2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.05.15 21:40 (prieš 5 d.)

Yvette parašė:
    Sakiau, bet nieko nesakė... šiaip šiandien ją prakaitas lb muša, lyg tai irgi būna dantų požymis...

👍👍👍 mes tik rugpjūčio pabaigoj krikštysim, tai lieka tik išlaukt, o maž iki metų ir taip praeis 😀😀

2. 2019.05.15 21:40 (prieš 5 d.)

Yvette parašė:
    Sakiau, bet nieko nesakė... šiaip šiandien ją prakaitas lb muša, lyg tai irgi būna dantų požymis...

Pabandyk masazuot pedutes vienu metu abi, daug tasku jose, gal ka palengvinsi. Mano zirze dantys irgi dygsta, masazuoju pedas tai patenkinta sedi 😁

3. 2019.05.15 21:44 (prieš 5 d.)

Bet rimtai matyt su ju psichika kazkas vyksta. Nes viskas netinka, erzinasi del smulkmenu.

4. 2019.05.15 21:46 (prieš 5 d.)

Mėtka parašė:
    Pabandyk masazuot pedutes vienu metu abi, daug tasku jose, gal ka palengvinsi. Mano zirze dantys irgi dygsta, masazuoju pedas tai patenkinta sedi 😁

Reikės pabandyt
    Va pasiruošus miegui sėdi gražuolė 😂

12
  5. 2019.05.15 21:53 (prieš 5 d.)

Yvette parašė:
    Evai raidos etapas nuo kovo mėnesio prasidėjo, kai vienu metu gripas, tridienė karštinė ir dantys užpuolė - nuo to laiko ir naktim neramiai miega, keliasi 5-6 kartu…

Tikrai Evute pasikeitusi, ir ne i geraja puse 🤔 na, pas mus pietu miegeliai jau tik du, bet dazniausiai ramiai ur greitai uzmiega, miega po 2-3val. Vakar nakciai pats uzmigo. Paguldziau, nuejau i vonia, areinu, o jis jau parpia 😁 tai gal kitais budais imanoma nuvarginti, gal su zaidimais, gal siaip kokia veikla 🤔

6. 2019.05.15 22:01 (prieš 5 d.)

Yvette parašė:
    Reikės pabandyt
    Va pasiruošus miegui sėdi gražuolė 😂

Oo, miegmaišiuke 😊 Maniškis tai įsterikuoti jame pradėjo, spiriasi kojomis į jį, tempia, o kai nepavyksta nusispirti, prasideda žviegimai 😯
    Jau pati sėdi? 🤗 Moka atsisėati iš gulimos pozicijos? 😇

7. 2019.05.15 22:06 (prieš 5 d.)

Evute kaip su suknele sedi

Man tai kosmosas kaip vaikai patys uzmiega as kai paguldau ir iseinu, parejusi randu arba i pleda belenkaip isisukusi arba zaidzianti, zirzianti, bet koki , bet tikrai ne mieganti nors ir buna labai pavarges

Bet pasidziaugsiu, kad mano T siandien pirma karta porcija vaisiu suvalge buvo alkanas, pradejo saukti, ir kaip tik buvau ka tik vaisiu padairiusi , tai siltus ir suvalge Gal jam tiesiog atveses maistas nelb? meginsiu ryt vel pasildyta duoti

8. 2019.05.15 22:14 (prieš 5 d.)

Vyras grįžęs parvežė buteliuką su skysčiu burbulus pūsti, tai pūtė burbulus, mažylis net įsitempęs visas ir akis išpūtęs žiūrėjo 😁 Va, kol mama kai zombis namie slankioja pikta ir vaiko nesugeba palinksminti, tėčiui kyla visokių idėjų 😁 Neseniai buvo parvežęs žaislinį telefoną mažiui, tai irgi labai patiko 😁

9. 2019.05.15 22:22 (prieš 5 d.)

naminukas32 parašė:
    Tikrai Evute pasikeitusi, ir ne i geraja puse 🤔 na, pas mus pietu miegeliai jau tik du, bet dazniausiai ramiai ur greitai uzmiega, miega po 2-3val. Vakar nakciai pa…

O kiek laiko miega nakti? Nes žiauriai daug dieną miega, jei su manuoju lyginu

Kisulita parašė:
    Vyras grįžęs parvežė buteliuką su skysčiu burbulus pūsti, tai pūtė burbulus, mažylis net įsitempęs visas ir akis išpūtęs žiūrėjo 😁 Va, kol mama kai zombis namie sla…

Bet čia uždaras ratas:pikta mama ir vaikas piktas, vaikas piktas-mamai nėra kada pailsėti. Tada ji vėl pikta...
    Maniškis jau suprato, kad tėtis yra gėris, džiaugiasi baisingai, kai iš darbo grįžta. Tėtis ir panešioja, ir pakilnoja kaip mqma nedaro, tai kur geriau rasi

1
  10. 2019.05.15 22:42 (prieš 5 d.)

Kisulita parašė:
    Parekomenduokit gerą egzorcistą, mano vaiką kažkas apsėdo 🙈 Kažkoks siaubas, visą dieną non stop zyzimas/rėkimas ir galiausiai verkimas 🙆 Visas apsinargliavęs ir ap…

Susitarė spalio mažiukai!!! Šiandien irgi tas pats!!! Vieno rėkimo 😂🤦‍♀️ Kaip Yvette rašė net plaukus skauda tai ir man skauda juos!!! 🙆‍♀️🤦‍♀️ Viena momentą išmoko ropoti (nu jau iš kambario į kambarį) tai suprato kad galima pačiai nueiti kur nori 😂 tai buvo džiaugsmo valanda kažkur džiaugėsi varinedama visur 😂

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras