2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. Gabrielė 7 m. 5 mėn.

2019.04.22 14:15 (prieš 4 sav.)

Belė2018 parašė:
    Sveikos mamytės! Su Prisikėlimo švente visas🌺🌼🌸
    Spėju tik paskaitinėti jūsų žinutes ir tai tik naktį bet taip padeda jūsų disku…

Mane labai domintu info 😊
    Del maitinimo, as nesimetyciau su skirtingais produktais. Imi bulvyte, isverdi, sutrini ir be jokiu priedu duodi. Pirma diena saukteli, antra diena du, trecia tris ir t. t. Kiek suvalgys, tiek. Kad ir po lasiuka. Vis tiek po to pripras. Manau, kad disciplina gali padet. Tik pradziai as gan skystoka dariau, taip lengviau nuryt. Kaip trintu darzoviu sriuba. O po to jau kai kazkiek suvalgo, imi kita darzove ir trini su bulve. Su abiem mergicom savo taip dariau, pasiteisino 👍 O matuoju as tiesiog supildama tyrele i Avent pienui skirta indeli, jis sugraduotas 😃 Is jo ir maitinu 🙂 Kiekvienas lelius skirtingas, bet gal kazkiek mano patirtis pades 🙂

1
  2. 2019.04.22 15:36 (prieš 4 sav.)

Belė2018 parašė:
    Spėju tik paskaitinėti jūsų žinutes ir tai tik naktį bet taip padeda jūsų disku…

Mane irgi domina išsamesnė info ☺️

3. 2019.04.22 15:58 (prieš 4 sav.)

Ačiū už pasidalintas mintis dėl maitinimo🌼Šiandien pirkom naktipuodį, tai radau ir kelioninį maisto indėlį su kiekio žymenim ir sandariu dangteliu
    Žiūriu, kad nemažai mamyčių domisi mankštelėm. Vakarop pabandysiu susisteminti informaciją ir įkelti bendrai, jeigu sistema leis jeigu ne, atsiųsiu individualiai

4
  4. 2019.04.22 17:05 (prieš 4 sav.)

Belė2018 parašė:
    Ačiū už pasidalintas mintis dėl maitinimo🌼Šiandien pirkom naktipuodį, tai radau ir kelioninį maisto indėlį su kiekio žymenim ir sandariu dangteliu

Jei nebus bendrai, norėčiau ir aš

5. 2019.04.22 19:31 (prieš 4 sav.)

Belė2018 parašė:

Labas grožiai 💐
    Košių ir mes nevisada suvalgom kiek priklauso, bet nesuku galvos, kai pasijaus alkana, tada ir valgys
    Daržovienę paskaninu alyvuogių aliejumi ir šiek tiek druskytės, nes man pačiai ta prėska košė neskani, tai kaip vaikui bus skanu 😂
    Vežimukas kuris pasiteisino Joie Litetrax Air 4, pripučiami ratai galiniai ir kompaktiškas. Aišku yra minusas kad priekiniai ratukai nelygiam kely barška... dar Joie Mytrax yra, berods jis tinka iki didesnio kg skaičiaus ir jo rankena prasiilgina.
    O mankštelės lb patiktų, nes kol kas šliaužiot nesiruošiam...

6. Fainuolis 16 m. 1 mėn.

2019.04.22 19:32 (prieš 4 sav.)

Nuotrauką tik dabar pasidarėm, tad visus su Šv. Velykom(p.s. dar spėjom) 😊

11
  7. 2019.04.22 19:46 (prieš 4 sav.)

Belė2018 parašė:

Labas! Sportinuka nusipirkom Aga design blanc, jis pripuciamais ratais, bet neturi amortizacijos. Siaip kieme ar kur po rajona naudosim 3in1 sportini, o sita paliekam masinoje ir naudojam kelionese, po parduotuves ar pan. Didziausias pliusas, kad lengvai ir kompaktiskai susilanksto ir keiciasi puses (maniskiui kolkas nepatinka veidu i pasauli vaziuot).
    Taip pat domintu daugiau info apie raumenuku manksteles

8. 2019.04.22 20:00 (prieš 4 sav.)

Jurgioke parašė:
    Nuotrauką tik dabar pasidarėm, tad visus su Šv. Velykom(p.s. dar spėjom) 😊

Koks gražus berniukas 🤪😍😍😍

9. 2019.04.22 20:06 (prieš 4 sav.)

Typota parašė:
    O aš vėl valgau mamuko košes avižų košę kiek viriau, tiek pati kirtau, dabar nupirkau avižų + kukurūzų, tai irgi pati valgau vakar su marmaluzi slyvų tyrele s…

Oo, kokia sveika mityba mamytei 😁👍

10. 2019.04.22 20:19 (prieš 4 sav.)

Belė2018 parašė:

Kokį naktipuodį pirkote? Nupirkau ir aš, bet toks didelis, maniškiui dar per didelis, tiks vėliau, o dabar kokio mažesnio reiktų 😁

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras