2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. Gabrielė 7 m. 5 mėn.

2019.05.15 19:53 (prieš 5 d.)

Kisulita parašė:
    Pas mus tai ketvirta diena, kai rėkia ištisai dieną, prieš tai buvo rėkimai naktimis, kai ant pilvo apsiversdavo, tai taip non stop vis kokia naujovė iš mažylio 😁 N…

Ne ne, nuobodziaut tikrai neleidzia 😀 Cia tik pilvo putimai, suoliai visokie baiges, tai dantys ir dar velnias zino kas prasideda.
    Kaip Yvette sake, tusinames ne klube, o su maziais 😃 Tik po klubo miegot galima buvo iki pietu 😂 o dabar iki 6 ryto ir gana 😅

1
  2. 2019.05.15 20:24 (prieš 5 d.)

Yvette parašė:
    Evai raidos etapas nuo kovo mėnesio prasidėjo, kai vienu metu gripas, tridienė karštinė ir dantys užpuolė - nuo to laiko ir naktim neramiai miega, keliasi 5-6 kartu…

Man visas tas džiaugsmas buvo nuo dviejų savaičių amžiaus vaiko. Nuolatinis verkimas, migdymi po valandą ir miegas ant rankų. Buvau pajuodusi ir vos ne depresijoj tikrai. Nuo maždaug keturių mėnesių pradėjo viskas gerėt. 4.5 mėn pradėjo verstis ant pilvo miegodamas, iš pradžių vieną kitą kartą, dabar nuolat. Piktumas vėl tik didyn. Dėmesio reikia. Kažkoks kosmosas.. apskritai pastebėjau, jei kažką naujo pradeda daryt, čiauškėt daugiau, tai jau naktį ir kvailioja, budinasi, valgo...laikomės 😵

3. 2019.05.15 20:24 (prieš 5 d.)

Margo777 parašė:
    Ir aš galvojau apie antrą, kad visai nieko, o dar tik prasideda visi smagumai, kantrybės mamytėms reikia

Tai va, kad labai sunku dabar su jais 😯 Galvojau būtų gerai, kad spėti į dekretą išeiti iki motinystės atostogų pabaigos, nes man apsimoka, kad skaičiuotų išeitinę pagal duomenis, pagal kuriuos skaičiavo šią išeitinę, bet dabar kai pagalvoju būtų toks mažius piktas ir dar vienas didesnis kokių 2 metų, tai siaube siaubeli 😨 Ir kaip mamos taip sugeba su dviem ir daugiau mažų vaikų 😮 💪👏

4. 2019.05.15 20:35 (prieš 5 d.)

Kisulita parašė:
    Tai va, kad labai sunku dabar su jais 😯 Galvojau būtų gerai, kad spėti į dekretą išeiti iki motinystės atostogų pabaigos, nes man apsimoka, kad skaičiuotų išeitinę …

Mano draugė pametinukus turėjo, tai sakė nekartotu tu savo gyvenimo momento, kol abu iki darželio neišaugo.

5. 2019.05.15 20:41 (prieš 5 d.)

Kisulita parašė:
    Tai va, kad labai sunku dabar su jais 😯 Galvojau būtų gerai, kad spėti į dekretą išeiti iki motinystės atostogų pabaigos, nes man apsimoka, kad skaičiuotų išeitinę …

Mano skirtumas 1.9men ai žinokit taip tik atrodo, iš tikrųjų su antru žymiai mažiau vargo. Kitaip į viską žiūri, nes ir su vyresnių dar reikia duotis dabar kai vyresnioji jau į darželį eina, tai su maziuku rojus, išeinam į lauką ramiai pasivaikstom
    Aišku tik sunkiausia naktimis, nes ir vienas ir kitas dar blaškosi..

6. 2019.05.15 20:57 (prieš 5 d.)

Man irgi paskutiniu metu sunku nu nežinau kas vaikui pasidarė, ištisai pikta, pampių pakeist neįmanoma vos tik paguldau ant vystymo stalo, iškart rėkia ir persiriečia, bando verstis ant pilvo tas pats ir kai ant lovos ar ant grindų bandau pakeist pampį. Nu žiauru, neįmanoma su ja niekaip šį vakarą einant miegoti jau vyras atėjęs prispaudęs laikė vaiką kad galėčiau pakeist pampį. Tai buvo tiesiog isteriškas klykimas, vos ne žviegimas Sakom, reikia jai egzorcisto, nes kaip demono apsėsta yra

7. 2019.05.15 21:10 (prieš 5 d.)

Mėtka parašė:
    Tai kas dabar Evutei darosi 🙄 skaitau nei juoktis, nei verkt 🙈 dantys jauciu taip kankina 😏 vargsiuke 😰 daktarei nesakei?

Sakiau, bet nieko nesakė... šiaip šiandien ją prakaitas lb muša, lyg tai irgi būna dantų požymis...
    Nieko savaitgalį sesė atskrenda, biškį atsipūsiu, galės tėtis maže pasidžiaugt 😂

vivaska parašė:
    Ne ne, nuobodziaut tikrai neleidzia 😀 Cia tik pilvo putimai, suoliai visokie baiges, tai dantys ir dar velnias zino kas prasideda.

😂😂😂😂

zibut parašė:
    Man visas tas džiaugsmas buvo nuo dviejų savaičių amžiaus vaiko. Nuolatinis verkimas, migdymi po valandą ir miegas ant rankų. Buvau pajuodusi ir vos ne depresijoj t…

O Dievai, reik krikštyt greičiau 😂
    Užsakiau šiandien keksus:

Šeštadienį sesei įteiksim, o liepą turbūt organizuosiu krikštynas, nes sesė vėl grįš 😊

8. Izabelė 7 mėn.

2019.05.15 21:17 (prieš 5 d.)

Kisulita parašė:

Taip tikrai, reikia sugebėt dar taip

9. 2019.05.15 21:28 (prieš 5 d.)

vivaska parašė:

Kad dabar iš vis neaišku kas jam yra 😂 Dantų nematyti, nieko nejaučiu, nekietos dantenos, kaži ar jam čia dantys 🤔 Valgyt nelabai ką valgo, tai ir pilvuko neturėtų skaudėti 😁 Jau ketvirtą dieną valgau kas lieka nuo vaiko, nes pati sau nieko nespėju pasigaminti 🙉

10. 2019.05.15 21:31 (prieš 5 d.)

tomKA parašė:
    Mano skirtumas 1.9men ai žinokit taip tik atrodo, iš tikrųjų su antru žymiai mažiau vargo. Kitaip į viską žiūri, nes ir su vyresnių dar reikia duotis dabar kai…

O kaip pavyksta dėmesio skirti abiems? 😊 Mažiukui juk tiek dėmesio reikia, vien maitinimai pirmais mėnesiais kiek laiko užima 😯 Kaip pavyksta susitvarkyti, kad vyrenėlė nesijaustų nuošaly? 😯 Nepavydi dėmesio vyresnėlė? 😊 Ir ar nebuvo sunku nėštumo metu? Pavyko pailsėti? 😁

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras