2018 m. sausio mėn. mamukai (Archyvas iki 2018.01.30)

1. 2018.01.24 13:32 (prieš 1 m.)

Sveikos laukiančios ir sulaukusios ;) 20 dieną gimė mūsų berniukas, dieną prieš terminą. Bet prieš tai vakare gal valandą karštoj vonioj pagulėjau ir jau 5 ryto sąrėmiai prasidėjo, 15 val viskas buvo baigta ;) nors iki tol jokių paruošiamųjų nejaučiau, nejaučiau ir kaip vandenų pas mane neliko.. kaip pirmą kartą viskas vyko greitai ir sklandžiai. Žinoma, norėjau, kad dalyvautų vyras, bet jam keliai pradėji linkti vien nuo to, kad man kateterį į ranką įstatė Tad nusprendėm, kad tikai ne visiem lemta... Dar iki gimdymo domėjausi apie epidūrinę nejautrą. Jau gimdykloj daktarė sakė, kad viskas sklandu ir nereikia. Atėjusi anesteziologė paaiškino naudą ir riziką. Vis tik paprašiau epidūro ir dėl to džiaugiuosi, nes pabaigoje situacija tapo ne tokia gera ir mane greitai kirpo, siuvo.. Šiandien važiuojam namo ;) sėkmės visoms!

5
  2. 2018.01.24 14:02 (prieš 1 m.)

Sveikos gal kuri nesenai Šiauliuose po gimdymo ar operacijos emet mokama palatą ir gal žinote kokios kainos dabar parai?

3. 2018.01.24 14:08 (prieš 1 m.)

Pumpurelis123 parašė:
    Sveikos, ar yra dar kuriu leliukai po maitinimo palaikomi atsirugimui issibudina..ir vel tadprasideda pasak be galo kol uzmiega...ateina vos ir ne sekantis maitinim…

O taip, musu cia variantas. Manoji neatsirugsta niekad, gal pora kartu tik kazkas buvo panasaus, tai db jos net nebestatau nes po to nebemiega o tik rekia.

4. 2018.01.24 14:30 (prieš 1 m.)

Pumpurelis123 parašė:
    Sveikos, ar yra dar kuriu leliukai po maitinimo palaikomi atsirugimui issibudina..ir vel tadprasideda pasak be galo kol uzmiega...ateina vos ir ne sekantis maitinim…

Pavalgo,uzsnusta paleidzia speneli.tada pakeliu atsirugti,pakeiciu pampi it vel duodu pieno.uzmiega.paleidzia speneli it guldau I lovyte

5. 2018.01.24 14:37 (prieš 1 m.)

Pumpurelis123 parašė:

Aha, ypač naktį taip būna ?

6. Tomute 8 m. 2 mėn.

2018.01.24 15:14 (prieš 1 m.)

gintigin parašė:
    Taigi kūdikiai puikiai moka pasukti galvyte į šoną, kad neuzspringtu, saugiausia kūdikį migdyti ant nugaros.

Nu as taip nemanau, vaika visaip vartyti reikia.

1
  7. 2018.01.24 15:22 (prieš 1 m.)

VGN aiškino guldyt ant šono, kad atpilęs nepaspringtų. Su laiku išmoks pats vartytis ir bus kitaip.

1
  8. Mykolas Ignas 1 m. 1 mėn.
    Jurgis Leonas 3 m. 2 sav.

2018.01.24 15:45 (prieš 1 m.)

aratukas parašė:
    Nu as taip nemanau, vaika visaip vartyti reikia.

Aš čia ne savo nuomonę pasakiau, o medikų rekomendacijas. Bet jūs vartykit jei norit man tai negaila

2
  9. 2018.01.24 15:48 (prieš 1 m.)

Sveikos mamytes. Jeigu bambute jau uzgijo ir nebera jokio šašo ar galima sauskelnes mauti neatlenktas?

10. 13 m. 9 mėn.

2018.01.24 15:54 (prieš 1 m.)

Diramune parašė:
    Sveikos mamytes. Jeigu bambute jau uzgijo ir nebera jokio šašo ar galima sauskelnes mauti neatlenktas?

Zinoma

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.