2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.04.03)

1. 2018.03.13 20:19 (prieš 9 mėn.)

Viktorija.PAV parašė:
    Daug kam nestumo metu islindo spuogai? Nekados ju neturedavau daug budavo keli ne keli islizdavo ant kaktos dabas sakes visa krutine visa nudara ir karta spuoguota …

Taip - išbėrė pūlingais skausmingais džiaugsmais. Buvo taip ir su pirmuoju - viskas pranyko nėštumo vidury...

1
  2. dukryte♥♥♥Jekaterina 3 m. 3 sav.
    Polina 7 m. 6 mėn.

2018.03.13 20:22 (prieš 9 mėn.)

Puikiausioji parašė:
    Tos merginos, kurios turit kitą mažylį ir neturit kas jį pažiūri - eint kartu su mažiuku priduot kraujo ir pas ginekologę? Vengiu gydytojos, nes nežinau kaip šį rei…

As pas gine ejau su mazaja nieko nesake gine poto su dviem ejau slapima pridavinet ir krauja dar ir pas stomatologa spejau nieko baisaus pas mane vaikai 6.4.2 metu tai jau susitari kad ramei pasedetu nors mazoji nelabai klauso buna bet susitvarkiau niekur nelindo

3. 2018.03.13 20:23 (prieš 9 mėn.)

Puikiausioji parašė:
    Tos merginos, kurios turit kitą mažylį ir neturit kas jį pažiūri - eint kartu su mažiuku priduot kraujo ir pas ginekologę? Vengiu gydytojos, nes nežinau kaip šį rei…

Pas gine registruojuos 7val ryte, pas seimos gydytoja 18:40, i labaratorija jei reik - vaziuoju 7ai, tada speju grizt iki vyrui iseinant i darba.
    Pas genetikus scanas bus vidury dienos - vyras tures per pietus atvaziuot padabot vaiko ir atsiprasyt dar kokiai valandai...

4. 2018.03.13 20:24 (prieš 9 mėn.)

Viktorija.PAV parašė:
    As pamenu labai anksti jutau vaikelio judesius su paskutiniaja bet dar zinokit ankstoka bus manau

metka parašė:
    as skaiciau, kad jei pirmas nestumas jaust judesius beveik neimanoma, bet tos kurios ne pirma karta gimdo jau realu, kad gali jausti. Sveikinimai, kaip idomu, kad t…

Na su savo pirma pajutau pirmus spyrius 12os savaičių. Aiškino man ginė, kad neįmanoma, aš jai mintyse siūliau galvą išsitrint, nes jaučiu gi skirtumą tarp dujų ir kažko, kas pilve duodasi. Po to jie stiprėjo. Šitie jaučiasi tokie patys, tik silpnesni, aišku. Tai nejau jis taip varinėja ??? Gal tris kartus per diena pajaučiu.

1
  5. 2018.03.13 20:24 (prieš 9 mėn.)

AstaGri parašė:
    Pas gine registruojuos 7val ryte, pas seimos gydytoja 18:40, i labaratorija jei reik - vaziuoju 7ai, tada speju grizt iki vyrui iseinant i darba.

Mano šeimos klinika nuo 8 dirba ir š visiškas gaunas ?

6. 2018.03.13 20:26 (prieš 9 mėn.)

Puikiausioji parašė:
    Su pirmu leidau sau viską ir priaugau 30 kg. Gimdžiau spalį o vasarą jau svėriau 54 kg ir be jokių sportų - nestresuokit dėl tų kg, viskas nukris ir dar daugiau nei…

Oho, na tiek viliuosi nepriaugti ??? nezinia tik, kaip bus

7. 2018.03.13 20:29 (prieš 9 mėn.)

Nepriklausomybe parašė:
    Oho, na tiek viliuosi nepriaugti ??? nezinia tik, kaip bus

Nors aš šiaip stresuojanti dėl papildomų kg ir pusę nėštumo pražliumbiau kaip niekur nebeįtelpu - paskui atsigavau ir buvau rami, nieks negalėjo suprasti kaip čia iš manekeniškos figūros virtau beveik banginiu o paskui dar labiau manekenė ? užtai šįkart tikrai nestresuosiu dėl kg ir linkiu to visom - žindymas tikras stebuklas! Kilogramų lyg nebūta!

8. 2018.03.13 20:30 (prieš 9 mėn.)

metka parašė:
    as skaiciau, kad jei pirmas nestumas jaust judesius beveik neimanoma, bet tos kurios ne pirma karta gimdo jau realu, kad gali jausti. Sveikinimai, kaip idomu, kad t…

Pajausit ir jūs tuoj ? Kaip suprantu jūsų pirmas leliukas, viskas nauja ?

9. 2018.03.13 20:30 (prieš 9 mėn.)

AstaGri parašė:
    Hmmm... na keista, ypac jei paskiria bendra kraujo tyrima, plius ziv ir sifilio, kraujo grupes nustatymas pagal programa - kodel ateit nevalgius? Gal nuo laboratori…

man ten buvo daug ir gliukoze ir kepenu ,gal del to

10. 2018.03.13 20:32 (prieš 9 mėn.)

Puikiausioji parašė:
    Taip - išbėrė pūlingais skausmingais džiaugsmais. Buvo taip ir su pirmuoju - viskas pranyko nėštumo vidury...

gal valget citrusinius?man atvirksciai nei vieno spuogo...

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.