2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.06.05)

1. 2019.05.16 08:31 (prieš 1 mėn.)

O aš nežinau ką su J daryti nu paskutiniu metu sunku man su ja. Ištisai pikta, šaukia, rėkia, pampius pakeist neįmanoma!!! Vos tik paguldau nesvarbu kur, ar ant vystymo stalo, ar ant lovos, ar ant žemės, nesvarbu kur, iškart isteriškai klykia nesavu balsu! Pampių keitimas yra didžiausia kančia man, nes ji ne vien tik klykia, bet ir riečiasi, bando verstis jau nupirkau kelnaičių tipo sauskelnes, nu vistiek man jas apmaut didžiausias iššūkis, o apie numovimą kai apsikakoja tai išvis patyliu aprengti irgi neįmanoma nors namie tik su bodžiuku ir kelnytėm ji būna, bet vos tik prisilieti ir iškart šaukia dabar va, nori miego, jau pikta kaip nežinau kas, paėmus nunešiau į lovytę tai taip įsiklykė kad net dusti pradėjo, orą tik pradėjo gaudyt ir visa vos ne mėlyna. Net nežinau ir ką bedaryti

2. Gabriele 17 m. 4 mėn.

2019.05.16 08:36 (prieš 1 mėn.)

Belė2018 parašė:
    Pas mus centriniai dantukai apačioje dygo dvi savaites 🥺 prieš keletą dienų pilnai prasikalė, o šiandien pamačiau du viršuje ir ne centre, bet šonuose :sho…

Mes dar neturim ne vieno dantuko, bet jau trys savaites virsuje baltuoja ne centiniai o antrieji dantukai. Atrodo betruksta odelei pratrukt, bet niekaip, tai vadinam dabar vampyriuku ☺

1
  3. 2019.05.16 08:53 (prieš 1 mėn.)

vivaska parašė:
    Cia kiekvienam savo su tuo antru. As pvz nei po 1 metu, nei po 2 metu nesijauciau pasiruosus antram, tas noras sugrizo, kai pirmajai buvo 4 metukai 😀 Tada nusprendz…

Labai gražios mergaites tai žinoma, kad taip, o būna kad ir visai nebenori daugiau vaiku čia gal tik tas požiūris kad su maziukais yra sunkiau, bet iš tikrųjų su visais yra ką veikt tik tiek kad tikriausiai su pirmu vaikų būna sunkiausia dėl patirties stokos

1
  4. 2019.05.16 08:54 (prieš 1 mėn.)

Kisulita parašė:
    Uch, na gal pavyks ir man 😁 Reikės prie šių pamąstymų grįžti kai mažyliui bus metukai 😁

Visada reikia pirmiausia į save atsižvelgti nes aišku ir ne visi vaikai ne vienodai ramus

5. 2019.05.16 09:18 (prieš 1 mėn.)

Pas mus antro leliuko tema daznai buna uzvedama as jau kita diena ligonineje klausiau vyro kada antra darysim as po cezario, tai nebuvo kazkokios gimdymo traumos man ar plysimu ar dar ko, viskas greitai ir neskausmingai ir musu vaikas labai geras, tokius bent penkis galeciau turet (tfu tru tfu) sia lele pasidarem per du menesius, tai sekanti karta gal net is pirmo pavyktu. Ir noriu dar spet, kad su dekretinem nepaveluot zodziu rudeni kibsim i darbus

5
  6. Gabrielė 7 m. 6 mėn.

2019.05.16 09:23 (prieš 1 mėn.)

BeShi parašė:
    Mes irgi planavom, kad kai dičkė bus pirmokė tada bus antras, bet išėjo tik "ant" trečios klasės 😂

Nu va, kiekvienam skirtingai gaunasi 😀 Mums pasiseke, pataikem 😀

7. Gabrielė 7 m. 6 mėn.

2019.05.16 09:25 (prieš 1 mėn.)

ilona1 parašė:
    Kokios grazuoles 🤩

Ačiū! ☺️
    Na pagarba jums! Mano vyras trecio noretu, kalbino pametinukus dabar planuot is karto, bet as jau sakau gal gana, uzdarom fabrikeli, pasidziaugsim anukais ateity 😀

1
  8. 2019.05.16 09:27 (prieš 1 mėn.)

BeShi parašė:
    Mes irgi planavom, kad kai dičkė bus pirmokė tada bus antras, bet išėjo tik "ant" trečios klasės 😂

Mes irgi šiek tiek mažesnį tarpa planavom, bet gavos kaip gavos

Aš tai vis apie mergaitę pasvajoju ☺️ Bet kažin ar ryšimės trečiam lialiui 🤔

9. Gabrielė 7 m. 6 mėn.

2019.05.16 09:28 (prieš 1 mėn.)

Renojus parašė:
    Pas mus tai sesė vaiko linksmintoja, mes jam neįdomus irgi planavau antra leliuka kai pirmoji paaugs ir nerealiai džiaugiuosi! Pagalba nr 1! Kažkada tiek įsiverk…

Na mano dicke savo sesutei lygiai taip pat, Nr 1! Nes nusvinta mazoji, kai dicke kalbina ☺️ Ir didzioji tik grizus pirmoj eilej nebe mane buciuoja, o sese 😀 Dzoaugiasi, kalbina, zaidzia, o man kaip smagu, apsakyt sunku ☺️ Tikiuosi, kad taip ir draugaus 🙂

10. 2019.05.16 09:29 (prieš 1 mėn.)

vivaska parašė:
    Cia kiekvienam savo su tuo antru. As pvz nei po 1 metu, nei po 2 metu nesijauciau pasiruosus antram, tas noras sugrizo, kai pirmajai buvo 4 metukai 😀 Tada nusprendz…

Gražuolytės kokios 🥰
    Kaip smagu, kad pagalbininke turit, nes mano bernui tai dar toli grazu zaidimai tik galvoj bet ir tie gerai - mazaji visad pralinksmina

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.