2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.06.05)

1. Gabrielė 7 m. 7 mėn.

2019.05.16 09:30 (prieš 2 mėn.)

Typota parašė:
    O aš nežinau ką su J daryti nu paskutiniu metu sunku man su ja. Ištisai pikta, šaukia, rėkia, pampius pakeist neįmanoma!!! Vos tik paguldau nesvarbu kur, ar ant…

O nebandet Viburcol zvakute idet? Gal aprimtu, bent pries nakti.

2. Gabrielė 7 m. 7 mėn.

2019.05.16 09:31 (prieš 2 mėn.)

Lolaga parašė:
    Mes dar neturim ne vieno dantuko, bet jau trys savaites virsuje baltuoja ne centiniai o antrieji dantukai. Atrodo betruksta odelei pratrukt, bet niekaip, tai vadina…

Va as ziuriu irgi, kad patino apacioj ne kandziai, o sekantis dantukas salia, toks iskiles raudonas spuogelis. Ir galvoju, na negi sitas pirmas prasikals? 🤔😀

3. Gabrielė 7 m. 7 mėn.

2019.05.16 09:34 (prieš 2 mėn.)

tomKA parašė:
    Labai gražios mergaites tai žinoma, kad taip, o būna kad ir visai nebenori daugiau vaiku čia gal tik tas požiūris kad su maziukais yra sunkiau, bet iš tikrųjų…

Dėkui! ☺️
    Antra tikrai man lengviau daug augint ir du lengviau net nei viena buvo 😂 Bet cia gal tikrai dar ir nuo poziurio priklauso 🙂 Pirma man buvo kazkaip sunku, visko bijojau, apsikraudavau nereikalingais visokiais darbais, kaip sakant, norejos but ta perfect mom 😅 O dabar jauciuos atsipalaidavusi ir netgi megaujuosi dabartine padetim 😀

4. Gabrielė 7 m. 7 mėn.

2019.05.16 09:40 (prieš 2 mėn.)

saundstorm5 parašė:
    Pas mus antro leliuko tema daznai buna uzvedama as jau kita diena ligonineje klausiau vyro kada antra darysim as po cezario, tai nebuvo kazkokios gimdymo trau…

Kibkit kibkit 😀 O galvojat pati antra gimdyt? Man su pirma dare cezari , o antra pati gimdziau. Ir nors nera taisykles bendros, bet kaip daug visokiu studiju atlikta ir pastebeta, tai mano pirmoji yra ramesne, letesne, fiziskai silpnesne uz maziuke. Gal cia ir igimtas temperamentas, bet gal ir gimdymo budas turejo itakos. 🤔

5. Mažoji sesė 9 mėn. 2 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 10 mėn.

2019.05.16 09:41 (prieš 2 mėn.)

Typota parašė:
    O aš nežinau ką su J daryti nu paskutiniu metu sunku man su ja. Ištisai pikta, šaukia, rėkia, pampius pakeist neįmanoma!!! Vos tik paguldau nesvarbu kur, ar ant…

Nežinau net ką patart gal visgi yra kažkoks dirgiklis, gal pilvuką skaudena. O prieš naktį nepadeda šilta vonia? Pas mus buvo sunkus periodas kol sėdėt pradėjo, iki tol nieks neįtikdavo.

6. Mažoji sesė 9 mėn. 2 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 10 mėn.

2019.05.16 09:46 (prieš 2 mėn.)

vivaska parašė:
    Dėkui! ☺️
    Antra tikrai man lengviau daug augint ir du lengviau net nei viena buvo 😂 Bet cia …

Aš taip pat. Bet man rodos ir mes pačios subręstam. Pirmos susilaukiau 24 m, o dabar jau virš 30 m, tai ir kantrybės daugiau ir streso visai nedaug. Nebe taip jautriai į viską reaguoju. Kad ir pvz anksčiau nervinaus jei koše apsikratė, o dabar visiškai dzin 😂 anksčiau nervinaus dėl bemiegių naktų, o dabar suprantu kad tai laikina ir nesinervinu.

1
  7. Danielis 8 m. 6 mėn.
    Sandra 18 m. 9 mėn.

2019.05.16 09:46 (prieš 2 mėn.)

vivaska parašė:
    Ačiū! ☺️
    Na pagarba jums! Mano vyras trecio noretu, kalbino pametinukus dabar planuot is ka…

vivaska parašė:
    Ačiū! ☺️
    Na pagarba jums! Mano vyras trecio noretu, kalbino pametinukus dabar planuot is ka…

😆

8. 2019.05.16 09:47 (prieš 2 mėn.)

vivaska parašė:
    Kibkit kibkit 😀 O galvojat pati antra gimdyt? Man su pirma dare cezari , o antra pati gimdziau. Ir nors nera taisykles bendros, bet kaip daug visokiu studiju atlikt…

Noreciau bent viena pati pagimdyt, o tai ir liksiu negimdzius o kaip ten gausis eigoj tai nesvarbu

9. 2019.05.16 09:49 (prieš 2 mėn.)

Maniškis šiąnakt nuo 4 ryto pabudinėjo kas 15-20 min., aš tik atsigulu, vos įmingu, o jis jau pabudęs 😯 Tai net nesiklodavau kaldros, tik priguldavau ant lovos krašto iki kito pabudimo 🙄 O ryte verkti pradėjo, pampis neatlaikė visą naktį nekeistas ir sysius pratekėjo... Uch 😵

10. 2019.05.16 09:50 (prieš 2 mėn.)

vivaska parašė:
    Cia kiekvienam savo su tuo antru. As pvz nei po 1 metu, nei po 2 metu nesijauciau pasiruosus antram, tas noras sugrizo, kai pirmajai buvo 4 metukai 😀 Tada nusprendz…

Kokios žavios panelės 🤗 Berniuko nesinori? 😁

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.