2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.05.16 17:35 (prieš 3 d.)

vivaska parašė:
    O tai irgi isradinga buvai, is pasaku isminties semeisi 😂😂😂

Jo, vaikystej mano smegenine neblogai dirbo 😁

2. 2019.05.16 17:37 (prieš 3 d.)

tomKA parašė:
    O dieve nu matyt šokas buvo vaikui "laumės pagavo vaiką ir jam galvą nusuko", negaliu,nesveikas juokas uzejo

Man tikrai buvo sokas. Pamenu, diena nakti galvojau, kaip tuo vaiku atsikratyt 😁😁😬

3. 2019.05.16 17:46 (prieš 3 d.)

ilona1 parašė:
    Nu super👏 kokie saunuoliai👍 as dar vieno vaiko ir tikrai noreciau 🤭 man beveik 40, o as kaip 25 jauciuosi 🤣

Kobra parašė:
    Man tuoj 32, o dukra pirmagime 🙂 kartais save pagrauziu, kad taip susivelinau mane mama gimde 31m, bet as buvau trecias vaikas seimoj, ir tai pamenu kartais ne…

Man uz savaites 34, sunus irgi pirmagimis 😁 visada sakiau vyrui, kad jei nepagimdysiu pirmo vaiko iki 30,tai tada isvis vaiku nereikia. Bet apramindavau save, kad ir virs 30 bunant gimdyti nera nieko blogo, tuo labiau, kad norvegijoje cia daug tokiu vyresniu mamu 😬 kartais padejuoju ir pasigailiu, jog gal nereikejo tiek metu paskirti mokslams, darbui, tai gal jau ir du vaikai po namus begiotu, bet kita vertus, sunelis labai lauktas, mylimas, o kiek dziaugsmo jis atnese i namus, sunku ir nusakyti 🤗😊

4. 2019.05.16 17:49 (prieš 3 d.)

BeShi parašė:
    Žinok dabar visos vėliau gimdo ir tas amžius vėlinasi. Mano vyresnelės klasėj aš esu tarp jaunesnių tėvų, didžioji dauguma klasiokų yra antri vaikai. O vat su maže …

Mano jauniausia sese (cia ta pati, kuriai galva norėjau nusukti 😂), tai mamai nuolat primindavo, kokia ji sena, ir prasydavo, kad ji neateitu i renginius ir tevu susirinkimus mokykloje 😁 o mama ja gimde budama 36.netyciukas 😬

5. 2019.05.16 18:06 (prieš 3 d.)

naminukas32 parašė:
    Man uz savaites 34, sunus irgi pirmagimis 😁 visada sakiau vyrui, kad jei nepagimdysiu pirmo vaiko iki 30,tai tada isvis vaiku nereikia. Bet apramindavau save, kad i…

Aš sakiau vyrui, kad noriu iki 26 pagimdyti, tai jau 25 pradėjom planuoti, bet kol pastojau, tai va, jau ir 28 😂 Bet džiaugiuosi, nes per tuos kelis metus labai gerai pakopiau karjeros laipteliais, susiradau nerealų darbą, spėjau visiems patikti kaip darbuotoja ir tada bam, pranešiau, kad laukiuosi 😂 Žiūriu visos jaučiasi kaip 25, tai aš turbūt vienintelė jaučiuosi kaip kokių 40 🙈

O jau kad prakalbome apie amžių, tai gal yra merginų kosmetologių, ar šiaip nusimanančių kosmetikoje ir galinčių parekomenduoti gerų kremukų veidui, paakiams? Oda jautresnė ir mišri, paakiai pajuodę 🙈 Gal dar kokių kaukių žinot? 😊 Labai jau papilkėjusi ir nuvargusi oda atrodo, aišku kremukai nepadės, matyt reikia normaliai išsimiegoti, bet vis tiek gal kažką gero žinot 😊 Galvoju dar gal reiktų geriau kokią procedūrą pamėginti, kokius veido masažus ar kažką panašaus 😁 Norisi atrodyti pagal savo amžių 😁

1
  6. 2019.05.16 18:10 (prieš 3 d.)

naminukas32 parašė:
    Mano jauniausia sese (cia ta pati, kuriai galva norėjau nusukti 😂), tai mamai nuolat primindavo, kokia ji sena, ir prasydavo, kad ji neateitu i renginius ir tevu su…

Mano bendradarbė irgi yra jauniausia šeimoje, tarp jos ir vyriausios sesės amžiaus skirtumas net 20 metų, tarp brolio šiek tiek mažiau, bet vis tiek didelis, tai sakė, kad buvo ne tas, nes labai didelis amžiaus skirtumas 😊 Ir sakė, kad su mama niekad neturėjo tokių artimų santykių kaip jos sesuo su mama, bet sakė, gėdos dėl to, kad mama vyresnė niekad nejautė 😁

7. Gabrielė 7 m. 5 mėn.

2019.05.16 18:17 (prieš 3 d.)

Kisulita parašė:
    Aš sakiau vyrui, kad noriu iki 26 pagimdyti, tai jau 25 pradėjom planuoti, bet kol pastojau, tai va, jau ir 28 😂 Bet džiaugiuosi, nes per tuos kelis metus labai ger…

Dirbu tokioj imonej, kuri importuoja profesionalia, salonams skirta kosmetika. Jei norit efekto, nuosirdziai rekomenduoju pamegint casmara alginatine kauke. Galit net nusifotkint pries ir po, tikrai matysit efekta 😉 cia kai reikia greitai pasigerint isvaizda, atrodo veidas kaip po gero miego!

8. Gabrielė 7 m. 5 mėn.

2019.05.16 18:18 (prieš 3 d.)

naminukas32 parašė:
    Mano jauniausia sese (cia ta pati, kuriai galva norėjau nusukti 😂), tai mamai nuolat primindavo, kokia ji sena, ir prasydavo, kad ji neateitu i renginius ir tevu su…

Uuj, kaip mamai nefaina turejo but 😏

9. 2019.05.16 19:02 (prieš 3 d.)

naminukas32 parašė:
    Man tikrai buvo sokas. Pamenu, diena nakti galvojau, kaip tuo vaiku atsikratyt 😁😁😬

Bet tai vargšai tėvai kaip jiems reikėjo jaustis oi tie vaikai na o prakalbus apie amžių tai man 28 metai, turiu du vaikus, viskas pagal planą, sakiau kad iki 30 noriu turėt vaiku dabar kai širdis nuraminta, galėsiu ir darbe labiau stengtis, nes iki tol žiauriai norėjau būti mama

10. 2019.05.16 19:28 (prieš 3 d.)

vivaska parašė:
    Dirbu tokioj imonej, kuri importuoja profesionalia, salonams skirta kosmetika. Jei norit efekto, nuosirdziai rekomenduoju pamegint casmara alginatine kauke. Galit n…

Šita kaukytė? 😁

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras