2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.04.20 05:39 (prieš 1 mėn.)

Milgren parašė:
    O kodėl jūs duodate pirktas darzovines koses ? Seip idomu

Tai kai kažkur važiuoji nusiperki, nes svečiuose neblenderiuosi tu kosiu, arba šiaip namie užmiršti išvirti ar dar kas atsitinka, juk visko būna, nematau nieko čia blogo kad ištisai vien pirktines valgytų tada taip.

1
  2. 2019.04.20 05:41 (prieš 1 mėn.)

naminukas32 parašė:
    As pabandziau lietuviska hipp misinuka, nes pas tevus bebunant pasibaige parsiveztas is norvegijos, tai skyresi ir isvaizda miltelių, ir skonis. Skonis kaip vandens…

O dieve, nu tikrai čia turbūt labiau reklama nei superine kokybė kaip kad raso mes aptamil geriam siaip

3. 2019.04.20 07:02 (prieš 1 mėn.)

Mėtka parašė:
    Idomu ar pasiteisins kose geresniam miegui? parasyk ryt, jei pasiteisins reikes isivest sia mada :))

Na vakar kaip tyčia vakare nelabai valgė košės, tai naktį vėl blaškėsi, daužėsi rankutėm... prieš tai du vakarus košę valgė normaliai ir miegojo ramiai...

Milgren parašė:

Aš daviau tam, kad žinotume ar valgo pirktines ir kokios "padoriausio skonio", jei kartais tektų kelionėje ar svečiuose suktis iš padėties. O šiaip namuose visada valgom mano gamintas.

naminukas32 parašė:
    As pabandziau lietuviska hipp misinuka, nes pas tevus bebunant pasibaige parsiveztas is norvegijos, tai skyresi ir isvaizda miltelių, ir skonis. Skonis kaip vandens…

Va va... tas pats ir su sauskelnėm ir šiaip kitom prekėm... į LT atveža prasčiausios kokybės prekes...

Egluuteee parašė:
    Na ir mes sulaukem puse metuku 😊

Kokia Velykinė zuikutė 🥰💐
    Sveikinimai mažutei ❤

Typota parašė:
    O aš po vakarykščio panelės isterijos priepolio nusprendžiau jog reiks jau ir vakarais jai duoti košes

😅👍 geras

Pentta parašė:
    Kaunietes, o kur mesa perkat/planuojat pirkt?

Lenkijos parduotuvėse, nes pigiau 🤣
    Triušis jau ragaujamas, toliau bus kalakutas, kiauliena 😊

4. 2019.04.20 07:24 (prieš 1 mėn.)

O mes šį rytą atsikėlėm šlapios 6h pasiguldžiau panelę pas savęs, daviau (.) ir užmigom. Dabar lygiai 7 ji pradėjo muistytis, ir taip jaučiu kad šlapia, žiūriu kad baloj gulim naudojam moony 6-11, nors esam nepilnai 9kg. Matyt nakčiai reiks didesnius moony dėti, nes šią naktį daugiau pasisiojo ir nebetilpo nes pampis buvo pilnut pilnutėlis

5. 2019.04.20 07:40 (prieš 1 mėn.)

Typota parašė:
    O mes šį rytą atsikėlėm šlapios 6h pasiguldžiau panelę pas savęs, daviau (.) ir užmigom. Dabar lygiai 7 ji pradėjo muistytis, ir taip jaučiu kad šlapia, žiū…

O aš dabar perku tas ekologiškas Briele ir gražiausiai mums naktį atlaiko, jokių alergijų, uzpakaliukas gražus ir jokių avarijų neesam turėję. O ir kaina gera.

Kas liečia darzovienes, tai gaminu pati, koses viriau Mamuko, bet nebevalgo ji man jų. Draugės sakė, kad prasčiausiai tas Mamuko ir joms valgydavo. Tai darbar nupirkau užpilamą avižų košę, kerta gražiausiai. Vaisines tyreles arba namie garinu, arba nusiperku. Patogu jos, kai kai kurnors islekę bunam.

6. 2019.04.20 07:56 (prieš 1 mėn.)

Sviri parašė:
    O aš dabar perku tas ekologiškas Briele ir gražiausiai mes mums naktį atlaiko, jokių alergijų, uzpakaliukas gražus ir jokių avarijų neesam turėję. O ir kaina gera.

Blier aš bandžiau kai panai buvo 1mėn, tai žinok prasikeikiau su jais nes kiekvieną kartą keičiant pampį ir perrengti turėdavau nes viskas pro šonus pratrykšdavo nors dydį ir gerą buvau nupirkusi tai jais nelikau sužavėta tad vėl prie moony grįžau. Tik va, dabar avarija įvyko nes labai jau daug prisisiavo per naktį

7. Mažoji sesė 7 mėn. 2 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 8 mėn.

2019.04.20 08:12 (prieš 1 mėn.)

Milgren parašė:

Ruošiausi kelionei 🙂 kai grįšim namo po atotogų valgys tik mano virtas. Ir pigiau ir sveikiau 🙂 bet kai išvažiuosim kur vėl tai jau zinosiu kokias pirktines valgo ir nebus man streso.

8. 2019.04.20 08:35 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:
    Na vakar kaip tyčia vakare nelabai valgė košės, tai naktį vėl blaškėsi, daužėsi rankutėm... prieš tai du vakarus košę valgė normaliai ir miegojo ramiai...

Yvette, perkat tokia pat mesa kaip sau, neieskot kad ten kokia eco butu ar pan?

9. 2019.04.20 08:57 (prieš 1 mėn.)

Typota parašė:
    O aš po vakarykščio panelės isterijos priepolio nusprendžiau jog reiks jau ir vakarais jai duoti košes

Pas mus panasiai. Labai noriai valgo darzovienes, grudines koses, tyreles... jei pasiulau misinuko tai neima, spjauna, tenka duoti vel kose. Beda tame, kad tuomet skysciu mazai gauna, nes vandens is gertuves vos pora gurksniu, labiau grauzia gertuve. Pakeiciau gertuve, snapelis minkstas silikoninis, tikrai tas vanduo burnoj atsiduria, bet pilsto per barzda.

10. 2019.04.20 10:34 (prieš 1 mėn.)

O mus nuo mooni sauskelniu siaubingai beria..

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras