2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.03.22 09:06 (prieš 4 sav.)

Yvette parašė:
    Mūsų naktelė:

Maniškis praeitą naktį kas 1-2 val. pabusdavo, tik nevalgyti, o šiaip pazirzenti, šiąnakt panaši naktis buvo, tai eisiu po vėsiu dušu palįsti, nes žiauriai miego norisi 😁

2. 2019.03.22 09:08 (prieš 4 sav.)

Kobra parašė:
    Nepaguosiu, nes pas mus tas pats nesimato cia, bet dar buvo valgius 23.30. (i ta valandini zindyma nekreipk demesio, pamirsau isjungt) pas mus panasiai kiekvien…

Vargšiukė 🤣 netiko šaltibarščiai... mes antrą dieną valgom košę su kalafijoru, sakau gal jis netinka, bet nepirdauja ir neatrodo kad pilvelį pūstų...

Kisulita parašė:
    Vat įdomu ar pelėdžiukas bus, nes keliasi tai 6 ryto ir miegučio vakarais anksti nori, ilgiau 8 vakaro sunkiai ištempia 😁 Nors atsikelia 6 ryto, bet pabudrauja pusv…

Manoji dabar išsiderinusi iš ritmo tai keliasi įvairiai bet irgo greit užsimano miego ryte, dieną ir 3 val išbūtų nemiegojus, bet neleidžiu, o ryte jau po pusvalandžio zyzia o po valandos miega - tai tikrai kam.taip anksti keltis 😂

3. 2019.03.22 09:15 (prieš 4 sav.)

Jooo, pas mus ryte pirmas miegas irgi buna po valandos, nes ponas pavargsta Kai is tos valandos realiaia pusvalandi lovoje vartaliojames , pavalgo jis, as suplaunu buteliukus ir liuli Galetu gi tiesiog dar + val pamiegoti, bet ne

4. 2019.03.22 09:29 (prieš 4 sav.)

Yvette parašė:
    Vargšiukė 🤣 netiko šaltibarščiai... mes antrą dieną valgom košę su kalafijoru, sakau gal jis netinka, bet nepirdauja ir neatrodo kad pilvelį pūstų...

Kaip suprast neleidi? 🤔 Ta prasme uzmigdai? Kaip? 😱 Maniskei absoliuciai dzin, supk, ciuciuok, palik lovytej viena... kol pati nesugalvoja, tol net minciu apie miega nera..

5. 2019.03.22 09:39 (prieš 4 sav.)

Ar daug leliuku jau 4h be miego isbuna? Galvojau, kad as neuzsiimu pakankamai ir neisvarginu, bet ir savaitgaliais pas mociutes tas pat, o ten ramybes vaikui nebuna tikrai 😅 Tai turbut nauja norma bus, reikes sugalvot kaip dar linksmint tiek laiko tik 🤦‍♀️😄 Gal kokios veiklos turit pasiulyti? Baliona jau planuoju nusipirkti, bet nesitiki, kad ilgam uzteks 😄 Dabar dar pradejau su virtuve supazindinti, viso silikonines kepimon formos jau apseiliotos 👍😂

Vakar pagaliau pasiimiau is pasto ta pigia mamos tase is Ali, pagal atsiliepimu kieki is Lt kaip suprantu dalis forumo irgi isigijo 👍😂 Kada mazdaug kvapas dingo? 🙄

1
  6. 2019.03.22 09:41 (prieš 4 sav.)

indre.jan parašė:
    Kaip suprast neleidi? 🤔 Ta prasme uzmigdai? Kaip? 😱 Maniskei absoliuciai dzin, supk, ciuciuok, palik lovytej viena... kol pati nesugalvoja, tol net minciu apie mieg…

Aš maitinu kas 2 val. Tai ji dažniausiai jau valgydama užmiega, o jei ne tai dar pasupu nes būna prisnūdus. Jei maitinčiau po 3 val tai ji tas 3 val ir būdrautų bet būna lb pikta tai aš visada kas 2 val maitinu kad miegotų

7. 2019.03.22 10:08 (prieš 4 sav.)

Yvette parašė:
    Manoji dabar išsiderinusi iš ritmo tai keliasi įvairiai bet irgo greit užsimano miego ryte, dieną ir 3 val išbūtų nemiegojus, bet neleidžiu, o ryte jau po pusvaland…

Mano gal irgi ryte po valandos turbūt užmigtų, jei pamigdyčiau, bet mes būnam iki 8:30 visada, kad ir kada pabustų, bandom įsivažiuoti į dienotvarkę, kad būtų aišku kada miegelis, kada jau laikas žaidimams 😊 Bet jeigu taip ankstyvės kėlimasis jo, tai nežinau ką čia reikės daryti 🙆😁

8. 2019.03.22 10:08 (prieš 4 sav.)

Yvette parašė:
    Aš maitinu kas 2 val. Tai ji dažniausiai jau valgydama užmiega, o jei ne tai dar pasupu nes būna prisnūdus. Jei maitinčiau po 3 val tai ji tas 3 val ir būdrautų bet…

Aisku Gaila netinka sitas variantas, valgo kas valanda be miego ☹️

9. 2019.03.22 10:10 (prieš 4 sav.)

indre.jan parašė:
    Ar daug leliuku jau 4h be miego isbuna? Galvojau, kad as neuzsiimu pakankamai ir neisvarginu, bet ir savaitgaliais pas mociutes tas pat, o ten ramybes vaikui nebuna…

Oj nea, 4 val. tikrai neišbūna 😁 Gal kokias 3 max, bet geriausia tai 2,5 val., tada nuvargsta, bet nepervargsta 😁
    Hmm, pas mus jokio kvapo nebuvo toje kuprinėje 🤔

10. 7 m. 7 mėn.
    9 m.

2019.03.22 10:38 (prieš 4 sav.)

vivaska parašė:
    O pas mus, kaip sako, viena beda nevaiksto, tai sakyciau, viena liga nevaiksto 😕 Sugebejau guledama ligoninej ir as apsirgt. Jauciu simptomus kaip man buna pries si…

As irgi baisi sinusitininke, tai man sinupretas yra stebuklingiausias vaistas! Tik geriu ta berods extra sinupreta, kur didesne koncentracija veiklios medziagos, ir isgeriu jo daug. Su zindymu jis man atrodo irgi suderinamas yra...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras