2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.04.15 15:36 (prieš 3 d.)

Yvette parašė:
    Tas lengvumas ir man patinka, o barškėjimas girdisi tik labai nelygiam kely
    Aš dbr užsisakiau iš Ali kojų vokelį, patiesaliuką į vidų vasarai ir rankenai užva…

As ir galvojau is ali apie ta patiesaliuka i vezima, ne taip issiteps nuo batuku. Bet kaip per ji sulankstyt vezima? knopke ir rankena gi liks po juo

2. 2019.04.15 15:44 (prieš 3 d.)

Kobra parašė:
    As ir galvojau is ali apie ta patiesaliuka i vezima, ne taip issiteps nuo batuku. Bet kaip per ji sulankstyt vezima? knopke ir rankena gi liks po juo

Pasikels tas patiesaliukas ir prieisi. Aš su visu vokeliu sulenkiu

3. 2019.04.15 15:48 (prieš 3 d.)

naminukas32 parašė:
    As irgi beveik be miego 😵 uzmigo vakare greitai, po poros val prasidejo vartymaisi, ir taip dvi val. Seniau niekad nereikedavo imti ant ranku, kad uzmigtu, o sikart…

O siaube, kažkoks spalinukų maištas prieš miegą 😁 Kovoja dėl daugiau judėjimo laisvės viduje lovytės sienų 😁
    Maniškio ankščiau irgi niekad nereikdavo imti ant rankų, o jau per kelias dienas 4 kartus buvo užmigdytas ant rankų, jau taip seniai jį sūpavau rankose gulintį, kad užvakar paėmus tokį sunkų ir didelį nežinojau kaip jį čia laikyti, visada tik stačiai nešiojau 😁

4. 2019.04.15 15:48 (prieš 3 d.)

Egluuteee parašė:
    As nebuvau net orisijungus cia kelias dienas... baigiu is proto iseit... niekas nebetinka pupai mano.. rekia visa diena.. jau savaite.. nu sakau dabar tikrai dantys…

Kantrybės jums, gal vaikas jaučia jus todėl kaip jaučiatės ir jis taip jaučias.

5. 2019.04.15 17:02 (prieš 3 d.)

Nu bet tikrai kažkas čia juos veikia matyt, labai sunkiai tikrai miegam ir mes šią savaitę.. Kartais vakare net miegot bijau eit, nes žinau kad tik prisnusiu ir jau keltis reikes

6. 2019.04.15 17:17 (prieš 3 d.)

BeShi parašė:
    Nu matyt aš cia viena tokia ragana 😁 maniškis irgi nenubunda, bet aš jį pažadinu kai reik supti o ne maitint 🤭

Aš gal irgi jį pažadinčiau savaitgaliais, bet kažin ar ilgai jis ištemptų bemigdydamas 🤣

7. Gabrielė 7 m. 4 mėn.

2019.04.15 19:13 (prieš 3 d.)

BeShi parašė:
    Man gydytoja rekomendavo duot vaisių tyreles (obuolių, kriaušių, slyvų) kad tuštintųsi dažniau. Tad manau tikrai galite duoti.

Bandysiu, gal palengvins truputi sita reikala 🙂

8. 2019.04.15 19:51 (prieš 3 d.)

vivaska parašė:
    Uzjauciu Egluteee, gerai, kad mama atskuba i pagalba 👍😃 Kantrybes tau ir visoms mamytems, kuriu maziukai siauteja! Aisku, kad visa tai laikina, bet tuo metu tai lab…

Tikrai taip - slyvos, abrikosai, cukinija irgi neblogai laisvina.

9. 2019.04.15 20:48 (prieš 3 d.)

vivaska parašė:
    Bandysiu, gal palengvins truputi sita reikala 🙂

Maniškiui irgi užkietėję, tai jau dvi dienas valgo cukiniją, tikiuosi padės jam 🤔

10. Gabrielė 7 m. 4 mėn.

2019.04.15 20:56 (prieš 3 d.)

Ratasa parašė:
    Tikrai taip - slyvos, abrikosai, cukinija irgi neblogai laisvina.

Kisulita parašė:
    Maniškiui irgi užkietėję, tai jau dvi dienas valgo cukiniją, tikiuosi padės jam 🤔

Kazkaip nepramusa mano merginai ta cukinija 🤔

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras