2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.06.05)

1. Gabrielė 7 m. 6 mėn.

2019.05.16 12:52 (prieš 1 mėn.)

Kisulita parašė:
    Turbūt, kad temperamentas, aš gimdžiau ne su cezariu, bet va kokį vištuką turiu 😊 Labai lėtai visko mokosi, labai dirglus mažiukas, ir pyksta, jeigu bandau mokyti š…

Matyt 🙂 Bet negalit sakyt, kad ramus labai, va kaip mama sokdina 😂 Mano pirma tai vaje kokia rami buvo, as nuo 2 men dirbau is namu sau be vargo 😀 O va antra jau pasokdina 😅

2. 2019.05.16 13:07 (prieš 1 mėn.)

Belė2018 parašė:
    Pas mus panašiai, tik dar vienas perlas 15 metų. Ketvirto nelabai planavome, bet ir nelabai suagojomės, palikom, kad netyčiukas būtų Galiu pasakyti, kad visi nuos…

Tikrai vaikai suteikia pilnavertis krūmo jausma,ir geresnio dalyko nei būti mama turbūt nera nors ir kokie velniuksciai tie vaikai būna, bet gyventi"tik sau" tikrai nenorėčiau jau

1
  3. 2019.05.16 13:28 (prieš 1 mėn.)

vivaska parašė:
    O nebandet Viburcol zvakute idet? Gal aprimtu, bent pries nakti.

Naktį neblogai miega (pfiu pfiu pfiu), tik kad prieš užmigdant yra reikalų manau kad jai dantys, nes nu tie viršuje vidurinieji jau koks mėnuo kaip matosi balti, ir niekaip neišlenda. Iltys tai senai yra išlindusios, su jomis tiek vargo nebuvo

naminukas32 parašė:
    Kas del pampiu keitimo tai ir maniskis taip elgiasi, bet dazniausiai turiu po ranka kanors naujo, pvz paduodu dregna servetele, kavos padekliuka, koki nors deli sau…

Kai pradeda nervotis ir klykt tai niekas nepadeda na, kaip nors teks iškentėti šį etapą, tikiuosi jog greitai jis baigsis

4. 2019.05.16 13:39 (prieš 1 mėn.)

Kisulita parašė:
    Mes ankščiau neturėjom dienotvarkės, tai buvo sunku iš vis, dabar kai turim šiokią tokią, tai tikrai lengviau, o ir mažylis žino ko iš jo tikimasi 😊 Aišku jeigu mat…

Jei pavyksta kasdien panasiu metu viska atlikt, tai savaime reiskias susidelioja dienotvarke, o mums pvz snd isvis ne i tema viskas 😁 atsikele po 8, uzmigo pirmam miegui po 12. Seniau atsikeles ryte vos pusantros val isbudavo ir jau eidavo miegoti, o dabar budrauja po 4-5val.aisku nevisada, todel kasdien skiriasi miegojimo ir valgymo laikai. Nakciai irgi skirtingai uzmiega.

5. 2019.05.16 13:53 (prieš 1 mėn.)

Kisulita parašė:
    Maniškis šiąnakt nuo 4 ryto pabudinėjo kas 15-20 min., aš tik atsigulu, vos įmingu, o jis jau pabudęs 😯 Tai net nesiklodavau kaldros, tik priguldavau ant lovos kraš…

Sveiki, va ir mano mažė atsibudo 4 ryte vajetus.

6. Gabrielė 7 m. 6 mėn.

2019.05.16 14:10 (prieš 1 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Ir manęs visi klausia ar nenorėčiau berniuko tai sakau keista butų po dviejų mergyčių net nemokėčiau atrodo 😂👌 bet viskas ateitų savaime manau kaip ir su pirmu vaik…

Tai zinoma viskas savaime gautusi, bet dabar atrodo, su mergyte viska zinai, o su berniuku jau ne viska ☺️

tomKA parašė:
    As tai kažkaip kai laukiausi antro kol nepasakė tarsi galvoju kad bus vėl mergaitė, man taip gražu kai būna dvi mergaites aš ir pati su dvi…

Is tikro mamai tai koks skirtumas, kas, svarbu sveikas vaikas! 🙂 Bet slaptai as ir antros norejau mergaites ☺️ Gal kad pati sese turiu, man taip fainai atrodo, bendrauji, draugauji 🙂

Renojus parašė:
    Tai mums pasisekė kad geros dukros užaugo va draugų berniukas 6m savo seses dvynukes oj kaip skriaudžia.. Konkurencija nenormali.. Vaikas ant tiek supykęs kad ne…

Sito as irgi bijojau, bet tikejau, kad viskas bus gerai, nes dukra pati seses labai norejo. Kai pasakiau, kad laukiuosi, tai sake, nu va, meldziaus meldziaus Dievui, kad sese atsiustu, ir isgirdo 😂
    O sakau, jei brolis bus? Tai sako ismesim tada 😂😂😂 Nu sakau ne, neismesim, jau zinok reiks augint 😂

3
  7. 2019.05.16 14:18 (prieš 1 mėn.)

vivaska parašė:
    Tai zinoma viskas savaime gautusi, bet dabar atrodo, su mergyte viska zinai, o su berniuku jau ne viska ☺️

Ismesim 😂😂👍 as norejau savo jaunesne sese per langa ismesti 😬😁 o kai tevai pasake, kad turesim dar viena sese ar broliuka, tai atnesiau pasaku knyga, ir parodziau pirstu i viena pastraipa, o ten buvo parasyta, kad laumes pagavo vaika ir jam galva nusuko 😁 sakau, va, ka as jam padarysiu 😁 tevai buvo soke, netgi mano aukletojos prase su manim apie tai pasikalbeti 😁 ir kai grizo is ligonines tai nejau kelias dienas ziureti vaiko. Paskui apsipratau, o kai ugtelejo tai beveik isvien su ja uzsiimdavau 😁

8. Gabrielė 7 m. 6 mėn.

2019.05.16 14:20 (prieš 1 mėn.)

Mamytes, paziurekit, kaip jums atrodo, cia apatinis iltinis ruosias augt ar siaip cia kas? Nes paspaudus minkstas 🤔

9. Gabrielė 7 m. 6 mėn.

2019.05.16 14:21 (prieš 1 mėn.)

naminukas32 parašė:
    Ismesim 😂😂👍 as norejau savo jaunesne sese per langa ismesti 😬😁 o kai tevai pasake, kad turesim dar viena sese ar broliuka, tai atnesiau pasaku knyga, ir parodziau p…

O tai irgi isradinga buvai, is pasaku isminties semeisi 😂😂😂

1
  10. 2019.05.16 14:21 (prieš 1 mėn.)

naminukas32 parašė:
    Ismesim 😂😂👍 as norejau savo jaunesne sese per langa ismesti 😬😁 o kai tevai pasake, kad turesim dar viena sese ar broliuka, tai atnesiau pasaku knyga, ir parodziau p…

O dieve nu matyt šokas buvo vaikui "laumės pagavo vaiką ir jam galvą nusuko", negaliu,nesveikas juokas uzejo

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.