2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. Gabriele 17 m. 3 mėn.

2019.04.21 18:31 (prieš 4 sav.)

Visas ir visus su sv. velykom🙂

O mes velykas pasitikom ligoninej🙁 nakti pakilo auksta temperatura, matyt vakar baznycioj pasigavom virusa

Mes dar taip pat bedanciai☺

1
  2. 2019.04.21 19:25 (prieš 4 sav.)

MonikaaG parašė:
    Pas mane lygiai tapati situacija 😊 kosiu nevalgo, mp irgi kelias min ir viskas, nesuprantu ir as is kur ji to svorio priauga 😊 sunkiausia tai su kosemis, kaip jas i…

Mhm, aš irgi nežinau kaip jam tų košių įsiūlyti 😁 Patiko cukinijos, tai dabar daug cukinijų gauna su truputį kitų daržovių 😁

3. 2019.04.21 19:35 (prieš 4 sav.)

Typota parašė:
    O mes šį rytą atsikėlėm šlapios 6h pasiguldžiau panelę pas savęs, daviau (.) ir užmigom. Dabar lygiai 7 ji pradėjo muistytis, ir taip jaučiu kad šlapia, žiū…

Mums su moony lygiai ta pati situacija... Sveria 7,7 kg. mano kopūstėlis,naudojam moony 6-11 ir vos ne kas naktį turim avarijas 😯 Kai mažylis miegojo tik ant nugaros, tai viskas puikiai, o dabar kai ir ant šono miega ir belekokiose pozose užmiega, tai vis pro šoną pravaro... Tai nusipirkom Genki ir Goo.n pabandymui, žiūrėsim kurios geriau atlaikys, Moony atleidžiam iš pareigų 😂

4. 2019.04.21 19:42 (prieš 4 sav.)

Milau parašė:
    Šitaip rengėmės ketvirtadienį. Pleduką užklodavau/nuimdavau pagal tai ar pavėsy, ar ant saulės. Pati buvau trumpom rankovėm

Vaje, kokia žavi panelė 🤗🌸

1
  5. 2019.04.21 19:50 (prieš 4 sav.)

Lolaga parašė:

Sveikatos 😥🎈

6. 2019.04.21 19:51 (prieš 4 sav.)

Yvette parašė:
    Būtent, kai turi iš kur iš savų pasiimti tai šaunu, o parduotuvėje tas pats š... kaip ne eko, tik sumoki daugiau.

Na mes gavom triušiuko mėsytės iš pažįstamų, kurie patys tik sau augina, ne pardavimui, tai gavom sveiką mėsytę... Bet tas žinojimas, kad aš paprašiau ir dėl to mirė gyvūnėlis, slegia 🙁 Na bet reikia mažyliui vitaminų...

7. 2019.04.21 19:54 (prieš 4 sav.)

tomKA parašė:
    Oho tikrai mazyliai dantų prisiaugino, mes irgi vis dar laukiam dantuku..

Mes irgi dar laukiam kapliukų 😁 Kol kas jokių požymių 😁

8. 2019.04.21 20:04 (prieš 4 sav.)

Lolaga parašė:
    O mes velykas pasitikom ligoninej🙁 nakti pakilo auksta temperatura, matyt vakar baznycioj pasigavom virusa

Et, laikykitės... Sveikatos 🎈

9. 2019.04.22 04:54 (prieš 4 sav.)

Mano mergina koses valgo, nu bet su darzovienem pradėjo nedraugauti, vos 50 ml suvalgo. Sakau, gal reik pabandyti su kokiu triušiuku pradeti duoti. Klausimas tos, kur su Aventu ruoštiat, nes aš iš draugės pirkau, tai knygutės nebuvo. Ar sudedat mesyte iškart su daržovėmis ir garinat kartu?

10. 2019.04.22 07:53 (prieš 4 sav.)

Lolaga parašė:

Och, sveikatytės jums

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras