2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.05.16 21:25 (prieš 4 d.)

vivaska parašė:
    Aha, sita 👍😄 Rekomenduoju auksine isbandyt 😉 Dabar maciau pigu. lt akcija, bet kazkaip as jais nepasitiket pradejau po moony sauskelniu 🙄 Zinau, kad is gamintojo bu…

Joo, aš gal geriau apeisiu pigu.lt 😯 Reikia iš eurovaistinės.lt matyt 😁

2. 2019.05.16 21:27 (prieš 4 d.)

BeShi parašė:
    Man paakiams patinka ir tinka Loccitane šlamučių kremas. Atrodo net atgaivina. Seniai jau benaudojau, save esu visai pamiršus užsidedu tik kaukes kas savaitę…

Aš irgi visai save pamiršusi, mano paakių kremukas buvo pamirštas, kai į dekretą išėjau, o dabar jau žiūriu, kad jo galiojimas jau baigiasi... 😄

3. Gabrielė 7 m. 5 mėn.

2019.05.16 21:31 (prieš 4 d.)

Yvette parašė:
    Eurovaistinėj 25 proc nuolaida

Bet ten pardavimo kaina aukstesne 😉

4. 2019.05.16 21:42 (prieš 4 d.)

vivaska parašė:
    Bet ten pardavimo kaina aukstesne 😉

Bet su nuolaida gaunasi pigiau nei cascadoj

5. 2019.05.16 21:44 (prieš 4 d.)

Margo777 parašė:
    Sveiki, aš pastojau 29, gimdžiau jau 30, planavau jau anksčiau, kokių 25, bet ilgai nepavyko, bet dabar auginu pirmagimę, kaip Dievas duos, gal turės kada sesutę ar…

Tas pats ir man planuoti pradėjom kai man buvo 25,5m o pastoti pavyko lygiai po 4 metų po 3 operacijų ir keletos bandymų ivf, o gimdžiau jau sulaukus 30m antro vaiko sakėm važiuosim iškart kai sulauksiu mmm noriu prasitęsti vpa, o ir nežinia kaip greitai pavyks antrą vaikiuką supuot

1
  6. Gabrielė 7 m. 5 mėn.

2019.05.16 22:28 (prieš 4 d.)

Yvette parašė:
    Bet su nuolaida gaunasi pigiau nei cascadoj

Na taip, tiesa 🙂 neskaiciavau tiesa sakant 😀

7. 2019.05.16 23:04 (prieš 4 d.)

Kisulita parašė:
    Mano bendradarbė irgi yra jauniausia šeimoje, tarp jos ir vyriausios sesės amžiaus skirtumas net 20 metų, tarp brolio šiek tiek mažiau, bet vis tiek didelis, tai sa…

Mano ir seses amziaus skirtumas 10metu. Na, ji mate, kad klasioku tevai jaunesni, tai gal del to taip ir sakydavo. Bet cia tik pradinej klasej, paskui matyt susiprotejo ir nieko panasaus nebesakydavo 😁

8. 2019.05.16 23:05 (prieš 4 d.)

vivaska parašė:
    Uuj, kaip mamai nefaina turejo but 😏

Net nzn ka mama tada galvojo, bet kai dabar jai apie tai pasakau, tai ji sako, kad nepamena 😁 gal taip ir geriau 😁

9. 2019.05.16 23:06 (prieš 4 d.)

Aš gimdžiau 28 m. (dabar man jau 29 m.). Visada norėjau pagimdyti iki 30 m. Labai džiaugiuosi, kad pavyko, nes vyras visiškai vaikų nenorėjo. Tik pagimdžiusi supratau kaip gerai, kad nesugalvojau pastot kai buvau jaunesnė, pvz. kokių 24 m., nes nulis kantrybės pas mane tuo metu buvo. Klausiau vyro ar norėtų antro vaiko. Sakė, kad šito dar pilnos rankos. Bet ir taip žinau, kad antro nebeturėsim.

10. 2019.05.16 23:16 (prieš 4 d.)

Kisulita parašė:
    Su antru leliuku turėtų būti lengviau pastoti 😊 Aš pirmą kartą virš metų negalėjau pastoti, o po nesivystančio ir abrazijos kai tik leido startuoti, pavyko iš antro…

As pastojau po 2.5 metu, todel taip ir susivelino gimdymas 🙄 paprasciausiai nepataikydavom ant vaisingu dienu. Jei tikrai antra karta imanoma greiciau pastoti, tai gal dar reiketu pasisaugoti, da per anksti butu 🤔😬 o ir vyras kazkaip vis dazniau kalba apie mano isidarbinima, tai nzn net ar po keliu metu dar noresiu antro vaiko, jau gal tikrai per sena busiu 🙄😕

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras