2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.04.20 10:46 (prieš 4 sav.)

Pentta parašė:
    Kaunietes, o kur mesa perkat/planuojat pirkt?

Galvoju prasukti prie savanorių rimi turgelį. Žiemą turėjo triušienos, tai planuoja ją ir pirkti. Taip pat ieškau veršienos, pas vyrą į darbą atveža ūkininkas, tai mes pastovūs pirkėjai. Nors tas kūdikia suvalgo kilogramą tik per kokį pusę mėn

2. Urtė 7 mėn.

2019.04.20 11:29 (prieš 4 sav.)

Šitaip rengėmės ketvirtadienį. Pleduką užklodavau/nuimdavau pagal tai ar pavėsy, ar ant saulės. Pati buvau trumpom rankovėm

O šiandien pusmetukas

Po švenčių pradėsim rimčiau primaitint, o iki to karts nuo karto pasižaisdavom planuoju kaip daugelis pasisakiusių: ryte - košytė, pietum - daržovienė, pavakariam - vaisių tyrelė, o visa kita MP

1
  3. 2019.04.20 11:37 (prieš 4 sav.)

Typota parašė:
    O mes šį rytą atsikėlėm šlapios 6h pasiguldžiau panelę pas savęs, daviau (.) ir užmigom. Dabar lygiai 7 ji pradėjo muistytis, ir taip jaučiu kad šlapia, žiū…

Išplaukėt 😅👍

Pentta parašė:
    Yvette, perkat tokia pat mesa kaip sau, neieskot kad ten kokia eco butu ar pan?

Taip, perku paprastą mėsą, jokių eko. Kaimo neturiu, tėvai gyvūlių neaugina, o tom ekologiškom LT prekėm nepasitikiu.
    Pusseserė ūkininkė, tai juokiasi iš tų eko. Jei pats užauginai ar giminaitis tai taip, o parduotuvėje tas pats š...

Milau parašė:
    Šitaip rengėmės ketvirtadienį. Pleduką užklodavau/nuimdavau pagal tai ar pavėsy, ar ant saulės. Pati buvau trumpom rankovėm

Sveikinimai 💐🎈

1
  4. 2019.04.20 12:32 (prieš 4 sav.)

Yvette parašė:
    Išplaukėt 😅👍

Visiškai sutinku dėl eko iš parduotuvės 👍 bendradarbės uošviai turi ale "eko" ūkį, o jos vyras paprastą ūkį. Tai uošviai negali jokių pesticidų, jokių trašų pirkti, o vyras juk gali! Tai ir varo viską per vieną... Tas pats laukas, ta pati sėkla, trąšos irgi tos pačios... Vat taip ir sukasi "eko" ūkiai.
    Man gerai kad tėvai gyvena mažam mieste ir turi prie namų truputį žemės, tai daržoves sėja, o uošviai kaime gyvena tad taip pat viska sėja, augina kiaules, vištas. Tad daržoves aš visad iš savo tėvų imu, o mėsą iš uošvių ten bent jau žinau kad tikrai yra eko

5. 2019.04.20 12:37 (prieš 4 sav.)

Typota parašė:
    Visiškai sutinku dėl eko iš parduotuvės 👍 bendradarbės uošviai turi ale "eko" ūkį, o jos vyras paprastą ūkį. Tai uošviai negali jokių pesticidų, jokių trašų pirkti,…

Būtent, kai turi iš kur iš savų pasiimti tai šaunu, o parduotuvėje tas pats š... kaip ne eko, tik sumoki daugiau.

6. 2019.04.20 12:41 (prieš 4 sav.)

Typota parašė:
    Kokia gražuolė bet kaip jums gerai kai kas mėnesį padaro tokias gražias fotosesijas

Aciu! Nu tikrai faina, vis galim palyginti kaip pasikeite 😊👏😘

Yvette parašė:
    Na vakar kaip tyčia vakare nelabai valgė košės, tai naktį vėl blaškėsi, daužėsi rankutėm... prieš tai du vakarus košę valgė normaliai ir miegojo ramiai...

Aciu!!! 😘

7. 2019.04.20 12:41 (prieš 4 sav.)

Milau parašė:

Sveikinam! 😊💐

1
  8. 2019.04.20 13:58 (prieš 4 sav.)

O mano mergina jau turi 4 dantukus ir dar 2 pakeliui jau prieš porą savaičių mačiau kad viršuje yra truputį patinę ir ne 2 guziukai, o visi keturi matosi. O vat šiandien apžiūrint burnytę radau dvi baltas viršūnes jau lendancias lauk bet kaip įdomiai visu pirma išlindo ne tie du priekiniai, o šalia jų šoniniai dantukai tikiuosi jog tuoj ir tie du pasirodys bei baigsis visi pykčiai

1
  9. 2019.04.20 14:32 (prieš 4 sav.)

Milau parašė:

Sveikinimai grazuolytei! 🤩🎂🎉😉

1
  10. 2019.04.20 14:34 (prieš 4 sav.)

Egluuteee parašė:
    Na ir mes sulaukem puse metuku 😊

Sveikinimai!!! 🎉🎂❤️🤩🤗 Foto atrodo druta mergaite 😁👍

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras