2018 m. sausio mėn. mamukai (Archyvas iki 2018.10.30)

1. 2018.07.19 23:03 (prieš 4 mėn.)

Goja_ parašė:
    Po kažkiek laiko. Šiandien prieš miegą maitinau Ir fontanu visą lovą apipylė. Valgė košę prieš kokias 4 val.

Mums pirmas kartas buvo sekmadienį. Pavalge koses, tada po kiek laiko mp ir po 2 valandų veme du kartus. Net buvom santariskese.
    O kitas kartas šiandien. Pavalge koses ryte, ir po dviejų valandų pradėjo žiaugčiot, ir atpyle kelis kartus bet tik seilėmis.

2. 2018.07.19 23:07 (prieš 4 mėn.)

raske2 parašė:
    Mums pirmas kartas buvo sekmadienį. Pavalge koses, tada po kiek laiko mp ir po 2 valandų veme du kartus. Net buvom santariskese.

O santariskese del vemimo buvot? Ka sake? Maniskis tai refliuksa turi, tai nuo gimimo labai daug atpilineja. Bet atpilinas, tai ne vemimas. Del to atpilinejimo daktarai ir patare anksciau primaitint. Ir tikrai maziau atpilineja po kieto maisto. Bet va tie keli vemimai truputi suneramino. Pradejau galvot, kad kazka ne taip darau...

3. 2018.07.19 23:22 (prieš 4 mėn.)

Kamilė32 parašė:
    Tiesa o kas kiek laiko maudot? Nes krema reikia tepti ant svarios odos o man gydytoja sake maudyti reciau nes as budavo maudau kiekviena vakara tik vandenuke man ge…

Maudydavau kas trecia diena, o tepdavau biodermos kremu kiekviena diena ryte ir vakare visa kuna nes sausas buvo, o Avene kremu tris kartus dienoje alerginius berimus.

4. 2018.07.19 23:28 (prieš 4 mėn.)

Sima1979 parašė:
    Maudydavau kas trecia diena, o tepdavau biodermos kremu kiekviena diena ryte ir vakare visa kuna nes sausas buvo, o Avene kremu tris kartus dienoje alerginius berim…

Kaip kremas avene vadinasi?

5. 2018.07.19 23:31 (prieš 4 mėn.)

Goja_ parašė:
    O santariskese del vemimo buvot? Ka sake? Maniskis tai refliuksa turi, tai nuo gimimo labai daug atpilineja. Bet atpilinas, tai ne vemimas. Del to atpilinejimo dakt…

Taip, dėl vėmimo. Palaikė stebimoje palatoje 6 val. Ir paleido, nes daugiau neveme. Vaikas visa diena buvo alkanas, rehidrona liepė girdyti, tai gėrė su malonumu, tik duok. Ryt lekiam pas gydytoją, žiūrėsiu ka sakis. O gal tikrai čia susiję su dantimis, nes kaip tik laukiam antro.

6. 4 m. 8 mėn.

2018.07.20 00:42 (prieš 4 mėn.)

Rytoj parašė:
    Aš įtariu, kad mūsų atveju netiko virtos morkos.

maniskiui nuo morkos taip buvo, tai neduodu!

7. Gabrielė 10 mėn.

2018.07.20 07:44 (prieš 4 mėn.)

Kamilė32 parašė:
    O kaip jum jis pasireiske? Lb noreciau kad ir mums tai butu nes dabar tiesiok skauda del to mano vaiko.

mano pacios oda yra dermatitine, tai ir vaikui ta pati krema pabandziau. jis tinka nuo pat kudikystes o man paciai si krema rekomdendavo naudoti odos gydytoja. be to maudant vaikuti naudokit emolientus, o ne sausinancius prausiklius

8. 2018.07.20 08:22 (prieš 4 mėn.)

brigela parašė:
    Sveikos, mamytės, kaip jūsų leliukai su šliaužiojimu? Mano zuika duoda džiazo ir jau šliaužia. Aišku greit pavargsta. Nu bet apakom su vyru šįryt - per pusę virtuvė…

Mano tai atgal varo su broliu gerai sutaria? Maniskei tai pesasi, kai brolio nera viskas ok, rami buna su zaislais zaidzia, tik brolis prieina, tai prasidada zviegimas. Virsininke tokia, nepriliesi

9. 2018.07.20 11:01 (prieš 4 mėn.)

Kas pradeje primaitinimus, kaip mazyliai reagavo i kopūsto tyrele? Nepute pilveliu? Nes jau isragave morka, cukinija, burokeli, norisi kopusto duot paragaut, ar zirneliu tyreles, kažin nepus pilviuko?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.