2018 m. sausio mėn. mamukai (Archyvas iki 2018.10.30)

1. Sūnus 6 m. 2 mėn.

2018.07.20 11:04 (prieš 11 mėn.)

Pumpurelis123 parašė:
    Kas pradeje primaitinimus, kaip mazyliai reagavo i kopūsto tyrele? Nepute pilveliu? Nes jau isragave morka, cukinija, burokeli, norisi kopusto duot paragaut, ar zir…

As jau daviau zirneliu paragauti. Tiesa nedaug. Pilvo nepute 😊

1
  2. 2018.07.20 12:14 (prieš 11 mėn.)

Pumpurelis123 parašė:
    Kas pradeje primaitinimus, kaip mazyliai reagavo i kopūsto tyrele? Nepute pilveliu? Nes jau isragave morka, cukinija, burokeli, norisi kopusto duot paragaut, ar zir…

kosytes su kopustu tapo mums skaniausios, nors anksciau daug pusdavo pilvuka, bet kopustas visai nepute tiesa kopusta maisiau su bulve, ne viena pasiuliau

1
  3. 2018.07.20 14:47 (prieš 11 mėn.)

cia gal as visai kvailai, bet cikinija verdate? kiek laiko jei taip? kubeliai supjaustyti ir virti? :))))

4. 2018.07.20 15:00 (prieš 11 mėn.)

lavile parašė:
    Mano tai atgal varo su broliu gerai sutaria? Maniskei tai pesasi, kai brolio nera viskas ok, rami buna su zaislais zaidzia, tik brolis prieina, tai prasidada zvi…

Manieji gerai sutaria. Kai jis per arti tada verkia. Nes jis būna prieina ir ją taip prispaudžia, man irgi nepatiktų bet ji matos dūktų su juo tik leisk, jei borlis šokinėja, siaučia, tai ji visu pilvu juokiasi ir kojytėm spiria

5. 2018.07.20 16:14 (prieš 11 mėn.)

Goja_ parašė:
    Svekos mamytės. Norėjau paklausti, ar kieno leliukai pradejus primaitinti, neišvemia kokio maisto. Maniškis jau kokį trečią kartą per savo valgymo karjerą viską išv…

Labas, mano isveme po 2 sav valgymo..irgi buvo bulve su cukinija..po to dar +4 d. isveme bulve su morka.. tai žinokit daugiau neduodu bulves.. iš karto galvojau, kad nuo kiekio, nes buvo suvalgius 130 ml (pirma karta tiek daug). Tai dabar duodu max 100 ml jei suvalgo..ar net 50 ml.. kad tik nevemtu..nes labai žiauru buvo.. buvo pasilpusi nuo tu vemimu..

6. 2018.07.20 17:01 (prieš 11 mėn.)

Green_Evening parašė:
    cia gal as visai kvailai, bet cikinija verdate? kiek laiko jei taip? kubeliai supjaustyti ir virti? :))))

Verdu supjaustyta kubeliais, ji greit isverda...ir pertrinu per sieteli 😊

7. 2018.07.20 17:01 (prieš 11 mėn.)

Green_Evening parašė:

Supjaustau mazais griezineliais ir garinu 10-15min🙂

8. 2018.07.20 17:22 (prieš 11 mėn.)

Pumpurelis123 parašė:
    Verdu supjaustyta kubeliais, ji greit isverda...ir pertrinu per sieteli 😊

O gera ideja davet per sieteli. Šakute nelabai susitrina morka, o visai sublenderiuoti nenoriu

9. 2018.07.20 17:39 (prieš 11 mėn.)

Dainora parašė:
    mano pacios oda yra dermatitine, tai ir vaikui ta pati krema pabandziau. jis tinka nuo pat kudikystes o man paciai si krema rekomdendavo naudoti odos gydytoja. b…

Gal ka galite rekomenduoti i vandeni? Galvoju apie neutral aliejuka bet nezinau...

10. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.07.20 17:42 (prieš 11 mėn.)

Kamilė32 parašė:
    Gal ka galite rekomenduoti i vandeni? Galvoju apie neutral aliejuka bet nezinau...

Emolium vonios emulsija

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.