2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.04.15 13:04 (prieš 1 mėn.)

Egluuteee parašė:
    As nebuvau net orisijungus cia kelias dienas... baigiu is proto iseit... niekas nebetinka pupai mano.. rekia visa diena.. jau savaite.. nu sakau dabar tikrai dantys…

Kaip smagu, kad galit išsikviest pagalbą 👏 ir dar taip greit 😎 o mažylė pati pasėdi? Neparemta? Super!
    Maniškis naktim dar pamiega, bet dienomis tai visokių cirkų ir ožiukų būna 🙈

2. 2019.04.15 13:37 (prieš 1 mėn.)

Egluuteee parašė:
    As nebuvau net orisijungus cia kelias dienas... baigiu is proto iseit... niekas nebetinka pupai mano.. rekia visa diena.. jau savaite.. nu sakau dabar tikrai dantys…

Super, kad mama gali atlėkt, tai atsipūsi 👏👏👏
    Nes suprantu tave, man jau vakar depresija prasidėjo 😂😂😂

3. Mažoji sesė 7 mėn. 2 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 8 mėn.

2019.04.15 13:40 (prieš 1 mėn.)

Nepykit mamos, bet man yra nesuprantama kodėl Jums vyrai bent naktim nepadeda 🤷‍♀️ praėjusi savaitė ir man buvo košmariška, verkiau kasdien, vyras grįždavo namo tik 21 val, mašina servise, omažė raganavo. Tai bent ačiū vyrui kad naktim pamainom kėlėmės pasupti ir užmigdyt. Vyras darbe nesėdi, o intensyviai dirba ir galva ir fiziškai, na bet nei jis nei aš tuo labiau nelaikau darbo pasiteisinimu. Aš irgi kitą dieną dirbt turiu, ir pietų valandos neturiu 🙄 na aš esu už tai kad vaikas abiejų ir abu turi priomt visokius džiaugsmus ir vargus. Jei būtų kitaip tai būtų karo stovis namie 🤪

10
  4. 2019.04.15 13:49 (prieš 1 mėn.)

BeShi parašė:
    Nepykit mamos, bet man yra nesuprantama kodėl Jums vyrai bent naktim nepadeda 🤷‍♀️ praėjusi savaitė ir man buvo košmariška, verkiau kasdien, vyras grįždavo namo tik…

Pvz pas mus Evos supt naktį nereikia, mane vargina, kad dabar ji keliasi valgyt kas valandą kažkodėl (maitinu mp tai vyras nepadės...), o jei/kai atsibunda ir guguoja tai ji nepiktai, tik kad cypauja, rėkauja ir boksuojasi tai toks ten miegas man kai į nugarą daužo🤪 Bet paguguoja valandą ir pati užmiega. Kažkurią naktį teko supt, ir tik todėl, kad miego norėjau pati tai užsupau per prievartą 🤣 šiaip jei reikia vyras keliasi ir supa, bet dabar grynai kažkoks (.)(.) periodas, net pirmojo miegelio savo lovoj nemiega. Ateinu atsigulu miegot tai toks jausmas kad užuodžia mp ir maltis pradeda, papo ieškot. Turiu pasiimt į lovą ir miegam su papu burnoj. Tai šonus skauda, rankos nutirpę ir vyro čia pagalbos nepaprašysiu nes jo (.)(.) turbūt netiks 😂😂😂

5
  5. Mažoji sesė 7 mėn. 2 sav.

2019.04.15 14:06 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:
    Pvz pas mus Evos supt naktį nereikia, mane vargina, kad dabar ji keliasi valgyt kas valandą kažkodėl (maitinu mp tai vyras nepadės...), o jei/kai atsibunda ir guguo…

Tai pasmus irgi buvo papą duok ir miegos 🤪 bet po to nusprendžiau soske nebūt, nes nu nukramtė, galvos skausmai, menties😕 o ir vyrui jau manęs pagailo, tai jis jau imdavo ir supdavo, migdydavo. Kai vyras ją paima, papo nereik.

6. 2019.04.15 14:10 (prieš 1 mėn.)

Dovu parašė:
    Aš jau užsisakiau Litetrax 4 Air, dedu visas viltis į tas tarpines 😂😂😂

As jau nusipirkau toki vezimuka deveta, bet geros bukles zinokit savaitgali buvom kaime ir isbandem. Taip barska priekiniai ratai, bet man kazkaip kol kas netrugde labai bet koks lengvas, patogus ir manevringas. Man labai patiki

7. 2019.04.15 14:16 (prieš 1 mėn.)

Entersa parašė:
    As jau nusipirkau toki vezimuka deveta, bet geros bukles zinokit savaitgali buvom kaime ir isbandem. Taip barska priekiniai ratai, bet man kazkaip kol kas netrug…

Tas lengvumas ir man patinka, o barškėjimas girdisi tik labai nelygiam kely
    Aš dbr užsisakiau iš Ali kojų vokelį, patiesaliuką į vidų vasarai ir rankenai užvalkalą, nes ta kempinė manau greit prasitrins

8. 2019.04.15 14:16 (prieš 1 mėn.)

BeShi parašė:
    Tai pasmus irgi buvo papą duok ir miegos 🤪 bet po to nusprendžiau soske nebūt, nes nu nukramtė, galvos skausmai, menties😕 o ir vyrui jau manęs pagailo, tai jis jau …

Kažkaip nebandėm supti, bet gal tikrai nereikėtų tiek to papo. Reikės pabandyti šiąnakt 👏

9. Mažoji sesė 7 mėn. 2 sav.

2019.04.15 14:36 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:
    Kažkaip nebandėm supti, bet gal tikrai nereikėtų tiek to papo. Reikės pabandyti šiąnakt 👏

Mažiai visi tokie skirtingi ir nėra vieno recepto 🙄 pas mus net būna, kas vieną kart padeda tai kitą kart nebesuveikia. Praėjusią savaitę ko tik aš neišbandžiau 🤪 jau net sakiau, gyvenime man taip sunku nebuvo, net vyresnėlė sakydavo,, mama pavalgyk, aš ją panešiosiu.

10. 2019.04.15 14:40 (prieš 1 mėn.)

zibut parašė:
    Pas mus nuo 3 buvo išmokęs naktį užmigti, dienom kaip nemokėjo nei užmigt, nei miegot, taip ir nemoka, bet naktiniai miegojimai taip ir pasibaigė pradėjus vartytis …

Tai va, kad tas vartymasis naktį tai kažkoks košmaras 🤦 Dieną paguldau ant žemės, kad pasivartytų, tai rėkia, o naktį po visą lovytę duodasi 🤷

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras