2018 m. sausio mėn. mamukai

Komentuoti
  1. 2018.07.11 08:30 (prieš 2 mėn.)

Tacu parašė:
    Aš tik pradėjau duoti bulvės, pirmos dvi dienos ir lb pasikeitė tuštinimasis, jei ankščiau kas antrą dieną darydavo, tai vakar kokiua penkis kartus keičiau kakutį..…

Tai jum gerai- o mano bicas jau 3cia para nekakoja 🙄

2. 13 m. 2 mėn.
    15 m. 7 mėn.

2018.07.11 10:06 (prieš 2 mėn.)

Tacu parašė:
    Aš tik pradėjau duoti bulvės, pirmos dvi dienos ir lb pasikeitė tuštinimasis, jei ankščiau kas antrą dieną darydavo, tai vakar kokiua penkis kartus keičiau kakutį..…

mano sūnus anksciau taip pat karta i diena tustindavosi, o pradejus valgyti kosytes ir 4 kartus padaro...

3. 2018.07.11 19:24 (prieš 2 mėn.)

O jūsų vaikai, kai pradėjote primaitinimą, nespringdavo? Nes maniškė vis kažkaip nemoka ryti, springsta, kosti...kažkaip baisu darosi...nesuprantu ką blogai darau

4. 2018.07.11 19:48 (prieš 2 mėn.)

Riuta parašė:
    Man tai apskritai atrodo, kad matau viršuje lendančius kokius keturis dantis..šiandien jau ir aš žvakutę dėjau, nes negaliu kaip širdį skauda kai tiek verkia ☹…

O čia pirmieji būtų ar apačioj jau turit? Maniškei apačioj jokių dygimo požymių, bet viršuj paraudę, ištinę, panelė labai pikta, nei pamasaźuot viršutinių dantenų neleidžia

5. 2018.07.11 21:10 (prieš 2 mėn.)

Pradejome primaitinima, pirmas dienas daviau tik bulve,paskui bulve su cukinija, veliau bulve morkyte, bet morkyte nepatiko, viduriukai sukietejo,todel pasitarus su sesute (gydytojos sesute) sake,kad pakaitalioti, tai morkytes kelis grezinelius, cukinijos pazaisti. Su miegeliu pas mus ne kazka, neverkia,bet labai nerami,.vartosi,duodu vandenuko atsigerti, truputi nurimsta, paskui apie 4val ryto jau pyksta tada jau misinuko uztaisau,bet ne visada uzmiega tada prasideda zaidimai, na pries 6 jau jau noras ir miegot atsiranda..
    ar pas visas taip?

6. 4 m. 6 mėn.

2018.07.11 22:24 (prieš 2 mėn.)

el-aura parašė:
    Pradejome primaitinima, pirmas dienas daviau tik bulve,paskui bulve su cukinija, veliau bulve morkyte, bet morkyte nepatiko, viduriukai sukietejo,todel pasitarus su…

as irgi isbandziau 3 darzoves: bulves, morka, cukinija. Morka sualergizavo, tai teliko cukinija ir bulve. valgo labai noriai
    o del miego, gal karsta jai?

1
  7. 2018.07.12 04:28 (prieš 2 mėn.)

Tacu parašė:
    O jūsų vaikai, kai pradėjote primaitinimą, nespringdavo? Nes maniškė vis kažkaip nemoka ryti, springsta, kosti...kažkaip baisu darosi...nesuprantu ką blogai darau…

As pries maista dar savaite mokiau vandeni ryti su saukstuku, paskui is gertuveles, nes is buteliuko negeria net ir pieno, tai maniau, kad kai tik zisdavo, tai reikia prie nurijimo kitokio priprast.
    Jusu gert vandeni moka? Nes mes pramokom nuryt gal tik per kokias 4 dienas

8. 2018.07.12 05:24 (prieš 2 mėn.)

Ar didelis jūsų vaikų susidomejimas teevizorium?

9. 2018.07.12 05:42 (prieš 2 mėn.)

Pumpurelis123 parašė:

Nepasakyčiau, kad labai domisi. Ojei ir susidomi, tai labai trumpam 🙂

10. 2018.07.12 05:58 (prieš 2 mėn.)

Pumpurelis123 parašė:

Pakankamai nemažas, jei pamato tai visada sustingsta, susidomi, bet stengiamės daryti taip, kad nežiūrėtų ir nematytų.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras