2018 m. sausio mėn. mamukai (Archyvas iki 2018.10.30)

1. 2018.08.20 08:03 (prieš 3 mėn.)

Lania parašė:
    Man irgi smagiau kad ne man vienai sitaip 😅

Nu bet tikrai, kas čia jiems visiems pasidarė. Man irgi ramiau, kad aš tokia ne viena, nes pradėjus galvot kad mp trūksta ir nedavalgo, bet kad radom skyles dantenose, plius mokosi ropot, ant keturiu vis stojas ir bando, tai gal dėl to...

2. 2018.08.20 09:10 (prieš 3 mėn.)

zivilaite parašė:
    O kaip jusu mazieji bendrauja?kai kalbinat ar ziuri i jus?maniske tik malasi viska tik pasiekt nori,as ja snekinu o ji nusisukus nors tu ka

Man tai šypsosi, krikštauja, bando veidą patrankyt, purškia lūpytėm, juokiasi, kai kutenu. Sesę pamačius irgi šypsosi, katytę išvis vytis bando, tėtį išvidus irgi lb šypsosi😊 svetimus skirtingai apžiūri. Būna rimtu žvilgsniu, o būna irgi šypsosi😃

2
  3. 2018.08.20 11:58 (prieš 3 mėn.)

Sveikos mamules ilgai skaitau šiuos forumus, bet vis neparašau. Tai prisijungiu su savo nemiegale diena miega po pusę val. Kai nemiega aktyvi be proto. Nakti taip par keliasi kas 2h valgyti, o kai buna suoliai ar dantukai, tai ir dazniau. Vis laukiau puses metu, galvojau gal kas pasikeis, bet nieko kartais atrodo isprotet galima bet vis pasiguodziu, kad buna ir blogiau

1
  4. 2018.08.20 15:05 (prieš 3 mėn.)

IngVos parašė:
    Sveikos mamules ilgai skaitau šiuos forumus, bet vis neparašau. Tai prisijungiu su savo nemiegale diena miega po pusę val. Kai nemiega aktyvi be proto. Nakti …

Laba, toks jausmas, jog pati būčiau rašiusi vaikinas mano taip pat miega, o aš gruodžiu save, jog gali būti ir blogiau

5. 2018.08.20 15:54 (prieš 3 mėn.)

IngVos parašė:
    Sveikos mamules ilgai skaitau šiuos forumus, bet vis neparašau. Tai prisijungiu su savo nemiegale diena miega po pusę val. Kai nemiega aktyvi be proto. Nakti …

Pas mus tas pats
    O kai turejom cia dvi dienas virs 38 temperaturos ir issigandau, kuom ia susirgo tai supratau buna ir blogiau ;)
    Istverem puse metu istversim ir dar puse
    o kiek jus jau dantuku turite? Mums tai tik pirmi du lenda... ir ziauriai irzli pasidare

6. 2018.08.20 16:03 (prieš 3 mėn.)

Sveikos mamos,
    ar jus prakaituojat stipriai? Ty ne nuo vasaros karsciu?
    Klausiau gydytojos, tai sake mamoms maitinancioms visko gali buti...
    Ir dar ar dar slenka jusu plaukai?

7. 8 m. 9 mėn.

2018.08.20 16:18 (prieš 3 mėn.)

UOGA18 parašė:
    Sveikos mamos,

Plaukai dar vis slenka.. ir smarkiai. Dėl prakaitavimo tai kažkaip nepastebėjaj labai, gal truputi ir smarkiau.

8. 2018.08.20 16:54 (prieš 3 mėn.)

Va.... Turim pirma kart 37.7 temperatūros nuo ryto, bet vaikutis guvus, gal šiek tiek ilgiau miega kai užmiega. Nuo kada reiketu ja "mušti"? Nuo kada jus ja bandot numušinėt?

9. 2018.08.20 18:11 (prieš 3 mėn.)

UOGA18 parašė:
    Sveikos mamos,

Plaukai slenka dar...ne taip jau daug bet slenka slenka....o prakaituot tai jo, daugiau...gal dar dasideda vandens didesnis kiekis suvartojamas, bent jau man, nes geriu labai daug jo

10. 2018.08.20 18:23 (prieš 3 mėn.)

UOGA18 parašė:
    Sveikos mamos,

Aš ir daug prakaituoju, net nervina😬 O plaukai sakyčiau, kad jau daug mažiau slenka 😉

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.