2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. Mažoji sesė 7 mėn. 3 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 9 mėn.

2019.04.16 06:54 (prieš 1 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Maniske nakti miega kaip didele 😊 nakti man pagalbos nereik. Tik diena ir ypac vakarais. Vyras dirbo kaip tik praeita savaite iki 11vakaro vis tai mazai padejo bet …

Pasmus tas pats buvo, vyras ilgai dirbo tai maže mama damušinėjo iki galo, žiūrėjo kiek pakelt galiu 🤣 dabar juokinga, bet aną savaitę išvien verkiau ir skraidžiau kaip suzombėjusi ragana ant šluotos.

Tikiuosi maniškė prie maišto nebeprisijungs tik va, sianakt pavalgiis 4 val ryto nusprendė kad jau laikas keltis tai spygavo, kalbėjo, daužė lovytę visą val, o kas toliau buvo nepamenu ar pati užmigo ar vyras užsupo

2. Miglė 7 mėn.
    Gabrielė 7 m. 5 mėn.

2019.04.16 07:27 (prieš 1 mėn.)

Kisulita parašė:
    Maniškiui moliūgas padėjo, prieš tai 4 dienas nieko nedarė, 5 dieną pasitarus su gydytoja pasitelkėm Microlax pagalbą, o po to jau po dienos pats padarė moliūgo pri…

Ratasa parašė:
    Niu.mes labai nemazai cia su tais uzkietejusiais viduriukais kovojom ir tebe kovojam... tai is visu produktu musiskei labiausiai.pasiteisino cukinija... nei ten tos…

Sviri parašė:
    Mano vaikas šiandien prieš moliugienę nusistate. Pietums šiaip ne taip 20 ml suvalgė ir į ašaras, niekaip nėjo daugiau sumaitinti. Galvojau gal po tų skiepų nelabai…

Moliugo vieno maniskei neikisi, nebent su bulve. O cukinija tai laaaabai patinka 👍🙂 Nezinau, reiks su gydytoja pasitart, gal cia normaliai viskas, padaro ji kas antra diena pati, tik kad taip sunkiai stumia, israusta visa, pyksta, o turinys tai kaip desrele iseina plastelino konsistensijos 🤔

3. Miglė 7 mėn.
    Gabrielė 7 m. 5 mėn.

2019.04.16 07:28 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:
    O manoji tiek užsierzino su ta dešrele, kad gavau duoti košės ir vakarienei 😂😂😂

Zino, kas skaniau 😃

4. 2019.04.16 07:56 (prieš 1 mėn.)

vivaska parašė:
    Moliugo vieno maniskei neikisi, nebent su bulve. O cukinija tai laaaabai patinka 👍🙂 Nezinau, reiks su gydytoja pasitart, gal cia normaliai viskas, padaro ji kas ant…

Bandžiau ir su bulve, ir su obuoliu, vistiek netiko. Bet nors cukinija valgo.

5. 2019.04.16 08:09 (prieš 1 mėn.)

vivaska parašė:
    Zino, kas skaniau 😃

Bet tik dabar pradeda domėtis maistu ir puodeliais, iki to laiko neįdomu buvo, nors dažovoenes valgom jau beveik mėnesį.

vivaska parašė:
    Moliugo vieno maniskei neikisi, nebent su bulve. O cukinija tai laaaabai patinka 👍🙂 Nezinau, reiks su gydytoja pasitart, gal cia normaliai viskas, padaro ji kas ant…

O vandenuko duodi atsigerti? Gal palengvintų?
    Dar burokėliai turėtų palengvinti.
    Arba tada kruopų košės duoti, kuri laisvina...

Evai moliūgas pati skaniausia daržovė, tai su anuo galu bėdų neturim.

6. 2019.04.16 08:12 (prieš 1 mėn.)

BeShi parašė:
    Pasmus tas pats buvo, vyras ilgai dirbo tai maže mama damušinėjo iki galo, žiūrėjo kiek pakelt galiu 🤣 dabar juokinga, bet aną savaitę išvien verkiau ir skraidžiau …

Pas mus kaip ir kiekvieną naktį 2:30 "prožektoriai" atmerkti, lova bilda nuo smūgių, o kambarys aidi nuo spygavimų 🤐
    I Š P R O T Ė S I U 🙄 vakar per dieną tik 3 miegučiai, mano rankos iki kelių, išsimiegoti neturiu kaip nes princesė mūsų lovoj miega 🤪🤯 Žodžiu, meldžiuosi, kad po pilnaties viskas pasibaigtų.

7. Fainuolis 16 m. 1 mėn.

2019.04.16 08:27 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:
    Šeima - tai lyg maža valstybė. Tėtis - prezidentas. Mama - finansų ministras, sveikatos apsaugos ministras, kultūros bei ypatingų situacijų šeimoje ministras. O vai…

Dar apie šunis jie gi gynybos ministrai😁

8. Fainuolis 16 m. 1 mėn.

2019.04.16 08:31 (prieš 1 mėn.)

tomKA parašė:
    Nu bet tikrai kažkas čia juos veikia matyt, labai sunkiai tikrai miegam ir mes šią savaitę.. Kartais vakare net miegot bijau eit, nes žinau kad tik prisnusiu ir jau…

Veikia tikrai, mano jis daug geriau miegodavo, dabar prabunda naktį akys stačios ir dairosi po pusvalandžio vėl užmiega, tik gerai kad jokių rėkimų.

9. 2019.04.16 08:37 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:
    Pas mus kaip ir kiekvieną naktį 2:30 "prožektoriai" atmerkti, lova bilda nuo smūgių, o kambarys aidi nuo spygavimų 🤐

Zvengiau balsu - prozektoriai atmerkti!!! :-))) sorry yvette ;-)

O pabegt is lovos i kita lova neturi galimybiu? Pas mus darbo kamb.yra lova - tai jei mergina uzlusta ryte pas mane lovoj ir man mazoka vietos, tai as isslenku is lovos ja palieku ir einu i darbo kambari pasnaust :-))

1
  10. Danielis 8 m. 4 mėn.
    Sandra 18 m. 7 mėn.

2019.04.16 08:47 (prieš 1 mėn.)

Mes jau visą savaitę daržovių nevalgom, tik kruopų košės 🤷‍♀️

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras