2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.03.30 19:24 (prieš 1 mėn.)

naminukas32 parašė:
    Net keista skaityti, kad tokie dakykai gali detis ligonineje, kas per personalas 🙄 as kai pagimdziau tai dvi val turejau suneli ant krutines. O tuo metu vyras su ak…

Geeeeras va cia tai personalas

1
  2. 2019.03.30 19:30 (prieš 1 mėn.)

Typota parašė:
    Taip, jau kokias 2sav kaip šliaužioja pasižiūrėjau, ši foto daryta 03.15 kai jai buvo lygiai 5,5 mėnesio o šiandien jau lygiai 6mėn tai duodasi kaip priklauso…

Saunuoliai jus 😁 o maniskis sikna tik kelia i virsu, ratu varineja ant vietos ir vartosi po visa lova 😁

3. Mažoji sesė 7 mėn. 2 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 8 mėn.

2019.03.30 19:33 (prieš 1 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Mamytes kuriu vaikucius bere nuo bulves ar kitu darzoviu ar bandet duoti batata (Saldzia bulve)? Galvoju gal jau duoti vel kokia darzove ar vel pradet nuo paprastos…

Pabandykit topinambą, pastarnoką. 😉

1
  4. 2019.03.30 19:51 (prieš 1 mėn.)

naminukas32 parašė:
    Nu as tai pajuokavau, o sesele eme ir suorganizavo 😁 ir dar per viduri tatp tauriu maza norvegijos veliavele pastatyta 😁

🤣 prie bajerio chebra 🤣

1
  5. 2019.03.30 20:07 (prieš 1 mėn.)

BeShi parašė:
    Sakai arciau santarai buvo 😁 kai pirma kartą gimdžiau, vandenys nubėgo kaune, vestuvėse, tai net nekilo mintis į kauno gn važiuot 🙈 su sarėmiais kas 4 min lėkėm į v…

Oo, net į kitą miestą baisu važiuoti nebuvo, o mes čia su vyru 25 min. kelionės išsigandom 😂 Tiksliau aš išsigandau, nes vyras tai sakė, kur pasakysiu, ten ir veš 😂

6. 2019.03.30 20:13 (prieš 1 mėn.)

Idomu kaip laiko pasukimas paveiks dienotvarke musu beibiu..

7. 2019.03.30 20:16 (prieš 1 mėn.)

naminukas32 parašė:
    Saunuoliai jus 😁 o maniskis sikna tik kelia i virsu, ratu varineja ant vietos ir vartosi po visa lova 😁

Tai ir mano pana iš pradžių tik ratu varinėjo, bet po to po truputį vis į šonus pradėjo nukrypti ir prasidėjo šliaužiojimas gal ir tavo vyrukas tuoj pradės po namus šliaužioti

8. 2019.03.30 20:19 (prieš 1 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Su antru daug lengviau tikrai padave man tai zinojau kaip reikia duoti kruti, su pirma nezinojau bet lb padejo o su antra jau palatoj gal 30min zaidem su akus…

Aš tikiu, kad lengviau 😊 Dabar tai viską mokėčiau, ir paduoti krūtį, o jeigu neimtų, tai nusitraukti rankomis moku geriau, nei pientraukiu 😄 Na kaip visada, viskas su patirtimi ateina 😁

9. 2019.03.30 20:37 (prieš 1 mėn.)

Ritaki parašė:
    As manau mano mergina visus rekordus lenkia :))) pirmadieni eisim pas gydytoja. Bet sveria jau virs 10kg 🙈🙈

Tai ne tik mano mėgsta pavalgyti😀

1
  10. 2019.03.30 20:40 (prieš 1 mėn.)

indre.jan parašė:
    Nebuvo, bet man i alergija panasu, kai akys asaroja ir sloga prasideda. Jau po truputi visokie augalai zydet pradeda. Seimoje niekas neturi sienliges ar kazko panas…

Nu niekam nėra tai galvoju gal nuo slogos akys asaroja

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras