2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.04.18 15:53 (prieš 1 mėn.)

paneleparren parašė:
    Geras klausimas nenoriu iškepinti, bet bijau ir per daug išrengti. Puikiai žinau, kokie pavojingi dabar orai. Tai rengiu kelnytės, bodžiukas ir plona striukytė. …

Dar pati nesėdi, nors ir rodo didelį norą pasodinus susvirduliuoja ir pakrypus į šoną atsiremia su rankyte ir taip kokią minutėlę pasilaiko kol nugriūna dar yra laiko, išmoks

2. 2019.04.18 16:22 (prieš 1 mėn.)

Egidijute, as vakar košės sudaviau apie 6val vakare, tada mp apie 7.30, užmigo 8val. Naktį keles 4 kartus valgyt. Tai kol kas nepadejo, bet toliau bandysiu

3. 2019.04.18 16:25 (prieš 1 mėn.)

KristinaV. parašė:
    Egidijute, as vakar košės sudaviau apie 6val vakare, tada mp apie 7.30, užmigo 8val. Naktį keles 4 kartus valgyt. Tai kol kas nepadejo, bet toliau bandysiu

Mums efektas pasireiškė po kokių 5 kartų. Kol suprato, kad kruopos irgi maistas

Typota parašė:
    Dar pati nesėdi, nors ir rodo didelį norą pasodinus susvirduliuoja ir pakrypus į šoną atsiremia su rankyte ir taip kokią minutėlę pasilaiko kol nugriūna dar y…

Mano panašiai, tai šiandien gydytoja apžiūrėjusi sakė silpnokas vaikas. Nu blyn, galvoju, neatrodo man silpnokas,bet maža ką, kai šeštą auginsiu, turėsiu su kuo lyginti, o dabar... 😀

4. Fainuolis 16 m. 1 mėn.

2019.04.18 17:13 (prieš 1 mėn.)

naminukas32 parašė:
    Grazus batukai 😊 mes tokius gavom dovanu 😊 tik is medvilnes, kuri pilnai leidžia kojytei kvepuoti 👍

Aš iš ali užsisakiau tik ne su lapiukais😊

1
  5. Fainuolis 16 m. 1 mėn.

2019.04.18 18:17 (prieš 1 mėn.)

hejkris parašė:
    Kaip rengiat savo kleckus einant į lauką kai taip maloniai šilta? 🙂

Va ir man su tais aprengimais mistika dėjau bodi trumpom ant viršaus ploną trikotažinę ilgom rankovėm giedrutes ir kombis viduj medvilnė išorėj peliuko medžiaga, rankos buvo karštos ir buvom vakar nu ir sportinuko uždangalas. Galvoju tikriausiai petsistengiau nu bet ir taip sloga turim.

6. 2019.04.18 19:58 (prieš 1 mėn.)

mumrikaS parašė:
    Uojjj!!! Atsimenu ir man su tuo babycity taip buvo dar nėštumo pabaigoj kai sugalvojau kaldrą pirkti ir kitas smulkmenas. Tai džiaugiuos, kad ne naktį u…

Nu va, o aš vakare sumaščiau, nes prisiminiau, kad pampių trūksta, o ten kaip tik akcija 😁

1
  7. 2019.04.18 20:09 (prieš 1 mėn.)

Typota parašė:
    Dar toli gražu iki iškraustymo naktį keliasi mp 2-3k, dar plius ji ir taip neramiai miega, pastoviai tai rankytę duodu, tai tūtę ikišu (miega savo lovytėj, bet p…

paneleparren parašė:
    Oi ne, dar net neįrengtas apie antrus metus rengsime, o apie trečius tikiuosi, kad pats išeis

Maniškis irgi keliasi naktimis, tai kol kas dar nesinori, o ir šiaip kažkaip ramiau, kai ištiesi ranką apčiupinėji vaiką ir toliau sau miegi 😁 Bet va, sulaukiau jau komentarų, kad čia mamų vidinė psichologinė problema, kai nenori vaikų perkelti, na su ta mintimi, kad prisiriša per daug ir pan., bet tai kaip čia perkelti, kai dar keliasi gan dažnai, koks čia man miegas būtų, kai kokius 2-3 kartus reiktų keltis ir į kitą kambarį kulniuoti 😯

8. 2019.04.18 20:11 (prieš 1 mėn.)

naminukas32 parašė:
    Grazus batukai 😊 mes tokius gavom dovanu 😊 tik is medvilnes, kuri pilnai leidžia kojytei kvepuoti 👍

Kokie gražūs batukai/tapukai su lapytėm 🤗 Aš kažkokių panašių ieškau, kad būtų minkštučiai kaip tapkytės, kad būtų šilti ir patogūs 😊

1
  9. 2019.04.18 20:14 (prieš 1 mėn.)

indre.jan parašė:
    Laba diena, vieną dieną neaplankyk ir jau nebespėsi sekti ką prirašėte :)) Reikės vėliau sus kava prisėsti Ačiū dėl maitinimo patarimų O dabar naujas klausim…

Savo tai mes nekrikštysim, bet neužilgo dalyvausim krykštynose ir būsiu krikštomama, tai kol kas nieko nesakė man apie kursus 🤔 Tai gal nereikės 🤔 Kaži galėčiau į tuos kursus pasiimti savo mažylį, nes neturiu kur palikti 😂

10. 2019.04.18 20:21 (prieš 1 mėn.)

O siaube, mano veidas nudegė saulėje 😱 Prabuvau lauke 2 val. ir te, kad nori 😂 Raudonas veidas ir toks sudirgimas jaučiasi 🙈 Vat, kai esu balta kaip sūris, tai tik pabūk nekaitrioje saulėje ir viskas, įdegiau 🙈

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras