2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.04.16 10:43 (prieš 5 d.)

I.n.g.a. parašė:
    O jus nemeginot eiti pas neurologa? Gal manksteliu kazkokiu paskirtu.

Buvom ir kineziterapija lankem ir dabar i baseina. Sedetsedi graziai be pagalbos kuo puikiausiai. Nuo pilvuko kartais apsivercia. Bet nuo nugaros ant pilvo niekaip

1
  2. 2019.04.16 10:44 (prieš 5 d.)

Letere parašė:
    O yra kieno mažyliai dar nesivarto? Mūsiškė nesivarto...

Iki 7 mėnesių apsivers.

1
  3. Gabrielė 7 m. 4 mėn.

2019.04.16 10:52 (prieš 5 d.)

Letere parašė:

Mano moka apsiverst, bet taip kaip kitu, kad vartytusi istisai tai nesivarto. Ir pirmoji mano dukryte nelabai vartesi. Pasitarciau su gydytoja, bet labai pergyventi del to tikrai neverta, nes fizinis pajegumas visu labai skirtingas ir raida taip pat 🙂

2
  4. 2019.04.16 11:19 (prieš 5 d.)

Kobra parašė:
    Auguste taip gerai miegojo siom naktim, kelesi po karta... Nu bet sianakt vaiduokliavo juodai 👻👻👻👻 kelesi vos ne kas valanda, o jei uzmiega tai…

Vaiduokliavo 🤣🤣🤣👍

5. 2019.04.16 11:30 (prieš 5 d.)

BeShi parašė:
    Pasmus tas pats buvo, vyras ilgai dirbo tai maže mama damušinėjo iki galo, žiūrėjo kiek pakelt galiu 🤣 dabar juokinga, bet aną savaitę išvien verkiau ir skraidžiau …

Maniske atmerke savo “prozektorius” kaip Yvette sako 😂 irgi 4val bet pavalge ir uzmigo tai va tik dabar atsikelem nesenai 😊 bent nakti duoda pailset 😝 mano vyras atskirai miega svetainej nes netelpam visi trys lovoj. Bet kai keldavosi nakti kas 2-3val tai pamainom miegodavom su maze 😊

6. 2019.04.16 11:50 (prieš 5 d.)

Letere parašė:

Maniškė nesivarto nei nuo pilvo nei nuo nugaros. Pasodinta sėdi neblogai, susvyruoja, bet pusiausvyrą išlaiko.
    Bet nesijaudinu visai, ateis laikas apsivers.

Ai gal dar jai biski svoris trukdo apsiverst, nes ne prie mažųjų

2
  7. Mažoji sesė 6 mėn. 3 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 8 mėn.

2019.04.16 11:59 (prieš 5 d.)

Egluuteee parašė:
    Maniske atmerke savo “prozektorius” kaip Yvette sako 😂 irgi 4val bet pavalge ir uzmigo tai va tik dabar atsikelem nesenai 😊 bent nakti duoda pailset 😝 mano vyras at…

Tfu tfu tfu kad tik neprisišnekėt bet irgi pagaliau grįžo į senas vėžes ir miega gerai, su vienu valgymu. Vyras sakė kad muzikėlę įjungė mažei aš pirma lūžau o po to vaikas 🤣

8. Fainuolis 16 m.

2019.04.16 12:21 (prieš 5 d.)

Valgėm bulvę, cukiniją, pastarnoką vos spėjau kabint kaip patiko vaikui😊

9. 2019.04.16 12:39 (prieš 5 d.)

naminukas32 parašė:
    Na ka, maniškis sianakt nesivarte po visa lova, kelesi viena karta valgyti ir ismiegojo iki 7 🙂 nzn kas padejo, gal kad vakare gavo lasinio paciulpt, tai paskui pie…

Maniškis kėlėsi tik 3 kartus tarp 23 ir 6:30, užkišau kaldrytę, tai ištraukė, bet kol ištraukia nuvargsta ir užmiega visas persikreipęs Tik vat, pasidarė sysių ir prabėgo viskas pro moony šoną, tai paryčiais persirenginėjo mažylis 😁 Turi atkeliauti miegmaišis, gal miegmaišis+užkista kaldrytė už lovytės šonų sutramdys jo norą laisvai vartytis ir bus numalšintas sukilimas 😂🙏

10. 2019.04.16 12:46 (prieš 5 d.)

inesiukas897 parašė:
    ir svorio nieko nepriaugo .ar visu mamyciu vaikuciai si menesi mazai priaugo?

Mano nuo paskutinio vizito pas gydytoją priaugo apie 300 g., o buvom vizite prieš 2,5 sav., tai auga kukukiukas mūsų 😊

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras