2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.04.03)

1. 2018.03.19 18:20 (prieš 7 mėn.)

Yvette parašė:
    Obuoliu man anksciau irgi galejo nebuti, o dbr ta rugstele, net seiles susikaupe

Geras!!! Prajuokinai! čia kaip ir aš turejau buti berniukas, turiu vyresne sese tai mama sakė antras nėštumas visai kitoks, sakė visi kad bus berniukas ir pati jautė.gimdymas: gydytoja sako: ar pirma garbanota? Mama sako aha, tai ir antra garbanota

2. 2018.03.19 18:23 (prieš 7 mėn.)

Mrs Mama Bear parašė:
    Kaip fainiai, sveikinu su gerom naujienom ir judriu kleckučiu
    Nebijokit antibiotikų, db jie saugūs nėščiosioms, o nesaugių neduos.

Vis vien labai tikiuosi, kad neprireiks ju

Is mano keistu maisto poreikiu atsirado burokeliai Niekad nevalgiau, buvo neskanu, o dabar galeciau kiekviena diena lapnot.
    Vsitiena dvokia. Vyras is saldytuvo isima keptos vistos pasisildyt, o as is kito kambario rekiu, kad greitai gartrauki jungtu

3. 2018.03.19 18:32 (prieš 7 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Geras!!! Prajuokinai! čia kaip ir aš turejau buti berniukas, turiu vyresne sese tai mama sakė antras nėštumas visai kitoks, sakė visi kad bus berniukas ir pati j…

Realus anekdotai as nejauciu ir nezinau ko laukiam, todel nesusikoncentruoju ir viena varianta. Kas bus, ta labai mylesim. Svarbu kad butu sveikas

4. 2018.03.19 18:45 (prieš 7 mėn.)

Yvette parašė:
    Realus anekdotai as nejauciu ir nezinau ko laukiam, todel nesusikoncentruoju ir viena varianta. Kas bus, ta labai mylesim. Svarbu kad butu sveikas

Aš irgi sakau kad tik butų sveikas vaikas, o lytis nesvarbu visada norejau dukrytes, jau viena turiu tai dabar nesvarbu visai gali butų ir berniukas, nors mergaite būtų lengviau nes viiiiiiskoooo turiu kaupiau antram vaikui

5. 2018.03.19 18:48 (prieš 7 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Aš irgi sakau kad tik butų sveikas vaikas, o lytis nesvarbu visada norejau dukrytes, jau viena turiu tai dabar nesvarbu visai gali butų ir berniukas, nors mergai…

O man pirmasis vaikutis, tai nieko neturiu, reikes vistiek viska susipirkti. Todel jokio skirtumo

6. 2018.03.19 18:51 (prieš 7 mėn.)

Yvette parašė:
    O man pirmasis vaikutis, tai nieko neturiu, reikes vistiek viska susipirkti. Todel jokio skirtumo

Su pirmu turejau jausmą nuo pradžių kad bus mergaite gal kad norejau bet vis neaisku buvo nes nematė per echo tai pradžioj pirkau neutralios spalvos baltus geltonus rūbelius dekucius o dabar kažkaip nejaučiu nieko Nezinau

7. 2018.03.19 19:05 (prieš 7 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Su pirmu turejau jausmą nuo pradžių kad bus mergaite gal kad norejau bet vis neaisku buvo nes nematė per echo tai pradžioj pirkau neutralios spalvos baltus gelto…

Butu grazu berniukas i porele, bet prie mergaitisku reikalu jau priprasta vel prisiminiau istorija is mano tevu gyvenimo as pirma buvau mergaite, po manes buvo brolis. Aisku pampersu nebuvo, augom palose mama mane uzauginus, pripratus, kad mergaite po savim sysia pridaro, paciupineja brolio uzpakali - nu sausas, pavalges, tai ko verkia..? O kad jis vargsas iki barzdos visas apsisysiojes suprato tik po kurio laiko

3
  8. 2018.03.19 19:10 (prieš 7 mėn.)

Yvette parašė:
    Butu grazu berniukas i porele, bet prie mergaitisku reikalu jau priprasta vel prisiminiau istorija is mano tevu gyvenimo as pirma buvau mergaite, po manes buv…

Galiu ir aš linksma istorija iš tėvu papasakoti į tema, aš buvau pirma mergaite po to broliukas tai mama pirma karta ant puoduko pasodinus ji net nepagalvojo kad ten kažką patvarkyt gali reikėt tai brolis viską ant mamos

2
  9. 2018.03.19 19:12 (prieš 7 mėn.)

na merginos, atsidūriau priimamajame, pradejau kraujuoti truputi, diena buvo truputis labai sviesaus kraujo, vakare patamsejo. Vaikuciui viskas gerai, atitinka 10+2 tik rado hematoma, pagulde stebejimui, ziuresim kaip viskas klostysis toliau

1
  10. 2018.03.19 19:15 (prieš 7 mėn.)

UgnėMikuč parašė:
    na merginos, atsidūriau priimamajame, pradejau kraujuoti truputi, diena buvo truputis labai sviesaus kraujo, vakare patamsejo. Vaikuciui viskas gerai, atitinka 10+2…

Laikykis! Viskas bus gerai

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.