2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.05.15 23:20 (prieš 5 d.)

Belė2018 parašė:
    Kisulita, gal jūsų vaikutis tiesiog labiau jautrus įvairioms stimuliacijoms? Tokio amžiaus jie tikrai specialiai nekankina tėvelių, svarbu atoažinti jo poreikius. G…

Tikrai pritariu, mano damute kartais man parodo zenkla kas ja kankina. Nakti, kai blaskesi glosciau jai veiduka, ji paeme mano pirsta ir isikiso i burna, pakandziojo ir uzmigo. Tai supratau, kad dantenos niezti.. kita karta pirdalioja tai isrisau, kad pilvas kankina. Na kartais galima issiryskint tikrai. Isiziuret, isiklausyt, pastebet, pasiulyt viena antra trecia ir gal pasimatytu 😊🤔

2. 2019.05.15 23:20 (prieš 5 d.)

paneleparren parašė:
    O kiek laiko miega nakti? Nes žiauriai daug dieną miega, jei su manuoju lyginu

Nakti miega nuo 9-10 iki 7-8. Buna, kad ir 6 atsikelia, buna 9 🙂

3. 2019.05.15 23:26 (prieš 5 d.)

Olympea parašė:
    Evute kaip su suknele sedi

Tai gal pervarges kad pats neuzmiega 🤔 as nesenai paguldziau i gultuka, galvoju, tegul dar pasisupa, o pati tuo metu sedziu TD. Uz keliu min pasiziuriu, ogi miega maziukas 😊 kai imigs perkelsiu i lovyte 🙂

4. 2019.05.16 00:28 (prieš 5 d.)

Pas mus centriniai dantukai apačioje dygo dvi savaites 🥺 prieš keletą dienų pilnai prasikalė, o šiandien pamačiau du viršuje ir ne centre, bet šonuose
    Bus gražių vaizdelių😅

1
  5. 2019.05.16 00:34 (prieš 5 d.)

O tėčiai tikrai stebuklus daro Visus skiepus pasitikdavome labai graudžiom ašarytėm, man širdis plyšdavo, o šiandien tėvelį su mažyliu vieną į procedūrinį nusiuntėme kraujo priduoti ir į abi kojytes skiepus padaryti. Atbėgu po kurio laiko, žiūriu vaikas iki ausų išsišiepęs, šoka tėčiui ant kelių, o sesutė spaudinėja pirštuką ir gaudo kraujo lašelius😊 ir dūrius be ašaryčių priėmė ..

1
  6. 2019.05.16 00:35 (prieš 5 d.)

Egluuteee parašė:
    Susitarė spalio mažiukai!!! Šiandien irgi tas pats!!! Vieno rėkimo 😂🤦‍♀️ Kaip Yvette rašė net plaukus skauda tai ir man skauda juos!!! 🙆‍♀️🤦‍♀️ Viena momentą išmoko…

🤭🤭🤭

Mėtka parašė:
    Sedi šmikis 😂😘 rimtu veidu, galvoja jau sokdint mamuka ar dar palaukt 🤣 grazuolyte tavo Evute🥰 paniurkyciau 😁

Aha šmikis, pasėdėjo 2 min o paskui 2 valandas šokdino 😂 bandė tėtis užmigdyt, tai baigėsi su pasikūkčiojimais ir ašarom kaip pupom 😞 teko vistiek užsupt ant rankų 🤯 nors sakėm bandysim mokint kad pati užmigtų - aha - išspaudė ašarą ir susileidom 🤣
    O miegmaišis tai super! Kažkaip ilgai aš jo net ištraukus nebuvau, nes jis 90 dydžio, o dbr kai spardosi, tai prisiminiau, kad draugė atidavusi, tai lb gerai su juo. Nes negana to, kad naktį keliasi valgyt dažnai, tai šokinėju pažiūrėt ar nenusispardė ksldros, o db ramu🤭

7. 2019.05.16 06:55 (prieš 5 d.)

paneleparren parašė:
    Bet čia uždaras ratas:pikta mama ir vaikas piktas, vaikas piktas-mamai nėra kada pailsėti. Tada ji vėl pikta...

Būtent... Ir atrodo stengiuosi nepykti, šypsotis, myluoti, bet kai eilinį kartą pasisodinu jį valgyti, o jis ima zirzti, atsisako valgyti ir dar šaukšteliu daro maisto katapultas ir visą mane aptašto, tai uch, sunku... O tėtis grįžta po darbo, tai su juo ant kilimėlio pasėdi, pažaidžia, panešioja... Ir šiaip visas išsiprausęs ir malonus akiai, ne tai, kad mama visa susivėlusi 😂

8. 2019.05.16 06:57 (prieš 5 d.)

naminukas32 parašė:
    Ir mes kalbejom, bet kad tas noras man labau sumazejes nuo vaiko gimimo iki dabar 😂

O man tai jau beveik ir dingęs tas noras 🙈 Jau tik vyras palaiko tą idėją gyvą kartais primindamas, kad reikia mažyliui sesutės ar broliuko 😁

2
  9. 2019.05.16 07:06 (prieš 5 d.)

Belė2018 parašė:
    Kisulita, gal jūsų vaikutis tiesiog labiau jautrus įvairioms stimuliacijoms? Tokio amžiaus jie tikrai specialiai nekankina tėvelių, svarbu atoažinti jo poreikius. G…

Turime dienotvarkę pagal G. Ford knygą, na ne tiksliai tiksliai, bet kasdien tuo pat metu poguliukai, tuo pat metu valgymai, veikla irgi panaši, tik stengiuosi keisti žaidimai ant grindų-maniežas-supimasis bb gultuke-pabuvimas su manim ant lovos-laukas ir pan. Bet šią savaitę visai iš ritmo iškrito, nes naktį prastai miega, ryte neturiu iš ko rintkis tik ankščiau guldyti rytinio miegelio, nes trina akytes, nori miegučio... 😯 Bet gyvena mažylis pagal nusistovėjusį tvarkaraštį, žino kas kada būna, bet matyt kažkas yra, kad toks neramus 😯

10. 2019.05.16 07:20 (prieš 5 d.)

Kisulita parašė:
    O kaip pavyksta dėmesio skirti abiems? 😊 Mažiukui juk tiek dėmesio reikia, vien maitinimai pirmais mėnesiais kiek laiko užima 😯 Kaip pavyksta susitvarkyti, kad vyre…

Na taip kai tik gime buvo sunkoka, nes reikėjo maitinti o ji žaisti nori ir pan. bet šiaip kažkodėl man visi iš draugų, iš giminių nuolat sakydavo kad kaip sunku, kaip tu susitvarkai, iš tikrųjų tai nezinau, nesijaučiu kad man būtų ypatingai sunku o dėl vyresneles tai ji man pati labai norėjo padėti, broliui ir buteliuką kartu palaikydavo, ir jei bėga seilės greit atbegus nuvalo su merliuku būna aišku visko ir sunkių dienų, ir žodį gal ne ta pasakau, bet šiaip nenorėjau ištisai dejuot ir skųstis kaip man sunku, nes juk pati taip norejau o nestumas praėjo lengvai, matyt daug ką reiškia kaip pats nusiteiki. Tikrai nėra lengva, bet kai dabar žiūriu kaip jau bando kartu žaisti abu, tai tikrai faina yra patikėkit kažkaip viskas susidėlioja taip kaip reikia, ir gimus antram vaikui, pirmasis toks didelis ir protingas atrodo

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
6,00 €
38 | 24,2 cm
2,50 €