2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. Gabrielė 7 m. 5 mėn.

2019.03.22 07:53 (prieš 1 mėn.)

O pas mus, kaip sako, viena beda nevaiksto, tai sakyciau, viena liga nevaiksto 😕 Sugebejau guledama ligoninej ir as apsirgt. Jauciu simptomus kaip man buna pries sinusita, labai bijau, nes tada be antibiotiku neissisuksiu, o kaip su zindymu bus? Gal kas nors turi patirties ir zino super metoda, kaip uzkirst kelia tam sinusitui? Nes man nosis pradeda burkt ir nesivalo, o ten viduj viskas kaupias. Dabar naudoju atkemsancius lasiukus ir galonus vaistazoliu arbatos, pradejau gert ir sinupret.

2. 2019.03.22 07:53 (prieš 1 mėn.)

Marija40 parašė:
    Mano mergyte 5 men. Buvo 77cm. 8kg.😚😚😚

Oho, kokia aukšta 😃 Tai jau 9-12 mėn. dydžio drabužėlius dėvi? 😁

1
  3. 2019.03.22 07:57 (prieš 1 mėn.)

vivaska parašė:
    O pas mus, kaip sako, viena beda nevaiksto, tai sakyciau, viena liga nevaiksto 😕 Sugebejau guledama ligoninej ir as apsirgt. Jauciu simptomus kaip man buna pries si…

Plovimas vandeniu su druska vienas geriausių variantų, turbūt.

4. 2019.03.22 07:58 (prieš 1 mėn.)

vivaska parašė:
    O pas mus, kaip sako, viena beda nevaiksto, tai sakyciau, viena liga nevaiksto 😕 Sugebejau guledama ligoninej ir as apsirgt. Jauciu simptomus kaip man buna pries si…

Yra berods, 8 antibiotikai, kuriuos saugu ir galima gerti žindymo metu, tai jeigu ir susirgsi, tai gydytoja tikrai parinks tokius antibiotikus, kurie bus suderinami su žindymu 😊 Tai svarbiausia nesijaudink, gydykis kaip gali, gal viskas ir taip bus ok 😊

5. 2019.03.22 08:01 (prieš 1 mėn.)

vivaska parašė:

Nuo slogos dar tepa nosi atbatbemdzio aliejum. Labai linkiu, kad neprasidetu, o jei ir reiktu antibiotiku, tai labai nesinervuokit, nes dauguma ju suderinami su zindymu ir gytojas parinks tinkamiausia varianta. As po gimdymo turejau dideliu bedu su sveikata, tai teko gerti ir man ju, ir net nevienos rusies

6. 2019.03.22 08:02 (prieš 1 mėn.)

BeShi parašė:
    Mes maitinimo kėdutę naudojam vietoj gultuko, tai irgi nusistumiu į vonią, bet tik ypatingais atvejais panelei jau pabodo ir kėdutė ir lova ir grindys ir sofa :D…

Aš irgi Avento pieno indelius naudoju, labai patogu 👍

Kobra parašė:
    O Auguste 7.3kg ir 67cm. Panasios merginos 😁 tik pas tavo Evute tolygiai svoris pasiskirstes, o pas Auguste daug jo ant zandu 😂

Gal tik taip atrodo, bet tikrai beveik vienodos pagal matmenis 👍🥰🥰🥰

Marija40 parašė:
    Mano mergyte 5 men. Buvo 77cm. 8kg.😚😚😚

Didukė jūsiškė, bet ji didukė ir gimė 👍 paskui susivienodins

Kisulita parašė:
    Mano atvirkščiai vakare puikiai sėdi, įsisupa iki tiek, kad atrodo išaus iš to gultuko ir smagu jam 😁 Rytais tai piktesnis būna, labiau ant rankų nori būti... 😊…

Ne ryto vaikas 🤣 pelėdžiukas matyt.😂

vivaska parašė:

Dėl antibiotikų nepergyvenk, tikrai dabar paakiria tokius, kad galėsi maitinti, o patarimų dėl sinusito nelabai ką turiu - arbatmedžio aliejum tepk nosį.

7. 2019.03.22 08:17 (prieš 1 mėn.)

Mūsų naktelė:

Nesuprantu kas čia pasidarė - dantys, pilnatis, augimo šuolis...???
    Nors miega mūsų lovoj ir šokinėti prie jos nereikėjo, bet vistiek jaučiuosi kaip gerai suspardytas zombis

8. 2019.03.22 08:38 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:
    Mūsų naktelė:

Nepaguosiu, nes pas mus tas pats nesimato cia, bet dar buvo valgius 23.30. (i ta valandini zindyma nekreipk demesio, pamirsau isjungt) pas mus panasiai kiekviena nakti buna, tai as jau pripratau bet sianakt gal ir butu pamiegojus normaliai, bet aa vakar salteku priedziau, tai vargse taip pyrdavo kad galvoju pampersas suplis

1
  9. Dovydukas 6 m. 7 mėn.
    Domantukas 10 m. 2 mėn.

2019.03.22 08:51 (prieš 1 mėn.)

vivaska parašė:

Labas, ka tik pati prasikankinau su sinusitu, geriau sinupret beveik tris savaites ir nieko, net temperatura pradejo kilt, tai vaistinei pasiule pakeisti sinupret i sinunorm duo, tai jis man super, iskart pradedo valytis nosis, ir dabar jau 4 dienos kaip vartoju ir beveik sveika.

10. 2019.03.22 08:56 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:
    Ne ryto vaikas 🤣 pelėdžiukas matyt.😂

Vat įdomu ar pelėdžiukas bus, nes keliasi tai 6 ryto ir miegučio vakarais anksti nori, ilgiau 8 vakaro sunkiai ištempia 😁 Nors atsikelia 6 ryto, bet pabudrauja pusvalanduką ir po to zirzalioja, tai nesuprantu ko keltis taip anksti 🙉🤦

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras