2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.04.15 21:01 (prieš 2 d.)

vivaska parašė:
    Kazkaip nepramusa mano merginai ta cukinija 🤔

Maniškiui moliūgas padėjo, prieš tai 4 dienas nieko nedarė, 5 dieną pasitarus su gydytoja pasitelkėm Microlax pagalbą, o po to jau po dienos pats padarė moliūgo privalgęs 😁 Tikiuosi, cukinija toliau palaikys užkurtą veiklą, nes jam taip patiko cukinija, daug daugiau suvalgė, nei paprastai suvalgo kitų daržovių 😊

2. 2019.04.15 21:29 (prieš 2 d.)

Iš serijos - "Mama tu gal pasilaikyk dietos jau" 😂😂😂

15
  3. 2019.04.15 21:50 (prieš 2 d.)

Yvette parašė:

Pas mus snd taip buvo su čeburekais 😁 duodu jo koses tai stumia su ranka sauksta, o kai pamato, kad valgau tai griebia is ranku 😁

4. 2019.04.15 21:54 (prieš 2 d.)

vivaska parašė:
    Kazkaip nepramusa mano merginai ta cukinija 🤔

Niu.mes labai nemazai cia su tais uzkietejusiais viduriukais kovojom ir tebe kovojam... tai is visu produktu musiskei labiausiai.pasiteisino cukinija... nei ten tos koses kur laisvina a lia viduriukus nieko neatlaisvino... bet gydytojos patarimu vistiek vartojam duphalac'a, nes vaikas kaksindavo tik su zvakuciu pagalba...

5. 2019.04.15 22:15 (prieš 2 d.)

Mano maziukas kosytes pradejo ragauti nuo 4men.tai db kuo puikiausiai valgo .O ir kakoja i diena vos ne po du kartus🤣kaip sirgom va tada mazai valge beveik ant arbatu gyvi abu buvom.bet db jau baigiam pasveikti pagaliau.😊ir svorio nieko nepriaugo .ar visu mamyciu vaikuciai si menesi mazai priaugo?

6. 2019.04.15 22:21 (prieš 2 d.)

naminukas32 parašė:
    Pas mus snd taip buvo su čeburekais 😁 duodu jo koses tai stumia su ranka sauksta, o kai pamato, kad valgau tai griebia is ranku 😁

O manoji tiek užsierzino su ta dešrele, kad gavau duoti košės ir vakarienei 😂😂😂

1
  7. 2019.04.15 22:50 (prieš 2 d.)

Mano vaikas šiandien prieš moliugienę nusistate. Pietums šiaip ne taip 20 ml suvalgė ir į ašaras, niekaip nėjo daugiau sumaitinti. Galvojau gal po tų skiepų nelabai valgi. Bet obuoliu su avietėmis tyteles sukirto 90 ml. Pasildziau moliugienę vakarienei ir vėl tas pats kaip per pietus... Nelabai mes su moliūgu draugaujam.

8. 2019.04.15 23:57 (prieš 2 d.)

Limango parašė:
    Kaip smagu, kad galit išsikviest pagalbą 👏 ir dar taip greit 😎 o mažylė pati pasėdi? Neparemta? Super!

Aha jau sedi pati neparemta va tik kelios dienos kaip pradejo, bet paguldyti nebeina visai 😂 galvoja turbut kaip gerai cia viskas kitaip sedint 😂👍

Yvette parašė:
    Super, kad mama gali atlėkt, tai atsipūsi 👏👏👏
    Nes suprantu tave, man jau vakar depresija prasidėjo 😂😂😂

Man kiekviena vakara depresija 🙈😂 ryte kaip nauja vel!!! 😊 ir taip koekviena diena 😂 sakau vaikas puse metu tokia gera buvo ir su viena diena prisigalvojo pramogu 😂
    Nieko mes istversim!

BeShi parašė:
    Nepykit mamos, bet man yra nesuprantama kodėl Jums vyrai bent naktim nepadeda 🤷‍♀️ praėjusi savaitė ir man buvo košmariška, verkiau kasdien, vyras grįždavo namo tik…

Maniske nakti miega kaip didele 😊 nakti man pagalbos nereik. Tik diena ir ypac vakarais. Vyras dirbo kaip tik praeita savaite iki 11vakaro vis tai mazai padejo bet davar atsiima 😂 jis dienom ir vakarais man ja visada ziuri ir labai padeda 😊 tik va ta savaite ispuole tokia kaiptik jam i darba o vaikas rekia 😂 sakau gal tecio paaiilgo 😂

9. 2019.04.16 00:02 (prieš 2 d.)

vivaska parašė:
    Uzjauciu Egluteee, gerai, kad mama atskuba i pagalba 👍😃 Kantrybes tau ir visoms mamytems, kuriu maziukai siauteja! Aisku, kad visa tai laikina, bet tuo metu tai lab…

Jooo jau skaiciuoju valaandas iki kada vaziuosim pasiimt is oro uosto 😂👍 tikrai kazkoks maziuku maistas pries mamas 😊
    Tikrai gera mintis manau jeigu taip sunkiai maziukei sekas padaryt.. maniskei buvo irgi sunku iki kol pradejo moliuga valgyt tada suveike..

Margo777 parašė:
    Kantrybės jums, gal vaikas jaučia jus todėl kaip jaučiatės ir jis taip jaučias.

Ne as jauciuosi neblogai ir kantri esu tikrai labai.. visi man sako kad pas mane kiek kantrybes tai pavydet 😊 tiesiog pavargstu bet kaip minejau nakti pupa miega gerai tai ryte vel is naujo šokam gerom nuotaikom
    😂

Yvette parašė:

Oj gerule Eva 😍👍👏 ir ji nori!!! Kasnius skaiciuoja! 😝

10. 2019.04.16 02:33 (prieš 2 d.)

Egluuteee parašė:
    Jooo jau skaiciuoju valaandas iki kada vaziuosim pasiimt is oro uosto 😂👍 tikrai kazkoks maziuku maistas pries mamas 😊

Ir atiminėja 🤪 griebia ir į burną 😅

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras