2018 m. sausio mėn. mamukai (Archyvas iki 2018.10.30)

1. Gabija:* 6 m. 11 mėn.

2018.02.01 11:02 (prieš 1 m.)

Laba ryta, ir as jau po termino, ir niekas nevyksta jau i Vasari persokom tai tikiuosiu savaitgali pagimdyti....

2. 2018.02.01 11:22 (prieš 1 m.)

regina1 parašė:
    Niun reik tiketis... o nekalbejai su gydytoja kaip tas skatinimas vyks? Ar pradzioj vandenis nuleis ar kaip jie daro?

Man skatino vaistais. Kaip suprantu priklauso nuo atsiverimo dydzio. Pas mane buvo mazas,del to skatino vaistais.

3. 2018.02.01 11:30 (prieš 1 m.)

regina1 parašė:
    Niun reik tiketis... o nekalbejai su gydytoja kaip tas skatinimas vyks? Ar pradzioj vandenis nuleis ar kaip jie daro?

Na skatins ligoninej, ten daktarai priims sprendima kaip daryt. Priklauso ar bus atsiverimas ar ne. Jei bus nuleis vandenis ir gal tai isauks veikla, jei ne leis vaistus. Jei nebus atsiverimo des kazkokia tablete ir lauksim veiklos. Nieko ten baisaus nera, tik kad gali labiau skaudet, del to reiketu epiduros, o galbut ir ne, juk forume va kiek moteru su skatinimu gimde ir be nuskausminimo. Viskas priklausys nuo organizmo reakcijos.

4. 2018.02.01 11:35 (prieš 1 m.)

marooni parašė:
    Priminkit, koks nenuplaunamas tepaliukas nuo speneliu itrukimu pasiteisino?

Multi-mam, trijų skirtingu firmu turiu tepaliukus, man šis pats geriausias jokių pažeistų speneliu neturiu, tepu nuo pat pirmos dienos

5. 2018.02.01 12:07 (prieš 1 m.)

marooni parašė:

https://www.viskaskudikiui.lt/preks-mamoms/282-lansinoh-kremas-hpa-lanolin-40-ml.html

1
  6. 2 m. 1 mėn.

2018.02.01 12:42 (prieš 1 m.)

marooni parašė:

7. 2018.02.01 13:12 (prieš 1 m.)

Man pirma nuleido vandenis, o kadangi veikla nelabai uzsikure, tai tada pradejo skatinti. O del skausmo gal manau, jog tai individualu. Man pvz skaudejo ziauriai, nors ir buvo padarytas epiduras.

8. 2018.02.01 13:21 (prieš 1 m.)

lavile parašė:
    Man pirma nuleido vandenis, o kadangi veikla nelabai uzsikure, tai tada pradejo skatinti. O del skausmo gal manau, jog tai individualu. Man pvz skaudejo ziauriai, n…

Man po epiduro visai neskaudejo, tik jo poveikiui baigiantis viena pilvo puse pradejo maust nemaloniai. ?

9. 2018.02.01 13:29 (prieš 1 m.)

O kai vandenis nuleidineja labai skauda?

10. Auguste 6 m. 10 mėn.

2018.02.01 13:29 (prieš 1 m.)

Man rytoi spręs ką daryti. Sakykit, o yra tokių kurios po pirmo cp, ar gali skatinti antrą kartą gimdant? nesuprantu kodėl man negali biški paskatinti. Kitoms masažus darė kakliuko. Gal padėtų. Man pirmą kartą skatino vaistais, nesidarė, nuleido vandenis po 4 val. Tada irgi nieko gero, tada dave epidiūrą ir tada jau kaip atsiguliau taip ir atsiguliau, teko ekstra cp daryti.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.