2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.04.06 20:36 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:
    Pratestavom didesnę kėdutę 👍
    Panašu, kad jau lipsim į ją 😅 nes kūdikiškoj neatlaiko kelionės į miestą ir atgal …

Gal galėtumėte parašyt tikslų kėdutės pavadinimą? Kokio svorio vaikams jos skirtos. Ar galima reguliuoti padėtį kėdutės (kai kuriuose aprašymuose rašo, kad yra gulima padėtis)?

2. 2019.04.06 20:58 (prieš 1 mėn.)

KristinaV. parašė:
    As irgi dbr Tesco drabužėlių prisipirkau, tokių grožių vasarai ypač. Ir kokybė man jų patinka

Jo kokybe tikrai nebloga ir kainos geros o dar mano sese dirba tesco tai dabe kortele su kuria 20% nuolaida drabuziams 😊👍 ir ispirkti norejosi viska mazei 😂 vasariniai lb grazus tikrai 😍

naminukas32 parašė:
    Tkrai pas bernus seveliuros uzaugusios 😁
    As galvoju nukirpti artimiausiu metu 😁

Oho!!! Pas mano vyresnele tiek plauku buvo gal 9-10menesi 😂👏

3. Mažoji sesė 7 mėn. 3 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 9 mėn.

2019.04.06 21:21 (prieš 1 mėn.)

indre.jan parašė:
    Gal kas bandėt? 👍😂US $17.99 | 2018 New Baby feeding Hand Free Babies Bottle Holder Strap Leash Hands Free Stroller Feeding Fixing Bracket Baby Feeding Tools

Įdomu būtų pabandyt ar pavyktų apgaut man saviškę 🤣🤣🤣

naminukas32 parašė:

Ohoooooo

1
  4. 2019.04.06 21:32 (prieš 1 mėn.)

Egluuteee parašė:
    O kokia princese grazuole 😍 nu mano mazei nuslinke nebuvo tai jau irgi auga ziuriu i ilgi 👍😊

Tuoj bus ką surišt gražuolei 💕💕💕

Egluuteee parašė:
    Nu siandien dejau shopinga vaikams 🙈😂 toks senukas uz manes stovejo ir ziurejo, sako kiek tu turi vaiku? Sakau tik 2, sako ir tiek visko daug, sakau juk mergaites …

Kaip gražu! Aš šnd užsakiau striukytę iš MM Benetton ir Buboo kepurę, nes jau 5 kepures turim ant išaugimo ir tik vieną grybuką nešiojam 🤣🤣🤣 tai net išskalbt negaliu nes nespės išdžiūti😄😄😄

naminukas32 parašė:

Oho plaukų!!! Paskolinkit Evai 🤣🤣🤣

zibut parašė:
    Gal galėtumėte parašyt tikslų kėdutės pavadinimą? Kokio svorio vaikams jos skirtos. Ar galima reguliuoti padėtį kėdutės (kai kuriuose aprašymuose rašo, kad yra guli…

Britax Romer Dualfix, sukasi 360° kampu, yra statmena ir šiek tiek gulima padėtys. Skirta nuo 0 iki 18 kg.

1
  5. 2019.04.06 21:38 (prieš 1 mėn.)

Jei kurios vairuojancios mamos dar neturi veidrodelio, rekomenduoju- https://mobile.pigu.lt/lt/automobilines-kedutes/galinis-veidrodelis-vaikui-matyti-smiki-bbk-2332?id=23179090&mid=21836975&client_mobile=app
    Siandien pasiemiau, didelis ir super matosi, o kaina juokinga

6. 2019.04.06 21:43 (prieš 1 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Jo kokybe tikrai nebloga ir kainos geros o dar mano sese dirba tesco tai dabe kortele su kuria 20% nuolaida drabuziams 😊👍 ir ispirkti norejosi viska mazei 😂 vasarin…

Jam kazkaip paskutiniu metu pradejo augti, turbut nuo kosiu 😂

7. 2019.04.06 21:45 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:

O kaip Eva sėdi šiuo metu jau? Turim it mes tokią, jau labai norėčiau kraustytis, bet bijau, kad per ilgai sėdėti pavargs. Gal Evutė tvirtesnė?

8. 2019.04.06 21:46 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:

Tai kai nukirpsim atsiusim 😁😋 as ir pati spintoje kazkur turiu pasidejusi beveik 50cm savo nukirpta kasa 😁 sakiau senatveje jei prireiks peruka darysiuos 😂

9. 2019.04.06 21:56 (prieš 1 mėn.)

Montu parašė:
    Jei kurios vairuojancios mamos dar neturi veidrodelio, rekomenduoju- https://mobile.pigu.lt/lt/automobilines-kedutes/galinis-veidrodelis-vaikui-matyti-smiki-bbk-233…

Labai geras daiktas ir kaina 👍
    Aš iš Ali už tokią kainą seniai parsisiuntus

paneleparren parašė:
    O kaip Eva sėdi šiuo metu jau? Turim it mes tokią, jau labai norėčiau kraustytis, bet bijau, kad per ilgai sėdėti pavargs. Gal Evutė tvirtesnė?

Tikrai nesėdi, pakankinu aš ją, bet viena arba sukniumba į priekį arba griūna į šonus.
    Bet šitoj kėdėj be naujagimio įdėklo aš jos nesodinčiau dar. Su naujagimio įdėklu viskas ok.

1
  10. 2019.04.06 21:57 (prieš 1 mėn.)

naminukas32 parašė:
    Tai kai nukirpsim atsiusim 😁😋 as ir pati spintoje kazkur turiu pasidejusi beveik 50cm savo nukirpta kasa 😁 sakiau senatveje jei prireiks peruka darysiuos 😂…

O blemba! Tiek nusikirpus aš plika vaikščiočiau 🤣🤣🤣🤣 niekada ilgų gražių plaukų neturėjau. Pelės uodega pas mane 🤣🤣🤣

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras