2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.05.15 22:44 (prieš 5 d.)

Kisulita parašė:
    Vyras grįžęs parvežė buteliuką su skysčiu burbulus pūsti, tai pūtė burbulus, mažylis net įsitempęs visas ir akis išpūtęs žiūrėjo 😁 Va, kol mama kai zombis namie sla…

Mano vyrui dėl šito reikalo irgi labiau sekasi, ir cirką namuose padaro ir parneša visokiu nesąmonių 😂 o aš virtuvėj prigaminu visko tai sako ką mes be mamos darytumėm 😂

2. 2019.05.15 22:46 (prieš 5 d.)

Mėtka parašė:
    Pabandyk masazuot pedutes vienu metu abi, daug tasku jose, gal ka palengvinsi. Mano zirze dantys irgi dygsta, masazuoju pedas tai patenkinta sedi 😁

Aha pedas aš irgi mazei masažuoju tai išsižiojus žiuri patenkinta 😊 maniškė į turbut irgi dantys nes nu tokio piktumo dar nebuvę... ir miltelius tokius beriu ant dantenų tai pati žiojosi tu miltelių 🙆‍♀️

3. 2019.05.15 22:47 (prieš 5 d.)

Kisulita parašė:
    Aš jau nežinau iš kur tos kantrybės semtis 😯 O dar neseniai su vyru kalbėjome apie antrą leliuką, kad amžiaus skirtumas nebūtų didelis tarp leliukų 🙈…

Ir mes kalbejom, bet kad tas noras man labau sumazejes nuo vaiko gimimo iki dabar 😂

4. 2019.05.15 22:49 (prieš 5 d.)

vivaska parašė:
    Ne ne, nuobodziaut tikrai neleidzia 😀 Cia tik pilvo putimai, suoliai visokie baiges, tai dantys ir dar velnias zino kas prasideda.

As po klubo iki pietu nemiegodavau, nes eidavom i kluba 4niais,i 5ni i paskaitas 😁

5. 2019.05.15 22:52 (prieš 5 d.)

Kisulita parašė:
    Oo, miegmaišiuke 😊 Maniškis tai įsterikuoti jame pradėjo, spiriasi kojomis į jį, tempia, o kai nepavyksta nusispirti, prasideda žviegimai 😯

Nemoka, sėdi kai pasodinu, bet sėdi jau neblogai. O ant miegmaišio dar nepyksta

6. 2019.05.15 22:58 (prieš 5 d.)

Yvette parašė:
    Reikės pabandyt
    Va pasiruošus miegui sėdi gražuolė 😂

Sedi šmikis 😂😘 rimtu veidu, galvoja jau sokdint mamuka ar dar palaukt 🤣 grazuolyte tavo Evute🥰 paniurkyciau 😁
    Kaip fainai su miegmaisiuku, nereikia sukt mazgu ar nenusisparde 👍🏻 Patenkinta ane? Man ir reiktu, tik idomu ar patiktu jame, nes db spardo kaldra nakti atsiklojus miega, kol as neuzkloju 😊

Egluuteee parašė:
    Aha pedas aš irgi mazei masažuoju tai išsižiojus žiuri patenkinta 😊 maniškė į turbut irgi dantys nes nu tokio piktumo dar nebuvę... ir miltelius tokius beriu ant da…

Kam cia nepatiktu koju masazas 😁 bet siaip skaiciau, daug tasku visokiu ir padeda esant negalavimams, as kiek masazuoju valanda nob stop tiek tyli 😁 tinka viskas.

7. 2019.05.15 22:58 (prieš 5 d.)

Kisulita parašė:
    Parekomenduokit gerą egzorcistą, mano vaiką kažkas apsėdo 🙈 Kažkoks siaubas, visą dieną non stop zyzimas/rėkimas ir galiausiai verkimas 🙆 Visas apsinargliavęs ir ap…

Kisulita, gal jūsų vaikutis tiesiog labiau jautrus įvairioms stimuliacijoms? Tokio amžiaus jie tikrai specialiai nekankina tėvelių, svarbu atoažinti jo poreikius. Gal jam reikia labai tikslios dirnotvarkės, gal tylos ir artumo? tiesiog reikėtų stebėti ir bandyti kažką keisti, nes suprantu, kad dažnai pavargstate, tą ir mažylis jaučia- gaunasi užburtas ratas. Stiprybės jums! 🌸💐🌹🌷🌺

2
  8. 2019.05.15 23:11 (prieš 5 d.)

Yvette parašė:
    Reikės pabandyt
    Va pasiruošus miegui sėdi gražuolė 😂

Veido mina nieko gero nezadanti 😁😬

9. 2019.05.15 23:17 (prieš 5 d.)

paneleparren parašė:
    O kiek laiko miega nakti? Nes žiauriai daug dieną miega, jei su manuoju lyginu

Pas mus tas pats. Tėtį tik pamato pro duris įeinantį ir visa laiminga. Jis ten su ja jos kalba guguoja, kilnoja , tą tik juokiasi.
    O mama kaip zombis paskutinėmis dienomis, nes maze prastai miega per tuos savo vartymusis. Sianakt nuo 4 iki 6 ryto tusinomes, nes nulaužti niekaip nėjo. O dar į Nidą išvažiavom, tai uošvienė pasiėmėm kartu, mums lengviau buvo, nes su ja užsiėmė.

10. 2019.05.15 23:18 (prieš 5 d.)

Kisulita parašė:
    Vyras grįžęs parvežė buteliuką su skysčiu burbulus pūsti, tai pūtė burbulus, mažylis net įsitempęs visas ir akis išpūtęs žiūrėjo 😁 Va, kol mama kai zombis namie sla…

Ir mano vyras nupirko burbulu, tai laimes iki ausu 😁 ir taip, kai tetis grizta namo, laimes pilnos kelnes 😁 ir man, ir vaikui 😁

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras