2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.06.05)

1. 2019.05.22 13:04 (prieš 3 sav.)

BeShi parašė:
    Jeigu neplanuojat pametinukų tai kažin ar verta laikyt, juolab kad vietos nėra. Su antru leliuku irgi norėsis vežimo naujesnio, arba ne bėda bus nusipirkti dėvėtą 🙂…

Tai kad ir šis ne naujas dėvėtas vos už 80€ pirktas, kai net dabar pilna skelbimų tokia pat kaina, dar net prasčiau atrodančių
    Planuot galim daug ką, bet ne visada pavyksta aš tai labai norėčiau pametinukų bet klausimas ar gausis, nes pupos susilaukėm po 4m planavimo ir tik iš 3 ivf taip, kad planuok neplanavęs, nežinia kaip bus

2. 2019.05.22 13:07 (prieš 3 sav.)

Kisulita parašė:
    Jeigu uošviai, kaip maniškiai, tai tikrai netrukdys tas griozdas 😁 Mano uošviai turi vežimėlį, kuriame mano vyras kūdikystėje buvo vežiojamas 🤣🤣🤣 Ir lovytė jo yra 😆…

Nu ten iš tikro pas uošvių bardakas, bet vaikystės daiktų neturi o šiaip visokio š tai pilna 😅😅😅 bet kita vertus, galbūt parduosiu, o antram pirkčiau vien tik lopšy ir kėdutę (kompaktišką sportinuką jeigu nusipirksiu tai tebeturėsiu)

3. Rolanda 15 m. 4 mėn.
    Edgaras 19 m.

2019.05.22 13:10 (prieš 3 sav.)

Koks grupės pavadinimas fb.

4. 2019.05.22 13:11 (prieš 3 sav.)

naminukas32 parašė:
    As norejau grizti i da ba nuo rugsejo, bet praziopsojau registracija i darzeli. Teks laukti kitu metu 😕

Pabandyk parasyt i norima darzeli. Gal tures vietu. Nes daznai turi laisvu vietu, kad ir ne 100%. Ar kad pranestu kai atsilaisvins norimam. As paskutine dieba uzpildziau gavom prie pat namu.

5. 2019.05.22 13:18 (prieš 3 sav.)

Pacahontas parašė:
    Mamytes,kas cia?? Pazastyje

Hmm, atrodo, kad kažkoks spuogutis iššoko 🤔 Kada atsirado?

6. 2019.05.22 13:21 (prieš 3 sav.)

Montu parašė:
    Sveiki! As turejau tokiu dvejoniu del nesiokles! Nenorejau leist kosminiu pinigu! Isigijau labai faina, grazia, ergonomiska Kinderkraft! Kaina apie 30 eur! Lb paten…

Dėkui už nuorodą 😁 Reikės pasvarstyti šį variantą, nedaug kainuoja, net jeigu ir nepatiktų jam joje, galėtume parduoti kainą numetę šiek tiek 🤔 Tik tiek, kad maniškiui nepatinka būti nešiojama į mane, kai tik taip nešu, tai visas persisuka per liemenį vos ne 180 laipsnių ir žiūri kur jam įdomu 😁

7. 2019.05.22 13:31 (prieš 3 sav.)

Radau už neblogą kainą Ergobaby nešioklę 🤔 Gal kuri turite, patinka? 😊

8. 2019.05.22 13:37 (prieš 3 sav.)

Kisulita parašė:
    Dėkui už nuorodą 😁 Reikės pasvarstyti šį variantą, nedaug kainuoja, net jeigu ir nepatiktų jam joje, galėtume parduoti kainą numetę šiek tiek 🤔 Tik tiek, kad manišk…

Zinokit ir man taip buvo ir yra! Kai nesu ant ranku, tai sukasi i pasauli, bet nesioklej kazkaip kitaip daug siu nesiokliu pardavineja musu mazyliuose. Panagrinejau fb vaiku nesiojimo grupej, tai uzskaityta del ergonomiskumo. Tik mazesniam vaikui netinka, nes galvytes nepalaiko. Bet musu maziukai buvo ziema, tai nelabai ir reikejo nesiokles. As bandziau ergobaby pasiskolinusi, tai man ji kietoka ir nejauki pasirode.. persigalvojau. Tula bandziau- atrode labai uzdara, atrode, kad joje silta bus, o ir brangi labai, jei nepasiteisins? O is sios kinderkraft maniskis rankas istraukia ir dar pagrauzia ka nors

9. 2019.05.22 13:55 (prieš 3 sav.)

Milgren parašė:
    Merginos,o ar yra tokių, kurios zada grizti i darba, kai spalinukui sueis metukai ? Mane labai kviecia sugrizti, bet daug abejoniu..

Grįšiu nuo naujų metų. Bus 1m.3men.

1
  10. 2019.05.22 14:09 (prieš 3 sav.)

Milgren parašė:
    Merginos,o ar yra tokių, kurios zada grizti i darba, kai spalinukui sueis metukai ? Mane labai kviecia sugrizti, bet daug abejoniu..

Rugpjucio16jau i darba, mazyliui 10.5men bus. Keliaus i darzeli🙈🙉

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.