2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.04.20 23:42 (prieš 1 mėn.)

vivaska parašė:
    Svei

Ačiū 🥰💐 tai bent ne viena mano pupa liko be dantu 😂

KristinaV. parašė:
    Mūsų ponia irgi bedantė. Bet rankas greičiau susivalgys,nei kad dantys išdygs

Gal todel kad per diena mazai valgo nakti gauna trukstamas kalorijas... 🤔 maniske buvo toks tarpas kad irgi daug nakti valge, bet tada pradejau siulyt dienos metu vis daugiau daznniau pienelio (tada dar tik mp/pm valge) tai naktiniai valgymai baiges.

2. 2019.04.21 00:03 (prieš 1 mėn.)

Egluuteee parašė:

As irgi taip manau, kad dienom neprivalgo, tai naktį atsiima. Bet aš nežinau kaip jai ta papa įsiūlyt, sukasi, nervinasi, nenori ir viskas.
    Bet naktim ji man nuo gimimo daug keliasi, tik kad aš tikėjaus, kad 6men kaip tik mažiau kelsis

3. 2019.04.21 00:10 (prieš 1 mėn.)

KristinaV. parašė:
    As irgi taip manau, kad dienom neprivalgo, tai naktį atsiima. Bet aš nežinau kaip jai ta papa įsiūlyt, sukasi, nervinasi, nenori ir viskas.

Mmm... nezinau kaip su papais nes abi maitinau is buteliuku 🤔😊 tai buteliuka man pavyksta isiulyti vis 😊 o kas del kelimosi, su pirma dukra vargau iki 2 metu keldavos ir prasydavo pieno, nieko neisiulydavau kitko.. tai ciagal toks ipratimas.. poto seip ne taip atpratinau kisdama vandens atsigert 🤦‍♀️

4. 2019.04.21 07:50 (prieš 1 mėn.)

Egluuteee parašė:

Mano irgi dar bedantė.

O keliasi naktį kas porą valandų. Galvojau, gal primaitinimas padės, bet vistiek tas pats. Nes ji labai vartosi dabar, tai turbūt issubudina taip. O tada jau prašo (.)(.).

5. Gabrielė 7 m. 5 mėn.

2019.04.21 09:56 (prieš 1 mėn.)

Sveikiname visas mamytes ir jų šeimynas su Šv. Velykom! 🙂🌼🐣🥚🌿🌺
    Saulės zuikučių, gražių margučių,
    Pavasarinio vėjo ir lietaus niekadėjo,
    Ryto rasos, pavasarinės aušros!

5
  6. 2019.04.21 09:59 (prieš 1 mėn.)

Su Šv. Velykom

9
  7. 2019.04.21 10:09 (prieš 1 mėn.)

Sveikiname visas mamytes su Šv. Velykom! 🐥
    Ačiū, kad esate ir prireikus duodate patarimų 💋

3
  8. 2019.04.21 12:38 (prieš 1 mėn.)

Su šv. Velykom! 🐣

1
  9. 2019.04.21 12:45 (prieš 1 mėn.)

Su švente

4
  10. 2019.04.21 14:06 (prieš 1 mėn.)

Su Šv Velykom

Juszte parašė:
    As duosiu pirktiniu tyreliu tik extra atveju. Nepasitikiu as tom tyrelem, ypac kurios su mesa, ir uzrasu eko taip pat nepasitikiu. Pati taip pat neperku ir nevalgau…

Taip tos pirktinės ypač iš mėsos, tokios neskanios, pastovėjus, net rūgščios pasidaro, geriau pačioms virt ir trint malt viską kaip su daržovienėmis ir košėmis.

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras