2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.04.22 22:21 (prieš 3 sav.)

Laba vakara, cia musu nemazai, gal kas turit ka pasiulyt ar rekomenduot nuomai Palangoje geguzes 10-12d? 🙂

2. 2019.04.22 22:28 (prieš 3 sav.)

vita_p parašė:
    IKEA puodukai labai geri, vienos dalies jie mažesni ir kainuoja 2 EUR: https://www.ikea.lt/lt/rooms/vaiku-ikea/kudikiams/kudikiu-reikmenys/lilla-vaikiskas-naktinis-…

Mums iki Ikea'os, kaip iki mėnulio tai tiesiog užsukom į pirmą, pakeliui pasitaikiusią, ir nupirkom, kad visai be puodo nelikti
    Žaviuosi mamytėmis, kurios sugeba išanksto suplanuoti ir užsakyti geros kokybės ir protingos kainos pirkinius...

3. 2019.04.22 22:47 (prieš 3 sav.)

Belė2018 parašė:
    Informaciją apie sveiko ir aktyvaus kūdikio mankšteles rasite paspaudę nuorodą:

Ačiū už vargą

Su Velykom!

Merginos, gal kokių vasarinių įdomesnių kepuryčių kur užmatėte, geriau, kad būtų su prailginimu nugarytei, bet nebūtinai. Gal galit pasidalinti? Nes pavasarinė dar neatėjo, o jau turbūt ir nebeprireiks tuoj

4. 2019.04.23 04:35 (prieš 3 sav.)

Kobra parašė:
    Laba vakara, cia musu nemazai, gal kas turit ka pasiulyt ar rekomenduot nuomai Palangoje geguzes 10-12d? 🙂

O jums butukas ar viešbutis reikalingas? 2 draugės nuomoja 2 kambarių butus naujos statybos namuose, bet čia butų Vanagupes g.

5. Gabrielė 7 m. 5 mėn.

2019.04.23 08:42 (prieš 3 sav.)

Belė2018 parašė:

Dėkui! Reikės išmėginti 🙂

6. 2019.04.23 08:47 (prieš 3 sav.)

Belė2018 parašė:

Ačiūūūū ✌😊

7. 2019.04.23 09:13 (prieš 3 sav.)

Belė2018 parašė:

Ačiū! ☺️ Matyt verta gal ir visos knygos įsigyjimui paieškot?

8. 2019.04.23 09:34 (prieš 3 sav.)

Kisulita parašė:
    Tai va, aš jaučiu dabar kaskart girdėsiu tai iš anytos 😂🙈

Tai šaunuolė, daug numynet! Su skaudančiais kaulais, bet galit didziuotis savim aš irgi galvoju kodėl taip sunku be vaikų pabut, blemba jus rodos apie mane kalbat mes irgi čia prieš mėnesį dienai visai palikom vaikus mano tėvams, tai mūsų vyresnelei ten įdomiau nei namie, o mažasis nebuvo paliktas niekada vienas, tai mama sakė toks neramus, kita aplinka dar matyt. Tai aš irgi vaistus tik nuo galvos geriu, ta nesveika įtampa, galvoju greičiau tas laikas praeitų ir galėtumėm namo vaziuot. Iš šalies pasiklausius tikrai išprotėjusiai skamba nu bet negaliu atsipalaiduot kol toks mažas nors tu ka

9. 2019.04.23 09:35 (prieš 3 sav.)

Kobra parašė:

Man irgi būtų aktualu tas klausimas

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras