2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.04.03)

1. simasima
    2018.03.23 08:44 (prieš 4 sav.)
    2018.03.23 08:44 (prieš 4 sav.)

as_as_as parašė:
    Gal jūs painiojate su paprastu šlapimo tyrimu? paprastą šlapimo tyrimą tikrai padaro labai greitai, bet šlapimo pasėliui tikrai bent jau kiek aš nešiau, visada prir…

Nu gal į 3 paras įeina dar laikas kol atsakymą popierinį atveža į polikliniką. Man darė privačiai pasėlį,kažkada jau račiau,bet paskambino ir atsiuntė emeilu antros dienos vakare 19 val. ;)

2. User has not uploaded an avatar
    2018.03.23 08:51 (prieš 4 sav.)
    2018.03.23 08:51 (prieš 4 sav.)

simasima parašė:
    Nu gal į 3 paras įeina dar laikas kol atsakymą popierinį atveža į polikliniką. Man darė privačiai pasėlį,kažkada jau račiau,bet paskambino ir atsiuntė emeilu antro…

Žinokite nelabai tuo tikėčiau. Sakau, nebent kažkas turi labai naujas modernias technologijas tam pasėliui auginti, tada galbūt dar ir tiėktina. nes prie pasėlio visada dar daro ir antibiogramą (tam atvejui, jei rastų bakterijų, kad nustatyti, kokios rūšies antibiotikais jis bus gydoma), tai vien jau antibiogramai laiko irgi reikia. Gal nebent jei pasėlį tyrė, o antibiogramos nedarė - gal tada trumpiau?

3. User has not uploaded an avatar
    2018.03.23 09:05 (prieš 4 sav.)
    2018.03.23 09:05 (prieš 4 sav.)

O kam tuos isplestinius genetinius tyrimus darotes? Na suprantu jei yra indikacijos ir gal raukslytei kazkas negerai, bet jei vaikutis spurda ir viskas pagal laika vystosi, kam leist pinigus, geriau vezimeli geresni nusipirkit. Negi jei kazka ras, darysites isvalyma? Arba is kitos puses dar 6 men vaiksciosit su ta mintim, kad jau kazkas negerai. Pasimegaukit nestumu viskas ateis su laiku,nebutina forsuot ivykiu. Taip karta pradeje negalesit sustot. Db genetiniai tyrimai,veliau kodel mano kudikis nesisypso, nekelia galvytes, nevaiksto,nepazysta raidziu ir taip be galo relax

6
  4. User has not uploaded an avatar
    2018.03.23 09:10 (prieš 4 sav.)
    2018.03.23 09:10 (prieš 4 sav.)

as_as_as parašė:
    Gal jūs painiojate su paprastu šlapimo tyrimu? paprastą šlapimo tyrimą tikrai padaro labai greitai, bet šlapimo pasėliui tikrai bent jau kiek aš nešiau, visada prir…

Nesiau abu indelius, vadinasi nespes isaugint iki pirmadienio, nebent pirmadieni ryte kazka matys, na ka padarysi,teks registruotis pas gydytoja veliau, nezinau kas man darosi, paskutinem dienom viska padarau, nors taip nebudinga man budavo

5. Mokipas
    2018.03.23 09:17 (prieš 4 sav.)
    2018.03.23 09:17 (prieš 4 sav.)

Puikiausioji parašė:
    Matomai... šiaip neturėsim galimybės nusipirkt didesnio buto, tai vaikai gyvens vienam kambary - gal ir gerai būtų vienos lyties. Bet aš taip pavydžiai žiūriu į mam…

Kaip aš jus suprantu Aš irgi apie dukryte svajoju, esu tokia moteriška... Na bet jei ką, teks laukti kol marteles parves namo

6. Rasuolle
    2018.03.23 09:25 (prieš 4 sav.)
    2018.03.23 09:25 (prieš 4 sav.)

as_as_as parašė:
    Ne, neturėtų dar būti. Nes pasėlis "auginamas" nuo 3 iki 7 dienų. Nu nebent kokią labai jau naują technologiją jūsų poliklinika ar privatus kabinetas naudoja.…

Pasėlio atsakymą žinojau jau kitą dieną po pridavimo.

7. simasima
    2018.03.23 09:30 (prieš 4 sav.)
    2018.03.23 09:30 (prieš 4 sav.)

as_as_as parašė:
    Žinokite nelabai tuo tikėčiau. Sakau, nebent kažkas turi labai naujas modernias technologijas tam pasėliui auginti, tada galbūt dar ir tiėktina. nes prie pasėlio vi…

O aš tikiu prieš priduodama šlapimą ilgai šiuo klausimu kalbėjau su laborante. Sakė taip,kad jei pasėlį auginant neišauga niekas,mes galime informuoti jau po 2 dienų. Tačiau jei išauga,po savaitės,nes turėme duoti laiko ir pan. Po to suskaičiuoti ir atpažinti.
    Tad skambutis iš labės po 2 d.,man yra tolygu jūsų minimom 3 dienom,kol rezultatus perduoda poliklinikos gydytojams ( oficialiumai )
    Ir pas jei pasmane ne pasėlis,tai kas ? Priduodama mėginį sakiau,kad poliklinika rado,bet mėginys nesterilus,tad noriu patikrinti... ;)

1
  8. User has not uploaded an avatar
    2018.03.23 09:36 (prieš 4 sav.)
    2018.03.23 09:36 (prieš 4 sav.)

simasima parašė:
    O aš tikiu prieš priduodama šlapimą ilgai šiuo klausimu kalbėjau su laborante. Sakė taip,kad jei pasėlį auginant neišauga niekas,mes galime informuoti jau po …

Tai aš ir sakau, matyt yra taip, kad jei mato, kad jau pradžioje tikrai niekas neauga, tada tikriausiai net antibiogramos nedaro (jūsų toje nutoraukoje ir nėra antibiogramos vaizdo, vadinasi turbūt matė, kad ieks neauga, tai jos ir nedarė), o gal kai jos nedaro, todėl galbūt ir sutrumpėja visas bendras laikas.

9. User has not uploaded an avatar
    2018.03.23 09:38 (prieš 4 sav.)
    2018.03.23 09:38 (prieš 4 sav.)

10. User has not uploaded an avatar
    2018.03.23 09:44 (prieš 4 sav.)
    2018.03.23 09:44 (prieš 4 sav.)

_kamane_ parašė:
    .... jei vaikutis spurda ir viskas pagal laika vystosi, kam leist pinigus, geriau vezimeli geresni nusipirkit.

Ar jūs rimtai?

Man iš tiesų keista kai būna, kad žmonės kaip prioritetą prieš vaiko sveikatą pastato, pavyzdžiui, vežimėlį... Atleiskit labai už tokią nuomonę, bet aš jums visiškai nepritariu.

Kodėl iš karto - apie abortus, valymus... Neįgalaus vaiko gimimas šeimoje, pasak psichologų, sukelia pojūčius, tolygius artimojo netekties pojūčiui. Didžiulis liūdesys,skausmas... Ir tas liūdesys pavyzdžiui turi labai daug stadijų. Ir kiekvieną jų reikia pereiti tam, kad galėtum judėti pirmyn. Aš, asmeniškai, jie tik turėčiau galimybę darytis kad ir tą NIP - būtinai ja pasinaudočiau (dabar tenkinsiuosi tik visomis priscomis ir dar kitais genetiniais tyrimais , kuriuos kompensuos valstybė), nes norėčiau turėti galimybę pasiruošti tam, kas manęs laukia, morališkai nusiteikti ir panašiai, jei kartais būtų nulemta auginti vaiką, kuris turės negalią... Tam, kad išmokčiau jį mylėti "per naują", būtent tokį, koks ruošiasi pas mane atkeliauti.

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.