldyt, prašiau prileisti vonią nes maniau numirsiu koks skausmas. Tai kokia 20 min praėjo ir pagimdžiau,…

Sveikinimai!!!
    Kaip tik šiànakt būdėjo Sutkus ir sakė, kad turėjo kà veikti
    Mes jau irgi supuojame savo turtà. Mūsù kruopeliukas gimè sausio 17 3224 gr. Šiandien jau namuose
    Likusiom linkiu lengvo gimdymo

11

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.