2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.04.15 14:47 (prieš 1 mėn.)

Kisulita parašė:
    Tai va, kad tas vartymasis naktį tai kažkoks košmaras 🤦 Dieną paguldau ant žemės, kad pasivartytų, tai rėkia, o naktį po visą lovytę duodasi 🤷

Bandykit kaldrytės kraštus užkišti už čiužinuko. Arba prie kaldrytės kampų pririškit kokias virvutes ir tas virvutes prie lovytės virbų pritvirtinkit. Gal pagelbės 😉 Pas mus vienas kaldrytės kampas su virvute pastoviai pririštas, o kitą pririšu kai jau paguldau miegui - ramiau miega tuomet... Su dičkiu pasiteisino, ir mažių taip užkloju 😊

2. 2019.04.15 14:48 (prieš 1 mėn.)

[email protected] parašė:
    Mano lygiai taip pat siaučia naktim, pakėlėm šoną jau lovos, taip keista, nebetokia lovelė.

Va, maniškis irgi tas savo kojytes kaišioja tarp grotelių... Užstringa, rėkia... Būna ranka įsikabina į groteles ir bando versti, bet nepavyksta, nes kaldra trukdo, vėl rėkia toks pusiau apsivertęs...

3. 2019.04.15 14:54 (prieš 1 mėn.)

BeShi parašė:
    Nepykit mamos, bet man yra nesuprantama kodėl Jums vyrai bent naktim nepadeda 🤷‍♀️ praėjusi savaitė ir man buvo košmariška, verkiau kasdien, vyras grįždavo namo tik…

Darbo dienom mano vyras naktim nepadeda, nes neseniai pradėjo naują darbą, tai jam reikia įsimiegoti, kad galėtų normalius rezultatus darbe parodyti, o neatsivilkti kasdien kaip zombis vos gyvas, tiksliau sakant - kaip aš 😁 Savaitgaliais galėtų, bet kad nepabunda jis, nebent kai jau įsiverkia vaikas, bet aš stengiuosi, kad iki to nebūtų prieita, vos išgirstu jį zirziant, iš kart keliuosi ir žiūriu kame bėdos.

4. 2019.04.15 14:56 (prieš 1 mėn.)

hejkris parašė:
    Bandykit kaldrytės kraštus užkišti už čiužinuko. Arba prie kaldrytės kampų pririškit kokias virvutes ir tas virvutes prie lovytės virbų pritvirtinkit. Gal pagelbės …

Bandysiu užkišti, tik tikiuosi, neprasidės pykčiai, kad nepavyksta vartytis 😯

5. Gabrielė 7 m. 5 mėn.

2019.04.15 14:57 (prieš 1 mėn.)

inesiukas897 parašė:
    Sveikos mamytes pagaliau jau prasikale ir mums dantukai du😗💃

Uuu, kaip fainai atrodo ☺️😃 sveikinimai 👏🎉

6. Mažoji sesė 7 mėn. 3 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 9 mėn.

2019.04.15 15:03 (prieš 1 mėn.)

Kisulita parašė:
    Darbo dienom mano vyras naktim nepadeda, nes neseniai pradėjo naują darbą, tai jam reikia įsimiegoti, kad galėtų normalius rezultatus darbe parodyti, o neatsivilkti…

Nu matyt aš cia viena tokia ragana 😁 maniškis irgi nenubunda, bet aš jį pažadinu kai reik supti o ne maitint 🤭

2
  7. Gabrielė 7 m. 5 mėn.

2019.04.15 15:03 (prieš 1 mėn.)

Egluuteee parašė:
    As nebuvau net orisijungus cia kelias dienas... baigiu is proto iseit... niekas nebetinka pupai mano.. rekia visa diena.. jau savaite.. nu sakau dabar tikrai dantys…

Uzjauciu Egluteee, gerai, kad mama atskuba i pagalba 👍😃 Kantrybes tau ir visoms mamytems, kuriu maziukai siauteja! Aisku, kad visa tai laikina, bet tuo metu tai labai sunku... Ir kas cia jiems pasidare visiems? 🤔 Mano mergina taip pat nerami, labai daznai nakti kelias, zirzia, bet jai akyte uzpuliavo, tai galvoju, gal del to. Be to, pradejo viduriai kieteti. Nors valgom jau savaite cukinija arba moliuga, vis tiek tokie kietoki, stena iki raudonumo, kai reik padaryti ir pyksta. Vyras sako, slyvu tyreles duot. Kazin gera mintis? 🤔

8. Mažoji sesė 7 mėn. 3 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 9 mėn.

2019.04.15 15:23 (prieš 1 mėn.)

vivaska parašė:
    Uzjauciu Egluteee, gerai, kad mama atskuba i pagalba 👍😃 Kantrybes tau ir visoms mamytems, kuriu maziukai siauteja! Aisku, kad visa tai laikina, bet tuo metu tai lab…

Man gydytoja rekomendavo duot vaisių tyreles (obuolių, kriaušių, slyvų) kad tuštintųsi dažniau. Tad manau tikrai galite duoti.

9. 2019.04.15 15:31 (prieš 1 mėn.)

Kisulita parašė:
    Jėga, šiąnakt vėl be miego... Na kaip spręsti tuos jo vartymusis vidury nakties? Jau taip pavargau be miego 🙁 Ir kojas kaišioja pro grotas, viską čiupinėja, raitosi…

As irgi beveik be miego 😵 uzmigo vakare greitai, po poros val prasidejo vartymaisi, ir taip dvi val. Seniau niekad nereikedavo imti ant ranku, kad uzmigtu, o sikart du kartus teko migdyt. Puse 3 pagaliau uzmigo, prabudau puse 5,ziuriu, ant pilvo atsigules pucia i aki, tai ismiegojo iki puses 7. Diena miega normaliai, ir nuotaika superine, gal tik maziau valgo. Kadangi nesenai dantukas islindo, tai gal del to 🤔🙄

10. 2019.04.15 15:34 (prieš 1 mėn.)

inesiukas897 parašė:
    Sveikos mamytes pagaliau jau prasikale ir mums dantukai du😗💃

Sveikinam su perliukais 🤗😚🌷

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras