2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.04.18 22:44 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:
    Vakar košė pasiteisino, šiandien žiūrėsim

As tai labiau rekomenduočiau duot bananų tyrele iš stiklainiuko, nes kai tik pradėjom ragaut visko, tai pirkinio banano daviau tai alergija turėjom. Dabar tik nesenai išdrįsau vėl banano duoti Nežinau gal sutapimas, bet iš tikrųjų girdėjau kad atvestiniu geriau neduoti kudikiams

2. 2019.04.18 22:45 (prieš 1 mėn.)

naminukas32 parašė:
    Snd buvom su bodziu ilgom rankovem, kombis su minimaliu pasiltinimu, kojines, tapukai ir kepuryte 🙂

Koks didelis jau vyrukas

1
  3. 2019.04.18 22:48 (prieš 1 mėn.)

tomKA parašė:
    As tai labiau rekomenduočiau duot bananų tyrele iš stiklainiuko, nes kai tik pradėjom ragaut visko, tai pirkinio banano daviau tai alergija turėjom. Dabar tik nesen…

Mano nuo vienintelio BANANO ALERGIJA veidukui. Bet db duodu eko tyreles ivairiai ir su bananu nieko. O nuo žalio baisiai lb, nors ale eco pirkau. Šeip db nuo ko dar alergija tai bananas ir bulvė.
    O tyrelės vaisių visas mėgsta rūšis, suvalgo visą induką.

1
  4. 2019.04.18 23:16 (prieš 1 mėn.)

Nu mano ponia jau antra diena keistai maitinasi. Ryte apie 8 mp atsigere, 12val 70ml slyvų tyreles, 15.val mp, 18val - 120ml košės su pavadinimu bedtime ant pakelio (aiškūs mamos kėslai) ir prieš 20val mp. Kiek bandžiau į tarpus pamaitinti mp, nu niekaip neėmė. Čia gal ji pati nusistatė maitinimu issibraukt. Nu neaišku, žiūrėsiu ar bedtime košė suveiks šiąnakt

5. 2019.04.18 23:24 (prieš 1 mėn.)

[email protected] parašė:
    Oi kaip smagiai isitaisius princesė💗🌱

Kaip tavo ir mažiuko sveikata?

tomKA parašė:
    As tai labiau rekomenduočiau duot bananų tyrele iš stiklainiuko, nes kai tik pradėjom ragaut visko, tai pirkinio banano daviau tai alergija turėjom. Dabar tik nesen…

Mano Eva valgo viską "standarinius" kaip ir mes patys, pabandžiau ekologiškų bulvių kažkada tai nevalgė net su moliūgu maišytų 😅
    Tfu tfu tfu kol kas bėrė tik nuo morkos. Valgėm ir pirktinių tyrelių ir pati gaminu, viskas ok. Aš mp maitinu, tai niekada maisto nesižiūrėjau ir nuo nieko nebėrė ar kitaip nepasireiškė alergijos.

1
  6. 2019.04.18 23:25 (prieš 1 mėn.)

Sviri, tu kėdutę Britax neseniai gavai iš uberkids, primink, buvo kūdikio įdėklas komplekte?

7. 2019.04.18 23:31 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:
    Sviri, tu kėdutę Britax neseniai gavai iš uberkids, primink, buvo kūdikio įdėklas komplekte?

Buvo kūdikio įdėklas.

Aš tik vasarai uzvalkala papildomai uzsisakiau.

1
  8. 2019.04.18 23:36 (prieš 1 mėn.)

Man kelias dienas sunkiai su valgymu buvo. Šiandien jau lengviau suvalgė 12 val. daržovienes( bulve, kakafijoras,moliūgas) 50 ml, 17 val. avizines koses 100 ml ir 20 val. Obuolių papaju tyreles 50 ml. Labai skaniai gaunasi tyrelė su ta papaja.

9. 2019.04.19 01:54 (prieš 1 mėn.)

Pakeiciau misini i nr 2. Geria nuo sestadienio.
    Ar cia alergija? Jetau kaip bijau, nezinau ka daryt. Esam isvaziave i kita miesta.

10. 2019.04.19 05:48 (prieš 1 mėn.)

GraŽinutė37 parašė:
    Diskutuojant kuo rengiant vaikus. Šiandien mamytė mačiau vieną. Ištraukė iš mašinos vaiką gal 4 mėn. Kepurė viršugalvyje ausys nuogos. Su šliaužtais ir plikom pėdut…

O aš vieną mamytę parke mačiau kaip vaiką su columbia kombiu vežiojosi, o kojas dar į vilnos vokelį įkišusi 🙊 ji tą vaiką linguoja, vos ne krato tame vežime, bando užmigdyti, o jis rėkia 🙊 žinokit nesusilaikiau ir apsisukusi juos pasivyjau bei pasakiau jog karšta tam vaikui, tegul meta šalin tą kombį!!! Tai ji man kažką rusiškai sumurmėjo ir nuvažiavo kaip gaila man to vaiko...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras