2018 m. sausio mėn. mamukai (Archyvas iki 2018.10.30)

1. 2018.07.20 17:50 (prieš 3 mėn.)

Kamilė32 parašė:
    Gal ka galite rekomenduoti i vandeni? Galvoju apie neutral aliejuka bet nezinau...

mums irgi patiko EMOLIUM vonios emulsija aliejukas i vandeni manau nelabai gerai

2. 2018.07.20 18:18 (prieš 3 mėn.)

Green_Evening parašė:
    O gera ideja davet per sieteli. Šakute nelabai susitrina morka, o visai sublenderiuoti nenoriu

Aha😊per sieteli gerai susitrina visos darzoves, as blenderio nemegstu nes labai tąsi tyrele gaunasi, su sieteliu aisku laiko uzima bet mano galva geriau ir skaniau

1
  3. Pirmagimis 6 mėn.

2018.07.20 19:11 (prieš 3 mėn.)

Laura0 parašė:
    Emolium vonios emulsija

Dainora parašė:
    mums irgi patiko EMOLIUM vonios emulsija aliejukas i vandeni manau nelabai gerai

Aciu

1
  4. 2018.07.20 19:49 (prieš 3 mėn.)

Kamilė32 parašė:
    Aciu

Nėra už ką, aliejuka naudoju po maudyniu, masazui weledos arba kokosu naturalu nerafinuota

5. 4 m. 8 mėn.

2018.07.21 00:44 (prieš 3 mėn.)

Green_Evening parašė:
    cia gal as visai kvailai, bet cikinija verdate? kiek laiko jei taip? kubeliai supjaustyti ir virti? :))))

as garinu 12 min. pjaustyti mazais kubeliais nepatartina, nes darzove praranda maistines medziagas

6. 2018.07.21 08:20 (prieš 3 mėn.)

zhizu parašė:
    as garinu 12 min. pjaustyti mazais kubeliais nepatartina, nes darzove praranda maistines medziagas

Tai grezineliais garinat?

7. 2018.07.21 10:56 (prieš 3 mėn.)

Mano mažajai per karščius nuo sauskelnių atsiranda smulkus bėrimas. Dienom visada nededu sauskelnių, tačiau per naktį išberia, ir daug. Plaunam užpakaliuką ir kojytes po kiekvieno pasišlapinimo (be sauskelnių ir ypač per karščius, manau, kitaip ir negalima, kad negraužtų odytės šlapimas). Problema tik karščių metu ir tik tose vietose, kur juostelės eina (juosmens srity ypač). Bandėm kitokias sauskelnes- išvis sualergizavo, o mergaitės odytė jau yra parodžiusi polinkį į atopinį dermatitą (lengva forma), tad neeksperimentuosiu. Kuo dar galėčiau bandyti lengvai patepti, kad būtų apsauga esant su sauskelnėm? Sudokremas visada gelbėja, bet jo vengiu, nes odytei neleidžia kvėpuot.

8. 2018.07.21 10:57 (prieš 3 mėn.)

Kreipiuosi į maitinančias mp, kaip jūsų krūtinė laikosi, kai įvedinėjate primaitinimą? Mano pana pradėjo rečiau valgyti mp ir gaunasi ilgesni tarpai ir mano krūtinė "sprogsta" kol ji išalksta ir galiausiai ištraukia pieną...nutraukinėti nesinori, kad dar dg gaminti nepradėtų...o taip bijau, kad nesusiguzuotų..

9. Pirmagimis 6 mėn.

2018.07.21 11:10 (prieš 3 mėn.)

Laura0 parašė:
    Nėra už ką, aliejuka naudoju po maudyniu, masazui weledos arba kokosu naturalu nerafinuota

A man dar viskas nauja neisigilinau dar... O kiek laiko maudot su ta emulsija?

10. 2018.07.21 11:17 (prieš 3 mėn.)

Kamilė32 parašė:
    A man dar viskas nauja neisigilinau dar... O kiek laiko maudot su ta emulsija?

Nuo 3 savaičių iki šiol ☺️ mūsų maudynės trunka nuo 7 iki 20 min 😉

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.