2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.04.03)

1. 2018.03.13 19:02 (prieš 9 mėn.)

laimukas87 parašė:
    O jums gine nepaskyre sekancio laiko kada pasirodyti. Nes paprastai paskiremes sakentisaikas vizito metu taip pat ir tyrimai visi vietoj padaromi, nereikia sukti ga…

As lankausi pas gine privaciai, o seimos gydytoja kuruoja visus tyrimus, taip "sutaupo" mano pinigus. Tai dabar eisiu balandzio viduryje pas seimiste, kuri paskirs slapimo ir kraujo tyrimus, o su tyrimais keliausiu jau pas gine. Is tikro, tai dvi skirtingos klinikos, bet naudojasi viena sistema, tad man visai patogu, na tik kad pas seimos atskirai reik registruotis. Bet siaip ar taip pas ja nestumo metu reik apsilankyt.

2. 2018.03.13 19:06 (prieš 9 mėn.)

AstaGri parašė:
    Tai gal jau paciausia bose zino, jei virsininkei sakei

mano promočiutès toks vardas buvo man labai gražus. Visi vadino Doma

3. 2018.03.13 19:07 (prieš 9 mėn.)

Nepriklausomybe parašė:
    I as kol kas leidziu sau viska, o paskui matysiu, jei labai augs tas svoris, tai susirupinsuu, o dabar tikrai nera ko

Su pirmu leidau sau viską ir priaugau 30 kg. Gimdžiau spalį o vasarą jau svėriau 54 kg ir be jokių sportų - nestresuokit dėl tų kg, viskas nukris ir dar daugiau nei reik jei maitinsit

4. 2018.03.13 19:09 (prieš 9 mėn.)

Aš per 20 savaitę su pirmu jau buvau priaugusi 10 kg ir viena ginekologė iš Santariškių liepė laikytis dietos ??? vėliau mano akušerė iš jos juokėsi, sakė valgyk kiek nori, visos numeta. Taip ir buvo - po gimdymo praėjus pusmečiui svėriau mažiau nei prieš jį (valgydama daug, nes žindant atsisakyt saldumynų nepavyksta)

5. 2018.03.13 19:10 (prieš 9 mėn.)

PS liepiau vyrui namo be braškių negrįšt, aišku tos braškės kaip obuoliai, bet vistiek tinka ???

2
  6. 2018.03.13 19:12 (prieš 9 mėn.)

ievapieva. parašė:
    Mergaites, gal kuri nors issisaugojote nuoroda, kur kazkuri buvo imetusi is Aliexpress su nestukes tympomis?

Su pirmu nėštumo nėštukės timpų neužsidėjau net... nors maniau bus reikalingos.

7. Genadij 2 mėn. 2 d.
    dukryte♥♥♥Jekaterina 3 m. 2 sav.
    Polina 7 m. 6 mėn.

2018.03.13 19:22 (prieš 9 mėn.)

As aplamai iki pirmo vaikelio sveriau 54-55kg ugis 1.60.dabar po visu 3 gimdymu sveriu 63kg dabr tikuosi pagimdzius ketvirta neprisides daugiau nieko a tai teks jau begiot o db nezinau kiek priaugau man atrodo net numeciau nes paskutini kart kai sveciausi ant elektroniniu buvo 63.300 o pas gine ant paprastu 62.800.tai nesuprasi kol nepasisvessi pas gine vel

8. 2018.03.13 19:23 (prieš 9 mėn.)

AstaGri parašė:
    As lankausi pas gine privaciai, o seimos gydytoja kuruoja visus tyrimus, taip "sutaupo" mano pinigus. Tai dabar eisiu balandzio viduryje pas seimiste, kuri paskirs …

tai man lygiai tas pats, tik viskas vyksta vienoje klinikoje. Tyrimus kuruoja seimos visa kita gine, dar minejo, kad ir akusere, bet kad ji turbut ir kazkur atskirai sedi, kad mano gine viena kabinete, o sake, kad kortele uzves akusere..tai taip iseina dar ir pas akusere eisiu

9. 2018.03.13 19:24 (prieš 9 mėn.)

Puikiausioji parašė:
    PS liepiau vyrui namo be braškių negrįšt, aišku tos braškės kaip obuoliai, bet vistiek tinka ???

Pavydziu braskiu,
    Kazkaip i vakara pykinima atleido, atrodo, bet ka suesciau tas braskes nekramcius praryciau

1
  10. 2018.03.13 19:27 (prieš 9 mėn.)

laimukas87 parašė:
    O jums gine nepaskyre sekancio laiko kada pasirodyti. Nes paprastai paskiremas sakentis laikas vizito metu taip pat ir tyrimai visi vietoj padaromi, nereikia sukti …

tai va kaip ir minejau, kuruoja seimos gydytoja su tyrimais ir gine jos ten du viename tai gine ir sake po visu tyrimu 12sav pasirodyt, reikes uzsiregint vizitui. Ilgokai laukti, bet pasiskaitau cia, simptomai atitinka su likimo draugem tai ir drasiau laukti, atrodo, kad viskas gerai yra ir nera ko bijot laukimo

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
17,00 €
8,00 €
23 | 14,3 cm
14,48 €
86 | 15-24 mėn.