2018 m. sausio mėn. mamukai (Archyvas iki 2018.01.30)

1. 2018.01.22 21:13 (prieš 9 mėn.)

Tacu parašė:
    Aš po cp gana gerai jaučiuosi, kaip po operacijos. Skaudeno pirmomis dienomis, bet vaistai gana gerai nuimdavo skausmą. Db jaučiu tik tokį nutirpimą toje vietoje. N…

Man sakė daktaras, kad tą vietą ilgai dar bus ,,nutirpusi" gali būti iki puses metų.
    Pas mane gimdą valėsi, bet nestirpiai, panašiai kaip mėnesinės, vieną dieną stirpiau, kitą mažiau.. O šlapinti skausmo nejaučiu. Mane kažkaip kamuoja migrenos po cp, sako čia nuo epidūrio, ir skauda nugara labai gulint ant nugaros, Jums taip nėra?

2. Danielius 7 m. 3 mėn.

2018.01.22 21:26 (prieš 9 mėn.)

Sveikos.o as siandien jau 2 kartus randu ant apatiniu balyte gali buti kad vandenys po biski bega???

3. 4 m. 8 mėn.

2018.01.22 22:50 (prieš 9 mėn.)

Drugelis... parašė:
    Sveikos.o as siandien jau 2 kartus randu ant apatiniu balyte gali buti kad vandenys po biski bega???

man kai pradejo begti po truputi, tai atsistojus jauciau, kad varvena

4. 2018.01.22 22:50 (prieš 9 mėn.)

Drugelis... parašė:

Pas mane jau kokias porą savaičių, daug vandeningu išskyrų..keista,gal ir man kasi vandenys,ryt eisiu pas gydytoja paklausiu

5. Danielius 7 m. 3 mėn.

2018.01.22 23:05 (prieš 9 mėn.)

ingutte23 parašė:
    Pas mane jau kokias porą savaičių, daug vandeningu išskyrų..keista,gal ir man kasi vandenys,ryt eisiu pas gydytoja paklausiu

As siandien specialiai visa diena nesidedu ikloto ir jau trecia balute apturejau.tai net nezinau ar vandenys ar slapimas nesilaiko galvoju gal i ligonine nuvaziuot pasitikrint.

6. 2018.01.22 23:15 (prieš 9 mėn.)

UOGA18 parašė:
    Man sakė daktaras, kad tą vietą ilgai dar bus ,,nutirpusi" gali būti iki puses metų.

Taip, gali kankinti stiprus galvos skausmas po spinalinės nejautros. Ar neperspejo, kad negalite kilnoti galvos pirmas 12 val po tokios procedūros? Man nė su vienu nebuvo, nes iš anksto pasakė, kad jei pakelsiu galvą, po paros prasidės stiprus skausmas ir tęsis apie 5 paras, tai Jums jau kaip ir turėjo praeiti.
    Dėl gimdos valymosi irgi individialiai, su pirmu apie 2 sav nestipriai, dabar jau po savaitės tik įklotukus dėl viso pikto dėdavaus.
    Dūrio vietą po pirmo irgi skaudėjo ir pačią nugarą stiprokai maudė apie pusmetį ar daugiau.
    Man nelabai kokie prisiminimai iš viso šito reikalo du- kateterio iš šlapimo pūslės ištraukimas ir siūlų išėmimas šį kartą toks ne iš maloniųjų, o savijauta puiki.
    Stiprėkite!

7. 2018.01.22 23:35 (prieš 9 mėn.)

ingutte23 parašė:

Man irgi tas pats Bet grynai be jokių nuosėdų ar kvapo. Grynai kaip vandenukai. Bet niekas nevyksta...

1
  8. Danielius 7 m. 3 mėn.

2018.01.23 00:36 (prieš 9 mėn.)

Kopu parašė:
    Man irgi tas pats Bet grynai be jokių nuosėdų ar kvapo. Grynai kaip vandenukai. Bet niekas nevyksta...

Man ir be jokiu isskiru.slapia ir tiek nu gal dar sia nakti palauksiu zesiu kaip ryte bus.

1
  9. 2018.01.23 03:04 (prieš 9 mėn.)

Ar yra mamyciu kurios primaitina misinuku?
    Mums jau dvi sav ryt, ismiegam tarp valgymu apie 2val., taciau nakti nuo 22-02val.niekaip nepavyksta ramiai uzmigt, paleidzia dudas is visu jegu, galvoju gal mazokai pieniuko,ar man pritruksta kantrybes psmaitint iki soties, jauneviltis apemus...miegot belenkaip noris....spenelius dar jauciu skauda...tai maitinimas gaunasi issukis
    Kokius misinukus naudojat, jei nsudojat?

1
  10. 2018.01.23 03:35 (prieš 9 mėn.)

Pumpurelis123 parašė:
    Ar yra mamyciu kurios primaitina misinuku?
    Mums jau dvi sav ryt, ismiegam tarp valgymu apie 2val., taciau nakti nuo 22-02val.…

Jei abejojat ar yra pieno, galit poliklinikoj pasisverti ir suzinosit kaip svori priaugineja. O jus miegat kartu? Mano lelius ant vakaro jau sunkiai pats miega, tai visada pasiimu pas save i lova ir ramiai abu miegam. Nakti valgo kas 2 h ;)

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.