2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.04.17 09:50 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:
    Na va mes po TA: sveriam 8350g (+680g), ūgis 71 cm (+4 cm).
    Atlaikėm skiepus, bet labiau nepatiko Roto viruso birzgalas nei patys skiepai 😂

Kiek kartų per savaitę planuojat duoti mėsytės? 😊

2. 2019.04.17 10:12 (prieš 1 mėn.)

Typota parašė:
    Labai gerai auga 👍😀 visai kaip ir mano pana, per 6mėn TA buvo 8530 (+500gr), ir 71,5 (+1cm). Jau nebepriauga tiek daug kiek anksčiau

Tai va mano pana irgi nieko nevalgo kaip moliūgo arba saldžios bulvės 🤣

gigi. parašė:
    Sauniai augat! Del primaitinimo, tai ziuriu kiekviena gydytoja skirtingai sako.. Maniske kaip tik sake grudus dabar ivest vakarienei, o mesa po kokiu poros savaiciu…

Kas kaip moka tas taip šoka čia gaunasi 😅
    Aš manau kad aš įvesiu kruopas anksčiau

zibut parašė:
    Kiek kartų per savaitę planuojat duoti mėsytės? 😊

Tai anot gydytojos kiekvieną dieną pietums jau maišyti mėsytę į daržovienę. Nes reikia papildomai geležies, todėl kad mp jau nebe toks vertingas darosi.
    Tik mėsytę vis keisiu. Pradžioj sakė dėti gabaliuką kaip per nago dydį ir didinam iki maždaug stalo teniso kamuoliuko dydžio.

3. 2019.04.17 10:13 (prieš 1 mėn.)

Mano irgi valgo tik moliuga o cia pasirodo negerai...

4. 2019.04.17 10:20 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:
    Tai va mano pana irgi nieko nevalgo kaip moliūgo arba saldžios bulvės 🤣

Mano panai avižos netiko tad tik daržoves duodu. Aš po poros savaičių planuoju triušio duot jau užsiprašiau, brolienė iš savo tetos paims, papjaus ir atveš reiks susipjaustyt mini gabaliukais ir į šaldiklį susidėti. Bet kiek maišelių reiks norint supjaustyt tokiais mini gabalėliais aj va, gi turiu maistinės plėvelės, reiks į ją pakuot 😅

5. 2019.04.17 10:26 (prieš 1 mėn.)

Typota parašė:
    Mano panai avižos netiko tad tik daržoves duodu. Aš po poros savaičių planuoju triušio duot jau užsiprašiau, brolienė iš savo tetos paims, papjaus ir atveš re…

Aš Lidle vakar nusipirkau vakuumavimo aparatą. Bus čiki

6. 2019.04.17 10:32 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:
    Aš Lidle vakar nusipirkau vakuumavimo aparatą. Bus čiki

Bet jeigu nago dydžio gabaliukas pjaustyt, vistiek gi kiek tu ten, pusę dienos vakuumuosi 😅

7. 2019.04.17 10:33 (prieš 1 mėn.)

gigi. parašė:
    Sauniai augat! Del primaitinimo, tai ziuriu kiekviena gydytoja skirtingai sako.. Maniske kaip tik sake grudus dabar ivest vakarienei, o mesa po kokiu poros savaiciu…

Hmm, o mums grudines tik rytais sake valgyt 😁

8. 2019.04.17 10:39 (prieš 1 mėn.)

Typota parašė:
    Bet jeigu nago dydžio gabaliukas pjaustyt, vistiek gi kiek tu ten, pusę dienos vakuumuosi 😅

Tai reik sugalvot taip supakuoti, kad atsikirpus tą vieną gabaliuką kiti liktų vakuume

9. 2019.04.17 10:44 (prieš 1 mėn.)

Pentta parašė:
    Hmm, o mums grudines tik rytais sake valgyt 😁

Normaliai🤦‍♀️😃 man siaip paciai irgi atrodo
    geriau rytais🤷‍♀️

10. 2019.04.17 10:55 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:
    Tai reik sugalvot taip supakuoti, kad atsikirpus tą vieną gabaliuką kiti liktų vakuume

Draugė patarė į paprastą maišiuką dėti gabaliuką. Rišti mazgą. Vėl dėti ir vėl rišti. Tada kai jau reiks tiesiog atsikirpti 🙂

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras